dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: przyjaźń z mężczyzną.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-05, 21:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-05, 21:29
Posty:1
Od przyjaźni się zaczyna... potem przychodzi inne uczucie, myślę, że po prostu się w nim zakochałaś, co jest normalne po takim czasie znajomości. Dlatego ja myślę, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest niemożliwa, chyba, że w związku, bo jeśli się zaprzyjaźnisz z mężczyzną, to znaczy, że jest Twoją bratnią duszą, masz do niego zaufanie, lubisz z nim przebywać, po czasie nie potrafisz bez niego wytrzymać i potem chcesz czegoś więcej.
Myślę, że powinnaś z nim szczerze pogadać, może Ci ulżyć, sytuacja się wyjaśni, może i on się do czegoś przyzna ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-03-09, 22:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
jachad napisał(a):
Od przyjaźni się zaczyna... potem przychodzi inne uczucie, myślę, że po prostu się w nim zakochałaś, co jest normalne po takim czasie znajomości. Dlatego ja myślę, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest niemożliwa, chyba, że w związku, bo jeśli się zaprzyjaźnisz z mężczyzną, to znaczy, że jest Twoją bratnią duszą, masz do niego zaufanie, lubisz z nim przebywać, po czasie nie potrafisz bez niego wytrzymać i potem chcesz czegoś więcej.
Myślę, że powinnaś z nim szczerze pogadać, może Ci ulżyć, sytuacja się wyjaśni, może i on się do czegoś przyzna ;-)


Tez tak sadzę, że sie w nim po prostu zakochałas. Ema napisala, że nawet przyjaciółki mogą być o siebie zazdrosne, to prawda. Sama to przerabiałam wiele razy. Ale jednak - kobieca przyjazn to co innego. Mozna byc zazdrosna o przyjaciolke kiedy ta znajdzie sobie jeszcze inna friend od serca poza mna. Wtedy tak. Pojawia się lek, ze moze sie ode mnie odwroci, moze tamta stanie sie wazniejsza, ale przeciez nie bede zazdrosna o Jej faceta, prawda? Bo to inna relacja. Tak samo tutaj. Insonnia moglaby byc zazdrona o inna przyjaciolke ale nie o jego kobiete. Dla mnie to znak, ze jednak czujesz do niego cos wiecej. Jachad - co do Twoich słow... widzisz, tez tak wlasnie sądze, że przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna nie jest mozliwa. Moim zdaniem przyjazn to podstawa udanego zwiazku, bo jesli tyle nas laczy, to czego chciec wiecej? Sa jednak osoby ktore twierdza ze da to sie rozgraniczyc i facet ktorego kocham tez cały czas podkresla ze chce tylko przyjazni, poprzedni do ktorego zaczynalam czuc cos wiecej, tez stwierdzil po pewnym czasie, ze bylam dla niego przyjaciolka a pisal mi , mowil ze jestem dla niego ideałem, ze nie u mnie sie na mnie gniewac, usmiechal sie do mnie, gladzil mnie po ramieniu - a potem okazalo sie ze to tylko tyle... NIe rozumiem tego. Tak, tez tak mysle,ze powinnac pogadac z nim, wywalic wszystko. A noż...:D Trzymam kciuki! Napisz jak sprawy sie potoczyly:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2012-05-07, 12:44 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 17:17
Posty:51
Lokalizacja: Daleko,daleko
Hmm..mi to nie wygląda na przyjaźń,nie wiem czy wiesz ze zanim pojawia się miłość to jest przyjaźń może to tak jak w tej sytuacji ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2013-02-02, 18:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
teoretycznie to jest możliwe...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2013-02-08, 05:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-08, 04:37
Posty:22
Chyba nikt Ci tu nie odpowie, jak to naprawdę jest, bo musisz to ustalić sama.

Ja myślę, że można czuć smutek mimo, że się nie kocha. Zawsze miałam przyjaciół a nie przyjaciółki i kiedy po latach spędzonych z najlepszymi kumplami patrzyłam, jak zaczynają mieć swoje kobiety, to wylałam trochę łez w poduszkę. Nie z miłości, ale raczej ze świadomości, że kończy się jakiś etap, że nie będziemy razem oglądali sportu, bo oni zaczną poświęcać ten czas swoim kobietom, że nie będzie można zadzwonić o 3 w nocy z pytaniem, czy spotkają się, żeby pogadać itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2013-11-28, 15:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-27, 13:43
Posty:6
Ojjj przyjaźń z płcia przeciwna to bardzo trudny temat. Prawda jest taka, ze nie można się zarzekać, że ktos jest naszym przyjacielem i nigdy przenigdy nic bo nigdy tak naprawde nie wiemy jak to się potoczy. Ja się bardzo długo przyjaźniłam z chlopakiem, z którym się poznaliśmy w dzieciństwie. Nigdy nic więcej nas nie łączyło, a po 15 latach znajomości on nagle się we mnie zakochał....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO