dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-18, 23:08 
poprostu takie mam odczucie i tyle. ja sie nie czepiam tylko wyrazam wlasne zdanie na zadany wzesniej temat, ot co


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-18, 23:39 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
rouge, a co Ty bys chcial dostac?

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-18, 23:46 
ja chcialbym aby tylko pamietano o moich urodzinach /imieninach - bo juz przestalem je obchodzic i dla mnie najwazniesza pamiec i to jest dla mnie najlepszy prezent. A co chcialbym dostac - moja slodka tajemnica ....

[ Dodano: 2009-05-18, 23:55 ]
zaskoczona taka odpowiedzia ??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-18, 23:59 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ani troche :)

widzisz, kupno iPoda czy ebooka takze jest przejawem pamieci co sie rozumie samo przez sie.

wiec zakladamy, ze partner pamieta o urodzinach/imieninach, skoro kupuje...
:)

wydaje mi sie, ze to Ty nie wiesz czym tu mnie zaskoczyc, z takich rzeczy ktore bys chcial dostac :) no i stad taka wymigujaca, typowa dla takich sytuacji odpowiedz. :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 00:04 
Cytuj:
wydaje mi sie, ze to Ty nie wiesz czym tu mnie zaskoczyc, z takich rzeczy ktore bys chcial dostac :) no i stad taka wymigujaca, typowa dla takich sytuacji odpowiedz. :)


może dla ciebie, ale dla mnie wazne jest by ktos pamietal o moich urodzinach /imienach i na odwrot, i to sie liczyc a prezent to tylko dodatek do tego - ja patrze na to w ten sposob. to co chcialbym dostac to jest nierealne i tyle , to raz , a dwa co wazniejsze to by dziewczyna poprostu pamietala.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 00:09 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
rouge napisał(a):
Cytuj:
wydaje mi sie, ze to Ty nie wiesz czym tu mnie zaskoczyc, z takich rzeczy ktore bys chcial dostac :) no i stad taka wymigujaca, typowa dla takich sytuacji odpowiedz. :)


może dla ciebie, ale dla mnie wazne jest by ktos pamietal o moich urodzinach /imienach i na odwrot, i to sie liczyc a prezent to tylko dodatek do tego - ja patrze na to w ten sposob. to co chcialbym dostac to jest nierealne i tyle , to raz , a dwa co wazniejsze to by dziewczyna poprostu pamietala.


no tak ale jesli tylko pamieta .. i kupuje ipoda to wg Ciebie sie nawet nie wysiliła..

f


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 10:57 
dla mnie ipod to zaden prezent (i nawet ni chcialbym go dostac) i to oznacza ze nie chcialo sie jej wlozyc wysilku w znalezienie jakiegos lepszego prezentu, samej go zapakowac, - poprostu nie wykazala sie inwencja


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 12:17 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ALe kolega z ipoda sie ucieszyl :)

poza tym, z ipoda tez mozna zrobic bardzo przemyslany prezent który wymagal kreatywnosci i wysilku :) chocby nagrywajac ulubione piosenki i skecze chłopaka :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 19:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Czyli lepiej tylko pamiętać niż pamiętać i kupić prezent - logiczne...
Lepiej ulepić ludka z plasteliny i go dać jako prezent, bo to będzie oznaka, że się staram i robię coś sama, niż kupić coś praktycznego, co się przyda - logiczne..
Logiczne ? Śmieszne.
rouge napisał(a):
dla mnie ipod to zaden prezent (i nawet ni chcialbym go dostac)

Fajnie, że potrafiłbyś docenić pamięć o Tobie i chęć sprawienia przyjemności.
rouge napisał(a):
to oznacza ze nie chcialo sie jej wlozyc wysilku w znalezienie jakiegos lepszego prezentu

Każdemu podoba się coś innego, on był zadowolony, więc uważa, że postarała się, kupując prezent. A że Tobie się to nie podoba, to nie oznacza, że ktoś się nie stara przy wyborze.
Tobie się nie podoba, więc uważasz, że to nie jest dobry prezent i nie dajesz się przekonać.
Twoje zdanie - jedynie słuszne, jak zawsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 20:17 
asiula_14_15 napisał(a):
Twoje zdanie - jedynie słuszne, jak zawsze.
nie, poprostu nie zgadzam sie z tym wyborem, ktory dokonala ta dziewczyna i wyrazam swoje zdanie na ten temat. a ty jak zawsze wrogo nastawiona do mnie ...

Jak mam dac sie przekonac do czegos, skoro nie ma argumentow, ktore by jednoznacznie przemawialy za tym.

Kazdy kupuje taki prezent jaki chce i tyle, ale nie kicz, a w moim odczuciu ten ipod to kicz i tyle - sorry za szczerosc , ale tak uwazam. asiula a ty chcialabys dostac cos kiczowatego ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO