dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-13, 14:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 13:55
Posty:3
Cześć! Wybaczcie, że odkopuje trochę ten temat, ale… sama obecnie zmagam się z podobnym problemem. Fakt, nie jestem w stałym związku, ale to nie jest ta „wolna miłość”, jak to kiedyś ludzie ją głosili, to jest coś gorszego... Przyznaję, że wszystko zaczęło się od alkoholu, jak troche wypiłam, to i gadkę miałam fajniejszą, a później… później już nawet nie kontrolowałam tego,ile piję i co robię. Jestem dopiero studentką, a każda impreza kończy się niemal tak samo, tylko z kimś innym… Do tego dochodzi jeszcze ten alkohol, bo kiedy nie piję, to czuję, że mi czegoś brak... Wstyd mi o tym pisać, naprawdę, ale usilnie potrzebuję pomocy… Chciałabym normalnie żyć, w końcu kogoś znaleźć, ale na razie mam metkę, sami się pewnie spodziewacie jaką. koleżanka widzę wspomniala tu o jakimś ośrodku, myślicie, że tam by mi pomogli?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-10-14, 11:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-17, 13:07
Posty:2
Wiesz co? Bez urazy, ale wydaje mi się, że po alkoholu takie rzeczy to normalne… byłem na niejednej imprezie, gdzie się ludzie podobnie bawili. Może nie aż tak hardcore’owo, ale jednak gdzieś tam ta bliskość się przewijała. No i wiadomo, bez procentów nie ma zabawy;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-10-17, 11:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-10-13, 12:51
Posty:2
Co Ty gadasz, stary? Nie widzisz, że dziewczyna tutaj przyszła z prośbą o pomoc? Ja wiem, że można się bawić świetnie na imprezie i tak dalej, ale ewidentnie dziewczyna tutaj ma problem, a nawet powiedziałbym, że dwa, jak nie trzy. Swojego czasu interesowałem się tą tematyką trochę – podejrzewam koleżanko, że już wcześniej musiałaś mieć bardzo niską samoocenę prwada? Dlatego jak jesteś nawet z byle kim, ta chwila to jest to poczucie, że możesz być dla kogoś atrakcyjna. Wóda, piwo, czy co tam pijesz to drua strona medalu. W końcu wtedy też możesz „zapomnieć” o problemach, jakie na codzień Cię trapią, dlatego Ci go brakuje, jak nie pijesz. Tylko zarówno po seksie, jak i po większej ilości alkoholu, czujesz się na pewno jeszcze gorzej, prawda? A skoro już czujesz przymus, to myślę, że najlepiej, jakbyś znalazła kogoś w okolicy, kto prowadzi profesjonalne terapie alkoholowe, bo problem może się pogłębiać, a im głębszy dół, tym ciężej z niego wyjść.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-10-17, 15:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 13:55
Posty:3
Nie miałam pewności siebie odkąd pamiętam… rodzice kiedyś nawet posłali mnie do psychiatry, który stwierdzil, że moje stany depresyjne mogą przerodzić się w samą depresję… i to chyba też to jest. Dlatego bardzo zależy mi na tym, by dowiedzieć się o jakimś ośrodku, gdzie mi pomoą z jednym, jak i z drugim problemem, bo moje normalne życie niedługo przestanie istnieć…


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-10-18, 11:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-10-13, 12:51
Posty:2
Posłuchaj, myślę, że możesz spróbować zajrzeć na tę stronę http://alkoholterapia.pl. To jest generalnie ośrodek, który zajmuje się pomocą osobom uzależnionym. Warto przynajmniej spróbować się do nich odezwać. Najważniejsze, że Ty jako Ty chcesz się już leczyć (wcześniej, jak widać, kolega pisał w imieniu partnerki, która ma problem).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-10-18, 13:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:32
Posty:272
ruchy trzeźwych alkoholików to ponad 100 lat ich działania. w tym czasie doświadczyli wszystkiego i doskonale potrafią pomóc. problemem jest by zgłaszający chciał.
prowadzą te działania alkoholicy, świadomi sytuacji.....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-10-18, 14:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-31, 13:22
Posty:7
Widzę, że link prowadzi też do kliniki, w której byłam. Kochana… to fakt, ja nie potrzebowałam alkoholu. Ale doskonale wiem, jak się czujesz z problemem z seksem. Tam na pewno Ci pomogą. Przede wszystkim potrafią Ci wskazać drogę do swojego wnętrza, byś dokładnie zrozumiała, skąd wziął się Twój problem. Niezależnie, jakie to by uzależnienie nie bylo. Każde z nich ma jakieś źródło. Wiedz jednak, że z tym da się walczyć. I oni, tak samo jak i mnie wsparli w tej walce, tak i Ciebie też na pewno. Dodatkowo okolica jest tam piękna, więc jest mnóstwo czasu na docieranie do swojego ja:) Powodzenia! Trzymam za Ciebie kciuki, byś ułożyła sobie życie, tak jak ja zdołałam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-12-20, 12:14 
Moja dziewczyna robiła podobnie. Chodziła ze swoimi przyjaciółkami na imprezy. Długo jej wierzyłem, że jest mi wierna, aż zaczęła się dziwnie zachowywać. Wynająłem detektywów z MB detektywi, żeby zbadali sytuację i okazało się, co wyrabia na tych imprezach. Na szczęście już z nią nie jestem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO