dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent na ślub
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-26, 19:12 
Ja swojemu bratu i bratowej sprezentowałam ich wspólne zdjecie z sesji narzeczeńskiej w formie obrazu na płótnie. Zamówienie zrealizowałam na tej stronie: www.foto4u.pl/fotoobrazy-prostokatne-2-3 i strasznie ładnie to wyszło. Para młoda była zadowolona i już obraz wisi w ich mieszkaniu ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-13, 19:32 
Kup parze młodej pakiet w SPA. Myślę, że to świetny prezent dla dwojga. Możesz go wykupić na przykład w hotelu Verde Montana w miejscowości Kudowa Zdrój. Jest tam naprawdę bardzo ładnie, a dodatkowo jest basen i sauna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-19, 10:19 
Hotel Spa jest jak najbardziej dobrym pomysłem, jeżeli w dodatku nad morzem to już w ogóle super. ja mogę śmiało polecić Dźwirzyno i hotel Senator. Mają tam fajne rytuały saunowe z mistrzem ceremonii i można także korzystać z jacuzzi ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-21, 12:23 
Ja też na swoje wesele od rodziców męża dostałam coś z Gerlacha - zestaw sztućców w ozdobnej walizce. Po trzech latach od ślubu wyglądają jak nowe, choć używamy ich na co dzień i od święta też.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-21, 23:38 
Moim zdaniem na taki prezent ślubny fajnie sprawdzi się jakiś ładnie wydany album z dedykacją taką od serca. Poszukaj czegoś na inbook.pl. Mają spory wybór n i jest świetna opcja z wysyłką, że można odbierać książki w kioskach ruchu :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-26, 17:51 
nie chciałabym nic takiego dostać. wesele to jest jedyny moment kiedy można dostać naprawde coś przydatnego do mieszkania. Wczesniejsze pomysły dziewczyn bardzo mi sie podobaja. Garnki, patelnie to fajny pomysł dla młodych użadzajacych swoje mieszkanko.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-27, 14:08 
Myślę, że zawsze świetnym prezentem będzie zakup małego AGD dla młodych. Taki sprzęt w domu się przydaje, szczególnie na nowym mieszkaniu. Zobacz sobie na ofertę sklepu wasserman.pl Widziałam tam przeróżne takie sprzęty do kuchni :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-27, 23:27 
Ja chciałabym dostać cos praktycznego na prezent slubny a nie jakieś bibeloty. Takie rzeczy można sobie samemu kupić, codziennie. Ja sama kupuje na prezenty slubne praktyczne rzeczy, typu sztućce, patelnie itp. Ostatnio złozyliśmy sie dla młodej pary na komplet garnków Gerlacha


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-29, 01:57 
A moim zdaniem prezenty na ślub moga być i piękne i praktyczne. Ja znajomym ostatnio zakupiłam właśnie po zegarku. Byli naprawdę zachwyceni. A zamawiałam na stronie e-zegarki.pl, jakby ktoś szukał sprawdzonej strony :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-12-31, 15:04 
to nie jest chyba prezent dla młodych. Tak ja przynajmniej uważam. prezent ma być praktyczny i ma służyć latami. Dlatego prezenty typu garnki, patelnie renomowanych firm sa najbardziej trafione. co do gerlacha to ja mam też ich produkty i uważam że sa warte swojej ceny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO