dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re:
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-22, 21:20 
rouge napisał(a):
ja ogolnie stawiam na charakter a pozniej na wyglad. wazne by mozna bylo sie posmiac, pogadac no i czuc razem w swoim towarzystwie , a to chyba najwazniejsze.






Przepraszam, ale dopiero teraz to doczytałam i muszę się do tego odnieść. Ja w swoim życiu znam (łam) tylko jednego chłopaka gdy w jego towarzystwie czułam się razem, choć my razem nie byliśmy ,on ma obecnie żonę ,zawsze z nią był,tylko kilka lat temu nie był jeszcze żonaty, Najważniejsze jest kiedy jest nam dobrze w towarzystwie tej drugiej osoby, wtedy nic się nie liczy. I chcę jeszcze dodać że cudownie jest mieć miłe wspomnienia, kiedy pragnie się wrócić do przeszłości, ale nie po to by coś zmienić, ale by przeżyć to jeszcze raz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2014-06-03, 18:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-06-03, 18:45
Posty:6
Lokalizacja: Alwernia
To się nazywa sentymentalizm.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2014-06-03, 20:33 
Tak ,prawdziwa kobieta jest sentymentalna, rozbrajają mnie takie głupoty np. dziś jak moja suczka mi przeszkadzała a potem tak się patrzyła na mnie tymi swoimi ślepkami to ja nie mogłam nawet na nią krzyknąć
a ten nasz sentymentalizm Wam się nie podoba?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2014-06-04, 14:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-06-03, 18:45
Posty:6
Lokalizacja: Alwernia
Co ma sentymentalizm do posiadania czworonoga?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2014-06-04, 17:23 
pytanie numer 1 czym dla Ciebie jest sentymentalizm?
Bo ja uważam, że właśnie na takich przykładach małych rzeczy można stwierdzić czy ktoś jest czy nie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2014-06-04, 18:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-06-03, 18:45
Posty:6
Lokalizacja: Alwernia
Przyporządkowując do tego tematu, napisałbym, iż uczuciowość, ckliwość i empatia w stosunku do ludzi z przeszłości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2014-06-04, 18:35 
trzeba być tolerancyjnym, brać pod uwagę to że każdy może to widzieć inaczej.
Mówisz o ludziach, ja wolę mojego psa, miałam wcześniej takiego ,który mnie często dziabnął, ale nikt nigdy się tak do mnie nie przywiązał jak on, a teraz mam suczkę, która nie jest mi oddana tak bezgranicznie, ale bardzo się do niej przywiązałam, tulę się do niej ,całują ją w łepek, bo to czysty pies nigdy nie widziałam żeby lizała coś lub kogoś kim mogłabym się brzydzić


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2015-04-11, 23:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
a ja lubię jeśli chodzi o aspekt fizyczny, wysokie, rude, z długimi nogami, a o charakter to rodzinne, wierne oraz emocjonalne :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2015-04-12, 16:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Ale to tez jest głupio ,bo mówicie że kolor włosów nie ma znaczenia, a rozgranicza się kobiety na poszczególne kolory. Jeśli tak to wredna może być i brunetka , więc bierz mnie a nie że tylko szaloną rudą


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie lubiecie kobiety??
PostNapisane: 2015-04-29, 22:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
a ja to jestem załamana, bo wychodzi że mnie chłopacy nie lubią. To było tak rano jeden wyzwał mnie od rur i mend, a teraz na fb. od idiotek. Co robić? Poradźcie, chociaż ja wychodzę z założenia że "kto się czubi ten się lubi"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO