dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-21, 13:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
Ew pisałem tylko mikroskopijne przyklady dla wygody zrozumienia...nie chcialem opisywac jakichs nie wiadomo jakich sytuacji ..moim zdaniem otwieranie drzwi przed kobieta nie jest konieczne aczkolwiek jest to doskonaly synonim dobrych manier i szacunku lecz w erze calkowitej emancypacji mozliwe ,ze dziewczyny moga uwazac ten gest szacunku jako afront ... ja sie sobie podobam mimo ,ze mam kaprawe oko :D ...ale jesli ja ze soba czuje sie wygodnie ludzie w moim i poza mua otoczeniem tez powinni sie czuc komfortowo ...czasami mam wahania pewnosci siebie ale rzadko bo daleki jest dystans mojej percepcji .....Dami "nawet ja mam zawsze szanse" tak o spekulujesz czy z autopsji? kazdy moze powiedziec ,ze ma szanse zrobic salto nad plonacym stosem cial i wyryc twarza o ziemie swoje inicjaly aczkolwiek nie wszyscy to robia i maja sposobnosci.

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-05-21, 21:43 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Otwieranie drzwi przed kobietą kojarzy mi się z uroczą, przedwojenną kindersztubą. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-01, 18:29 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
to witamy w 21 wieku gdzie otwieranie drzwi przed kims jest norma :D ....a co mnie zastanawia to czy trzeba otwierac drzwi przed pedałami :D

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-02, 10:15 
Witam ,osoboście to mi nic się nie podoba w mężczyznach ,uważam nawet że są tragiczni, natomiast kocham ludzi młodych, tą radość ,werwę ,entuzjazm, którym powalają i mnie powalili.
Myślę że nie istnieje nic piękniejszego od młodości


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-06, 21:35 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-05-25, 19:52
Posty:105
Pewność siebie i stanowczość nie mylić z chamstwem. Otwieranie drzwi uważam za standard - tak już się chyba przyjęło. Choć spotkałam się ostatnio z całowaniem kobiety w rękę. Niektórym się to podoba ale jak dla mnie to obleśne. Nie lubię jak obcy facet ślini mi ręce.

_________________
Kobieta powinna być aniołem za dnia i diablicą w nocy .... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-13, 00:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
mam nadzieje ,że wszyscy aktywni przewikipediowali moją wcześniejszaą wypowiedz gdyż poruszyłem bardzo ważne tematy w nim i myśle ,że są przewodem dyskusji na tematy emancypacji , tolerancji i sybtelności.

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-13, 08:26 
Witam, ja tam nic z niczym nie robiłam, nawet nie wiem o którą wiadomość chodzi, nie interesuje mnie co kto napisał, nie odnoszę się nawet do tego, forum dyskusyjne traktuję za miejsce w którym mogę sobie coś napisać. Nie umiem dyskutować, bo ja i tak mam zawsze rację, czasem muszę głośno to zaakcentować, bo otoczenie zapomina się:)
do rękoczynów jeszcze nie doszło, bo jednak mam obawy że zostanę bezdomna:)
Onikarasu wiesz ja to lubię takich nieprzeciętnych ludzi, ale nie mogę być głupsza


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-14, 15:25 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
a Ty wiesz co Ew ....mylisz się pisząc ,że masz racje ;) i powinnaś się odnosić do tego co kto jest napisane gdyż jest to esencja "forum dyskusyjnego" ....nawet nie trzeba mieć racji aczkolwiek napisać coś do czego przyszłe posty mogą się odnieść i myślę ,że dziewczyny właśnie to lubią w chłopakach ogładę, zacny język w wymowie, maniery, pewność siebie i umiejętność kreatywnego, spontanicznego odnoszenia się do rzeczywistości ....a przynajmniej tak myślę, że powinny :)

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-14, 17:13 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ewelinaaa napisał(a):
Witam ,osoboście to mi nic się nie podoba w mężczyznach ,uważam nawet że są tragiczni, natomiast kocham ludzi młodych, tą radość ,werwę ,entuzjazm, którym powalają i mnie powalili.
Myślę że nie istnieje nic piękniejszego od młodości


A mnie powaliła ta wypowiedź. :D Wynika z niej, że nic nie lubisz w mężczyznach, za to jara Cię młodzież pod warunkiem, że jest płci żeńskiej, gdyż mężczyźni młodzi nie bywają stąd ich tragizm. :D Pominęłam coś? :lol:


W facetach lubię to, że są facetami. Nie lubię jedynie rozmemłanych metro lalusiów i egotycznych hipsterków, którzy usiłują być bardziej kobiecy niż ja. Prawdziwych mężczyzn lubię - za testosteron, odrobinę nieokrzesania, czułość i nieporadność niespotykaną u kobiet, a także za to, że da się z nimi szybciej aniżeli z babami dogadać.

Lubię facetów z klasą. I kobiety z klasą. Nienawidzę jedynie pozujących na damy, rozhisteryzowanych idiotek. :) - obu płci.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-14, 17:40 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
a wiesz co idzie za dużą dawką testosteronu ? prawy sierpowy i maczuga w głowę na przywitanie :D wiem ,że nie napisałaś o tym aczkolwiek ja lubię sobie robić jajka ze wszystkiego ... ale masz racje w pewnym aspekcie ...idealny facet powinien być zlepką własnie tych cech ....siłą, opanowaniem, czułością i tolerancją.

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO