dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-05, 23:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Daj mu kupon na seks z Tobą według jego fantazji!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-27, 00:34 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Wg mnie oklepane prezenty nie zawsze są złe. Ja np. mojemu zamawiałam co rok perfum na kokai.pl, który akurat mu się po roku kończył. Gdy kończył się wcześniej to zamawiałam na jakąś inną okazję;) A żę mój luby upodobał sobie LaCostę, ktora często byla na promocji to już tym lepiej dla mnie:D Ten pomysł sprawdził się o wiele lepiej, niż moje cudowanie i staranie się o bycie jak najbardziej oryginalną. Perfumy - te sprawdzone czy też nowości - to zawsze dobry prezent:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-27, 15:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 15:30
Posty:3
nereus1 napisał(a):
Daj mu kupon na seks z Tobą według jego fantazji!


Trochę w stylu Joeya z friendsów :)

Jeśli chodzi o prezenty to w necie można znaleźć strasznie dużo pomysłów - tak dużo, że zdecydowanie się graniczy z cudem ;) no ale od tego są między innymi fora, żeby posłuchać rady. Ja (może z wrodzonego egoizmu) postanowiłam podarować mojemu facetowi kurs masażu dla dwojga ;) znalazłam taką ofertę na tej stronce egoizm polega naturalnie na tym, że ja będę tą drugą osobą :D Mam nadzieje, że się spodoba a zdobyte umiejętności będziemy wykorzystywać w domowym zaciszu...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

prezent dla mężczyzny
PostNapisane: 2009-11-09, 17:31 
Ja również podarowałam mojemu lubemu kurs masażu dla dwojga, ale z innej stronyWyjątkowy Prezent. Było rewelacyjnie, przy czym chłopak podpowiedział mi, żebym może następnym razem dała mu cos bardziej męskiego, żeby mógł się kolegom pochwalić :cygaro: Żartuję, ale sama stwierdziłam, ze następny podarunek musi być bliższy jego zainteresowaniom niż moim, więc na gwiazdkę dostanie możliwość zostania rewolwerowcem :aragorn: Też do znalezienia na Wyjątkowym Prezencie :run: To powinno też mu się podobać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-11, 01:37 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
http://www.wyjatkowyprezent.pl/lot-samo ... 29-fulcrum

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 14:35 
No, przelot MIG-iem jest niezły 8-) . Sama chciałam dostać, ale nie znalazłam odpowiednio bogatego sponsora... ;) Musiałam się zadowolić pilotowaniem Diamonda DA-20Zostań pilotem. Było odlotowo :diabel: Czekam na lepszą pogode i chyba znowu się wybiorę na lotnisko :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 16:42 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Faktycznie, całkiem niezłe, tylko że limit wagowy jest do 100 kg :(

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 22:56 
Eem... dziewczyny,

Jeśli nie wiecie co mi kupić na imieniny, to powiem Wam, że wystarczy mi właśnie ten kurs masażu dla (nas) dwojga... :roll:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 15:29 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
To zależy czy to jest chłopak czy CHŁOPAK:) Ja chciałam narzeczonemu kupić etui na laptopa ale zmieniłam zdanie. Chcę żeby miał coś wyjątkowego- na przykład bajerancką spinkę do krawatu.

[ Dodano: 2009-11-19, 13:45 ]
Prezent musi być wystrzałowy i nietuzinkowy! A co powiecie na długopis z kamerą?( mają taki w ofercie delta.poznan) Zastosowanie wielorakie:) a jak oryginalne. Sama chciałabym mieć coś takiego

[ Dodano: 2009-11-20, 16:24 ]
Cały w tym ambaras żeby kupić coś wyjątkowego i jak najwięcej zaoszczędzić. Widziałam przed chwilą na dobij.to fajny zegarek Edifice EFA-120L-1A1. Jak by nie było -zawsze się przyda. W podarowywaniu prezentów najbardziej liczą się intencje.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Prezent na imieniny
PostNapisane: 2010-01-08, 14:10 
W tym roku postanowiłam na wyobraźnię i na imieninowy prezent dla mojego chłopaka przygotowałam specjalne wydanie gazety z artykułem o moim wspaniałym mężczyźnie na pierwszej stronie! Wybrałam na stronie http://gazetomania.pl tekst o tym, że mój lubu został nominowany na nowego ministra w rządzie i że cała Polska składa mu życzenia z okazji imienin. Myślę, że to będzie zadowolony:-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO