dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

przyjaźń z mężczyzną.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-02-07, 13:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-08, 15:41
Posty:28
Przyjaźnie się z pewnym panem od 5ciu lat. Od prawie 3 lat ma on dziewczynę. Nie przeszkadzało mi to nigdy, bo nie widywałam jej wcześniej. Ta jego panna nienawidzi mnie, gdyż jak twierdzi mój przyjaciel - jestem jego najlepszą przyjaciółką - co bardzo złości tamtą lalunię. Wczoraj pierwszy raz w życiu zobaczyłam ich razem, wtulonych w siebie (z odległości 50 metrów). Spaliłam cegłę i weszłam do sklepu cała roztrzęsiona. Chciałam zapaść się pod ziemię. Normalnie podeszłabym się przywitać z nim i resztą paczki, w tej sytuacji chciałam stać się niewidzialna. Później nie mogłam spać do godziny 3.
To zazdrość? Może któraś z was mi opisać jak w waszym przypadku wygląda uczucie zazdrości? Mnie raczej się nie zdarza być zazdrosną, może czasami ale bardzo rzadko i to nie o przyjaciela...

_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-07, 14:39 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
Ty chyba się jednak z nim tylko nie przyjaźnisz

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-07, 14:57 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-08, 15:41
Posty:28
Nie rozumiem?... Jak tylko nie przyjaźnie? Że niby go kocham? Kocham, kocham, miłością braterską. Chyba, że jeszcze o czymś nie wiem.

_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-07, 14:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-02, 17:36
Posty:2
Z opisu Twojej reakcji wynika, że chyba coś do niego czujesz i albo byłaś tego nie świadoma albo po prostu nie chciałaś się do tego przyznać. Z doświadczenie wiem ze przyjaźń damsko męska to trudny temat, który rodzi różne konsekwencje. Powinnaś z nim o tym pogadać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-07, 15:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-08, 15:41
Posty:28
Właśnie doprowadziłam do tego, że się ze swoją kobietą pogodził, stwierdziłam, że powinnam się usunąć na bok, powiedziałam mu to, on nawet nie protestował, wręcz przeciwnie- poprosiło zrozumienie, powiedział, że musi być wobec niej fair. Nie chcę być nachalna, wycofać się to jedyne odpowiednie rozwiązanie jakie mi przyszło dziś do głowy. Zależy mi na jego szczęściu, bardzo bym chciała nadal być z nim blisko, jak dawniej, ale nie mogę myśleć wyłącznie o sobie. Mogłabym oczywiście się starać o to, ale nie mogę budować swojego szczęścia na nieszczęściu innych (w tym miejscu chodzi o panią x).



Może to coś w rodzaju miłości platonicznej? Już sama nie wiem.

_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-07, 16:21 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
trzeci post pokazuje, że to przyjaźń,
drugi ukazuje, że wydaje Ci się, że to przyjaźń,
pierwszy pokazuje, że to miłość,

chyba sama musisz sobie wszystko poukładać, i zadać pytanie, co tak naprawdę czujesz

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-07, 19:18 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
A poza tym jeśli uważasz, że między wami jest przyjaźń, to dlaczego tak zareagowałaś jak zareagowałaś jak ich razem zobaczyłaś ?
Cytuję:
Cytuj:
Spaliłam cegłę i weszłam do sklepu cała roztrzęsiona. Chciałam zapaść się pod ziemię.

Dla mnie tak zachowuje się zazdrosna dziewczyna, która coś czuje do chłopaka.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-09, 13:12 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
hmm, zazdrość niekoniecznie musi oznaczać, że to miłość a nie przyjaźń. Przecież nawet dwie przyjaciółki potrafią być o siebie zazdrosne, kiedy w ich relację wdziera się ktoś trzeci - ot zwykłe pragnienie zagarnięcia ważnej osoby dla siebie. Prawda jest taka, że przyjaźń polega także między innymi na umiejętnosci odsunięcia się na bok w sytuacjach takich jak opisana powyżej. Na miejscu dziewczyny, też byłabym zazdrosna o przyjaciółkę chłopaka - to partnerka ma być najwazniejszą, pierwszą osobą w hierarchii, dopiero potem przyjaciółka i kumple (oczywiście nie mówie tu o zabranianiu kontaktów itp, bo to chore ;) ), zwłaszcza gdyby nazywała mnie lalunią - po prostu obawiałabym się, że im więcej spędzają czasu razem, tym bardziej chłopak zostanie przeciwko mnie nastawiony przez kumpelę.
Jedyna rada - zastanów sie głęboko, czy to przyjaźń czy coś więcej. Jesli coś więcej - walcz o niego, bez względu na wszystko, natomiast jesli to czysty układ, i łączy Was tylko przyjaźń, cóż, trzeba pogodzić się z jego wyborem i spróbować zapoznać także z 'lalunią' ;) Spotkaj się z nią, pogadajcie, napijcie się kawy, przekonaj ją, że chcesz dla jej chłopaka tylko szczęścia, a jednocześnie jesli będzie z Tobą dobrze żyła, możesz jej bardzo ułatwić niektóre sprawy... ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-11, 14:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
Po prostu może on cie traktuje jak przyjaciółkę,a ty się w nim zakochałaś i ciężko ci patrzeć jak on i jego dziewczyna są razem szczęśliwi.Porozmawiaj z nim o tym,powiedz mu co do niego czujesz i może razem coś na to zaradzicie.Wiem,że to jest krępujące i trudne ale musisz spróbować.Skoro jesteście przyjaciółmi to on cie zrozumie i na pewno nie wyśmieje.

Pozdr.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: przyjaźń z mężczyzną.
PostNapisane: 2011-02-24, 21:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-02-24, 11:28
Posty:23
delikatna sprawa ...
bardziej jednak myślałabym o sobie i swoich uczuciach względem niego niż o altruistycznym poświęcaniu się dla kogoś. nie poświęcaj się to Ci na dobre nie wyjdzie raczej, będzie Cię gryzło od środka i będzie coraz trudniejsze do zniesienia
Jeśli Ci na nim nie zależy za bardzo - zapomnisz, odsuniesz się w cień
jeśli jesteście dla siebie - będziecie ze sobą tak czy tak .
jeśli to coś więcej... no są dwa wyjścia powiedzieć mu o swoich uczuciach albo grać w inny sposób przejść do ataku bezpośredniego oczarować go , kokietować w taki sposób żeby widział co może stracić. Raczej nie rób wielkich wyznań miłosnych to przyniesie odwrotny rezultat niż zamierzasz osiągnąć.
Podstawowa sprawa musisz zdać sobie sprawę z tego czego chcesz. to jest najważniejsze
jak będziesz wiedziała to znajdziesz też sposoby właściwe jak to rozegrać.
pamiętaj o tym że każdy facet to łowca - kobietę lubi zdobywać a nie chce mieć podanej na tacy
ale jeszcze jedno musisz wziąć pod uwagę - tę lalunię może naprawdę kochać

_________________
żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi.. bo nie jesteś sam
www.jakzyc.lunasis.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO