dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-14, 22:37 
nie zgodzę się, silna psychika obecnie nie jest potrzebna, ludzie pójdą za kimś kto pięknie mówi, obiecuję niestworzone rzeczy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-14, 23:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
bardzo dobry przykład szerokości ignorancji owieczek małpek ... ale żeby tak ściemniać i obiecywać trzeba zachować iście pokerową twarz i się nie spocić gdy wychodzi się przed krwiożerczy tłum, który taką osobę zje jak tylko kłamstwa wyjdą na jaw

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-14, 23:33 
a kto się przejmuję tym że to kłamstwa, trzeba umieć wybrnąć z sytuacji, tak powykręcać wszystko że te kłamstwa staną się prawdą ,która nie ziściła się z powodu okoliczności , na pewno nie przez tego ,który daną obietnicę składał. To trzeba zauważyć że takie machlojki to głównie mężczyźni robią,
nie wiem czy kobiety nie wolą właśnie takich długowiecznych obietnic słuchać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-19, 01:44 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
napisze Ci kto się przejmuje ...osoby które posługują się mózgiem nie tylko do funkcji życiowych i podążania za trendami jak chrześcijaniści ale też do logicznego myślenia ...takich osób może jest mało ale jeśli nie byli by ignorantami zmienili by świat ....niestety ..ludzie inteligentni maja obniżony zmysł chęci ryzyka bo przemyślają i wychodzi ,że nie warto sie pchać gdzieś tam z poglądami bo mogłoby coś jebnąć ico ..tak sobie myślą ....a kretyni pchają sie gdziekolwiek ale nie maja na tyle mózgu żeby zobić coś logicznego ....i stąd mamy o to rząd polski ...tada ...to jest smutne z większości punktów widzenia ...ale nie mnie ....bo mam w połowie wykonany plan na założenie bardzo zyskodajnej firmy ..więc poczynania tych socjopatów mnie nie obchodzą ...chociaż kiedyś śniłem żeby zebrać grupke jakieś 100 tysięcy osob i podczas obraz sejmu wpaść i wszystkich obecnych skleić razem i spalić ....ciekawe jakie obietnice by wychodziły wtem

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-26, 16:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-23, 16:01
Posty:10
Nie wiem kjak Wy, ale ja jak widzę takiego ściemniacza, to mnie w ogóle nie rusza. Jakies to takie slabe jest i miękkie...

A to że ktoś pięknie mówi, sprawdza się na początku, a historia pokazuje, że kiedy za słowami przestają iść czyny, zaczyna się problem :P jakoś ci władcy upadali, chociaż gadane mieli.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-27, 15:56 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
no ale to było duużo lat temu ..a teraz u władzy ciągle ci sami i ciągle obiecują przed wyborami ,a po zwiekszaja wiek emerytalny i przewalają kupe szmalu na własne zachcianki ...i mało tego ...już się nie boją robić coraz wymyślniejszych afer bo wiedzą ,że polacy są za słabi żeby zrobić rewolucje albo cokolwiek ...w polsce nic się nie zmieni póki ci co teraz rządzą nie zdechną ... albo pójdą na emeryture i może na jakiś mały procent następni którzy się dopadną będą mieli wiecej rozsądku i współczucia żeby coś robić ...albo większą kontrole nad sobą i piętno za nie wykonywanie swojej pracy

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-28, 13:32 
w demokracji kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. Wystarczy kilka osób mówiących głupoty, by kolejnych kilka zaczęło to powtarzać. I tak powstaje demokratyczna prawda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-06-28, 18:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
moim zdaniem w polsce w ogole nie ma demokracji ....demokracja = rząd wymyśla ustawy, a społeczeństwo je dopuszcza lub wyrzuca poprzez głosowanie ...a tu tylko wybieramy swoich oprawców ..tzn wybieracie ...ja nigdy nie byłem na wyborach i nigdy nie pójdę ...sens w tym znikomy ...i tak jakas banda socjopatów tam będzie ...lepiej nie marnować czasu na nich i zająć się sobą.

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-07-10, 22:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
błagam Was proszę ..nie kupujcie produktów firmy nordis ....pracowałem tam ....oni robią kremy z przeterminowanych rolad i innych lodów ......żałuje ,że tam zacząłem prace ale chociaż ujawnię Wam prawdę żebyście nie jedli tego ścierwa .....i ostrzeżcie znajomych ......każdy lód z nordisa to niewiadoma ..............w każdym czyha zaraza ......

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-07-25, 09:11 
nie czytalam co na ostatniej stronie,bo nie mam ku temu warunkow obecnie.a nie chce czekac bo zapomne a dzis mam dodatkowa robote takze wiecie ,jak cis zlego to nie ja;) ja to uwielbiam takie wlasnie zachowanie,pokazywanie kto tu jest gora,lepiej pokaz sisiorka;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO