dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

co faceci lubią w dziewczynie a czego nie? :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-12, 20:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-06, 22:49
Posty:20
tak się zastanawiam, i pytanie szczególnie do Was chłopcy... co w dziewczynach faceci lubią a czego nie?? dlaczego jak widzicie ładną dziewczyne i chcielibyście do niej zagadac nie robicie tego?? kumpel wczoraj opowiadał mi ze np to dlatego ze boicie się kosza...?:) i jeszcze jedno...:P to prawda że jeżeli dziewczyna otworzy się przez Wami całkowicie i nie ma już w niej tej tajemniczości to sprawia ze szybciej sie wam nudzi...?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-13, 14:15 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
Moim zdaniem tu wiele zależy od charakteru. Ja osobiście w dziewczynach lubie kiedy jest ona inteligentna, mądra, zabawna, szczera no i w pewnym stopniu tajemnicza :-P Co do pytania dlaczego boimy się zagadać odpowiem w ten sposób, że jest to sprawa indywidualna każdego mężczyzny. Otóż może to się wiązać z jakimiś obawami przed czymś, kompleksami np. swoim wyglądem, bądź też nastawieniem - mam tu na myśli sytuacje w której z góry zakładamy, że nie mamy szans u tej dziewczyny. Co do tajemniczości i otwarcia dziewczyny w stosunku do nas jest to dosyć skąplikowane :-) Tu wydaje mi się, że w zasadzie to lubimy kiedy dziewczyna jest do nas otwarta, wyluzowana i rozmowna ale z drugiej strony lubimy też pewną tajemniczość. Jej brak raczej nie spowoduje tego, że dziewczyna nam się znudzi, tu się bardziej liczy samo uczucie :-P Takie są moje odczucia co do twoich pytań :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-13, 23:37 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
wazna cecha dla Buttersa jest przebojowosc dziewczyny, musi on mieć przysłowiowe "jaja", nie bać się wyrażać głośno swojej opinii, potrafić obronić swoje zdanie, conajmniej duże B ;) oraz wskaźnik BMI w okolicach pocztków normy ;) jeśli dziewczyna spełnia te cechy i zamieszkuje w mieście stołecznym ma duże szanse być w kręgu zainteresowań Buttersa, który od niedawno powrócił do stanu kawalera na wydaniu ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-14, 21:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
no no...ja powiem,że faceci to wzrokowcy...wiadomo co się z tym wiaże...;/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-14, 21:58 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Butters napisał(a):
wazna cecha dla Buttersa jest przebojowosc dziewczyny, musi on mieć przysłowiowe "jaja", nie bać się wyrażać głośno swojej opinii, potrafić obronić swoje zdanie, conajmniej duże B ;) oraz wskaźnik BMI w okolicach pocztków normy ;) jeśli dziewczyna spełnia te cechy i zamieszkuje w mieście stołecznym ma duże szanse być w kręgu zainteresowań Buttersa, który od niedawno powrócił do stanu kawalera na wydaniu ;)


och to ja ;D

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 00:59 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
A co jesli chodzi o uśmiech ? Chyba wolicie te usmiechniete kobiety od tych ponurych prawda ? :D

[ Dodano: 2009-03-14, 23:59 ]
no i tak jak Ciekawa pisała...
Faceci to wzrokowcy .. lubią zadbane i ładne kobiety...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 05:33 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
No ja osobiście wole kobiety uśmiechnięte i ogólnie wesołe ale to też chyba zależy od każdego z nas. Jak to się mówi sprawa indywidualna :mrgreen: Oooj tak macie racje faceci wolą te ładne i zadbane dziewczyny :-P


Ostatnio edytowano 2009-03-15, 15:08 przez Raz', łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 12:11 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
no i w tym jest pewna pustość...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 12:21 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Ciekawa napisał(a):
no i w tym jest pewna pustość...


zalezy, bo jesli mijam kobiete/mezczyzne na ulicy to po czym mam ją/jego ocenić, nie zamieniając z nią/nim ani słowa? Po czym uznać, że warto się zapoznać?
Wiele rzeczy z naszej aparycji dostarcza subtelnych informacji o nas, ot, choćby sposob poruszania się, postawa, pozwala ocenic, czy jestesmy otwarci czy raczej zamknieci w sobie, pewni siebie czy niesmiali, to czy jedziemy autobusem z książką w ręku czy ze słuchawkami w uszach też jest nosnikiem pewnej informacji o nas i naszych zainteresowaniach, to jak się ubieramy [obcisłe bluzeczki mimo zbytnich krągłości? Większośc kobiet uzna, że to nieestetyczne, ale może być też sygnałem, ze dziewczyna jest zadowolona ze swojego ciała i je akceptuje, ale z 2giej strony, może być pozbawiona samokrytyki i dobrego smaku - zaleznie od interpretacji] i tak w nieskonczonosc ;) makijaz? wyzywający? delikatny? brak? a może sam błyszczyk i tusz? ubrania i dodatki praktyczne? czy modne? a może krzykliwe i mówiące 'uwaga, nadchodzę!' ?
nie mowiac juz o mowie ciala bo to bardzo szeroki temat...
wiadomo, ze latwiej zblizyc sie do osoby usmiechnietej, bo optymistyczne podejscie do swiata sprawia, ze jakos latwiej jest potoczyc rozmowe bez narazania sie na wysluchiwanie marudzenia itp :)

a tak naprawde, po poznaniu osoby dopiero okazuje sie czy chcemy z nia byc czy nie...
i stad na ulicy czesto pary w ktorych jedna osoba jest no, zjawiskowej urody, a 2ga... bardzo przeciętna.... no i coz z tego? :) jak widac, nie szata zdobi...

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 00:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
to nie jest do końca tak...ubiór i zachowanie nie zawsze odzwierciedlają nasze cechy...takimi pozorami da sie dogodnie sterować w taki sposób, w jaki chcemy byc postrzegani przez środowisko...Fakt , że nie wszyscy tak robią , ale myślę , że zdecydowanie więcej , niz by się to mogło wydawać...Po za tym nie patrzymy tylko na mowe ciała, ubiór, sposób poruszania...patrzymy na twarz oczy, usta , nos...na sylwetke.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO