dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mówi, że kocha a jednak zdradza
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-25, 10:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-16, 11:26
Posty:18
jestem w dość nietypowym związku i wiem, że może to co poniektórych gorszyć, zwłaszcza że chodzi o zdrady, już nie mówiąc o filmach i cybersexie, bo to dla niej chleb powszedni. Dziewczyna z którą jestem od ponad pół roku zdradza mnie chyba dosłownie z każdym. Kocham ją nad życie, ale to mi uwłacza i nie wytrzymam kolejnych „szczerych wyznań” z jej strony.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-25, 13:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-18, 12:24
Posty:6
Bez żadnych docinek stary, ale lepiej się ewakuuj z takiego związku i to w trybie natychmiastowym. W ogóle to nie rozumiem sytuacji, co dziewczyna sama ci się zwierza, mówiąc kolokwialnie, ze spała z innym i ty tak po prostu wybaczasz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-26, 10:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-16, 11:26
Posty:18
Przyznaje że to dziwne, ale nie spłycałbym tego tak bardzo że wybaczam i jest ok. widzę że to co ona robi jest od niej silniejsze i wiem że nie robi tego żeby rozwalić nasz związek, bo nie ukrywa tego przede mną, nie kłamie. Rozmawiamy o tym szczerze i wiem że ona bardzo żałuje tego co robi. Ale facet który pozwala się tak traktować... Już sam po mału tracę szacunek do siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-26, 11:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-19, 12:02
Posty:7
jakie to przewidywalne sicario, jak facet zdradza to przeciez nic takiego, jeden skok w bok, siła temperamentu, taką macie przeż naturę, nie? A jak kobieta ma chwilę słabości to po prostu trzeba zrobić ewakuację i po problemie... mówiąc otwarcie myślę, że dziewczyna ma problem z sexem i nie kontroluje siebie. Coś jak w filmie nimfomanka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-26, 15:41 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Chyba fake.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-29, 13:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-18, 12:24
Posty:6
A tam fake, wiesz ile takich 'związków' istnieje ? Sam nie wiem do dziś jak ludzie potrafią tkwić w takich relacjach ... nie jestem jakimś szowinistą czy coś, spokojnie. Natomiast co do zdrad męsko damskich, to ona kiedyś będzie przecież matką... Takie skoki w bok też rozwalają psychę i jej i jego, więc się nie dziw że doradzam jak doradzam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-29, 14:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-19, 12:02
Posty:7
No ok, ale tez weź pod uwagę, że dziewczyna ma problem i może on wynikać z jej poprzednich doświadczeń. Dziewczynę bardzo łatwo jest złamać, zwłaszcza w młodym wieku. I to że zdradza swojego faceta nawet podświadomie to może nie być jej wina. Moim zdaniem przydałaby się jej terapia dla kobiet, żeby mogła dotrzeć do źródła swojego problemu i jakoś z tym walczyć. No zwłaszcza, że cos jest na rzeczy w tym, że ona żałuje a ty jej wierzysz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-30, 11:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-31, 13:22
Posty:7
Nie no słuchajcie, prowadzicie tu takie dywagacje jakbyście żyli w średniowieczu. Powiedzmy sobie otwarcie - dziewczyna jest uzależniona od sexu i to jest oczywiste. I trzeba jej zwyczajnie po ludzku pomóc, a nie odwracać się od niej plecami, bo to ją kompletnie zrujnuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-30, 14:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-16, 11:26
Posty:18
Nie chciałem jej w takim świetle przedstawiać, ale tak, jest uzależniona i właśnie dlatego jej wybaczam. Tylko co mogę z tym zrobić? No co ja mogę??? Sam już jestem wykończony tym jak to wygląda


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mówi, że kocha a jednak zdradza
PostNapisane: 2016-08-30, 14:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-31, 13:22
Posty:7
Przede wszystkim to musisz być silny - dla niej, ona potrzebuje twojego wsparcia i akceptacji. Nie chcę pisać, że wiem od koleżanki czy kogoś z rodziny etc. Wiem na swoim własnym przykładzie, bo też BYŁAM nimfomanką. To jest choroba i trzeba ją leczyć. Tu masz link do ośrodka zajmującego się leczeniem uzależnień typowo u kobiet http://kobietaterapia.pl/ , nie jest to przypadkowy ośrodek, tylko taki, w którym mi pomogli stanąc na nogi. Dzięki nim zaczęłam świadomie żyć. I ps. nie polecam lokalnych pseudo psychologów, bo po prostu się nie orientują w temacie i leczą jak popadnie, czyli dla nich to wszystko depresja i bez wniku, byleby hajs się zgadzał.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO