dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-16, 00:22 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Ciekawa napisał(a):
to nie jest do końca tak...ubiór i zachowanie nie zawsze odzwierciedlają nasze cechy...

jestem zdania, ze powinny :) a zachowanie determinuja wlasnie nasze cechy. Oczywiscie, ze mozna tym manipulowac, ale przeciez wiadomo, ze jest to tylko bodziec do poznania... a nie do zwiazania sie na cale zycie :) z biegiem czasu wszystko wychodzi i bardziej liczą się te cechy. :)

Cytuj:
Po za tym nie patrzymy tylko na mowe ciała, ubiór, sposób poruszania...patrzymy na twarz oczy, usta , nos...na sylwetke.


no jasne :) ale kobiety są dla siebie wzajemnie bardziej krytyczne niż meżczyzni wobec kobiet, juz nie mowiac, ze my samy jestesmy dla siebie najbardziej krytyczni :)
no i poza tym sylwetka też dużo mowi, czy chodzimy wyprostowani czy zgarbieni z glową wbitą w chodnik... oczy i usta może mniej bo ich ksztalt nie zalezy od nas a od genow... no ale coz. - tak naprawde nos raczej nie jest w stanie wszystkiego przekreslic jesli reszta jest okej, wiec czym sie przejmowac?

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 00:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
(dream* call me! ;D )

moim zdaniem to o tym co lubimy w przedstawicielach plci przeciwnej to wlasnie te drobne szczegoliki ktore przyciagaja oko i nie daja sie zapomniec

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 09:26 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
a co ja? call girl? :diabel:

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 00:36 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
oj, nie badz wulgarna ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 01:02 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Nie od dzisiaj wiadomo, że pierwsze kilka minut rozmowy z kimś mówi nam o naszym rozmówcy. Co z tego, że kobieta z pozoru wydaje się być uśmiechnięta, zadbana i ogólnie jej wizerunek podoba się panom, ale.... gdy dojdzie do rozmowy czar pryska.
Także oprócz dobrej aparycji, mile widziana jest inteligencja, to co kobieta ze sobą reprezentują, bo jaki facet chciałby rozmawiać z kobietą, która nie potrafi poprowadzić zwykłej rozmowy.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 11:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
zależy od faceta...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-26, 16:02 
Witam . Kiedyś mnie mój kolega zapytał ...Co byś zrobiła będąc na moim miejscu . Poznałem kobietę nie jest ładna , ale inteligentna ( choć osobiście uważam , że uroda kobiety nie polega na tym , że jest ona ładna jest coś takiego jak rysy twarzy) zadbana i dobrze jest mi z nią w łóżku . Mówi dalej .... Kiedy z nią jestem w towarzystwie mówią mi koledzy stary z kim Ty chodzisz , poszukaj sobie laski . Odpowiedziałam mu ...hmm ..Uroda to nie wszystko . Ona mija tej "lasce" jak ją nazwali twoich koledzy uroda minie i co pozostanie ? i o czym będziesz z nią rozmawiał na resztę życia ? a ta z którą jesteś nie będziesz się z nią nudził . Nie tylko masz z nią dobrą relację rozumiecie się , dobrani jesteście intelektualnie to jeszcze Ci z nią jest dobrze w łóżku . Sex nie jest najważniejszy w związku ale ważny . Także pisanie na temat jaka powinna być kobieta uważam za dość indywidualne kryterium . Czytałam Wasze zdanie na ten temat i zauważyłam , ze nie am w nich nic nowego . Zauważyłam również , ze to ocena indywidualna . Szkoda tylko , ze mojemu koledze żaden z jego kolegów nie odpowiedział nikt indywidualnie . Zerwał z tą kobietą z która był , a szuka teraz laski .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co faceci lubią w dziewczynie a czego nie? :)
PostNapisane: 2010-09-19, 01:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-18, 23:40
Posty:14
Nie można okreslic czegos jednego, stałego dla ogółu meżczyzn. Mój chłopak mowi że jestem jego idealem. Głowniedlatego, że jestem blondynką i jestem wysoka ;P. Kazdy ma swoje wymagania. Można mówi że liczy się toto i to ale kiedy spotka się IDEALNĄ osobę z wyglądu będzie niefajna z charakteru a kiedy spotka się idealnego rozmówce[ i nie tylko;p] może się okazac, że o osobie z takim wyglądem nigdy nie myślelismy a tu prosze...strzala amora :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co faceci lubią w dziewczynie a czego nie? :)
PostNapisane: 2010-09-21, 19:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-19, 20:58
Posty:25
Przepraszam, że mój post nic nie wniesie nowego do tematu, ale bardzo rzuciło mi się w oczy jedno spostrzeżenie.
Dlaczego ten temat jest umieszczony w "rozmowy o mężczyznach" jak to są rozmowy o kobietach!? ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co faceci lubią w dziewczynie a czego nie? :)
PostNapisane: 2011-10-31, 17:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-13, 12:35
Posty:20
http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ = interesujące artykuły o seksie..:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO