dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-23, 13:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-16, 18:55
Posty:49
Lokalizacja: Białystok
stach_koznik napisał(a):
hmm....próżność i zwracanie uwagi na kasę.


I to popieram w pełnej rozciągłości. Mężczyźni takich zachowań nie mają ( a jeśli tak to ja takich nie znam - może dlatego że nie jestem milionerką ;-) )

A prócz tego fałszywość i zawiść. Niestety cechy te można spotkać u baaaaaaardzo wielu kobiet, ale też i u niektórych mężczyzn.

_________________
Uważaj na wypowiadane słowa, te częstokroć są groźniejsze, niż uderzenie pięścią... rana na duszy może się nigdy nie zagoić...

http://www.sppah.org.pl/index.php?kam=Woda%20Pitna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 02:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Kilka rzeczy mnie wpienia u kobiet :>

1. Zmiennosc nastrojow - no to kazdy facet wie, o co biega i tutaj nie mozna dalej tlumaczyc. Kazdy facet to przezyl ktory byl z baba ;P

2. Niezdecydowanie - no tutaj chodzi mi generalnie o to ze gdy rozmawiam z dana kobieta chce cos osiagnac buduje np przyjazn, sympatie, zwiazek, milosc wowczas nagle jest niezdecydowana lub po prostu nie wie co ma poczac, zaczynaja sie schody, a juz mnie wkur@#!$, teksty z cyklu ja nie jestem gotowa, potrzebuje czasu.

3. Argumentacja :> :> -> Nie bo nie :> ( ja juz tutaj nie bede komentowac...)

Ale ogolnie rzecz biorac aby nie wyjsc za podla szowinistyczna swinie, przyznam sie bez bicia ze wole z kobietami wspopracowac niz z facetami ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 06:04 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Sporo z tych argumentow dotyczy tez facetow wiec dziala w obie strony a jesli chodzi o wypowiedz Foxa, to wlasnie glownie faceci maja dendencje to prostych, krtokich odpowiedzi bez tlumaczenia ;)

Jedyne co jest bardziej cecha kobiet niz mezczyzn i co mnie bardzo denerwuje to te pobudki ekonimiczne w niektorych przypadach.. czyli latania za kasa.. Toz to mozgi wypalone kobiety maja -_- Nawet nie chce mi sie komentowac

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-14, 09:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Jedną z rzeczy, która mnie najbardziej denerwuje u kobiet to hmmm...nawet nie wiem jak to nazwać. Chodzi mi o to, że nigdy nie powie wprost o co jej chodzi, za co się gniewa, i w czym w ogóle problem. Mówi coś dwuznacznie, ni w pięć ni w dziewięć, a ja mam się domyślić o co chodzi, a jeszcze jak nie wpadnę na to, to ja jestem winny. A nie można powiedzieć wprost o co chodzi, i wtedy rozwiązać problem by było o wiele łatwiej...

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-15, 12:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-04-11, 22:08
Posty:66
Lokalizacja: z Wenus ;D
Zgadzam się z astofanem.

Sama jestem dziewczyną i podobno też tak czasem mam, ale u innych dziewczyn mnie to wpienia.... Fochanie się o byle co! A po 10 minutach już wszystko ok i nawet nie wiadomo o co jej chodziło... phii


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-10, 19:44 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
O ja też tak mam ;p Z tym że to chyba każda dziewczyna/kobieta tak ma, jak facet zawinił to powinien wiedziec co zrobił a nie trza mu jeszcze tłumaczyc i się denerwowac bo on nie wie ;p

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-31, 21:40 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
Silverfox, ja jestem dziewczyna, ale wiem, ze praca jakakolwiek z kobietami to zgroza... Z facetami latwiej sie dogadac to raz, a dwa nie ma problemu z obgadywaniem, z szukaniem jakis intryg etc ;)

a to obrazanie sie o byle co jest wymyslem facetow... Bo my dobrze wiemy o co nam chodzi, ale nie chcemy tlumaczyc tego facetom jeszcze... ;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-31, 22:42 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
nie lubie kobiet nieszczerych i nie szanujacych sie, reszta da sie jakos przezyc

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-31, 23:17 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
U kobiet nie znosze niezdecydowania. Jakaz to wkurzajaca cech jest. Wspolczuje wam, faceci. ^^

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-01, 12:38 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
kasioolka56 napisał(a):
U kobiet nie znosze niezdecydowania.

Ooo to jest najgorsze !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO