dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

prezent na ślub
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-03, 10:59 
Za dwa tygodnie wybieram się na ślub koleżanki. Zastanawiałam się długo nad prezentem i pomyślałam, że może warto dać im komplet ręczników albo fajną pościel. Co o tym myślicie? Wiem, że teraz większość ludzi daje pieniądze ale oni mają już mieszkanie i pomyślałam, że coś takiego może się przydać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2015-02-10, 21:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Wiesz na pewno parę groszy w kopercie to nie taki zły pomysł ale ręczniki np z wyszytymi imionami to moim zdaniem bardzo oryginalny i fajowy pomysł :) Twoja koleżanka na pewno się z takowego ucieszy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2015-02-18, 08:29 
pościel to chyba dobry pomysł :) Zawsze można znaleźć coś fajnego i zawsze się przyda. SPAM Tu jest w dobrej cenie a nadająca się na prezent :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2015-08-20, 12:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
pościel zawsze się przyda:) tuchos ma duży wybór pościeli i w dobrej cenie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2015-09-21, 13:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-09-21, 13:40
Posty:4
a jakieś sztućce albo porcelana? myślałaś o tym? Koleżance z pracy która bierze slub w październiku zamawiamy takie sztućce w . Eleganckie, bardzo ladne. Na pewno przydadzą im się a i pamiatka po nas pozostanie (SPAM )


Ostatnio edytowano 2015-09-22, 20:07 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum, następnym razem dostaniesz warna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2015-10-06, 08:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-20, 15:04
Posty:9
I sztućce i porcelana to świetne pomysły, szczególnie jeżeli sama kupujesz prezent. Ja niedawno składałam się z kilkoma znajomymi na prezent dla przyjaciół i kupiliśmy im skok ze spadochronem z filmem. Super pamiątka !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2015-10-25, 20:43 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Bardzo fajny pomysł. Mój znajomy realizuje z kolei loty paralotnią, z filmikiem na pamiątkę. Super sprawa!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-08-24, 22:11 
Ja tam wolę praktyczne prezenty. prezent musi służyć a nie stać na półce i zbierać kurz. Ja dostałam wszystko co powinno znaleźć się w kuchni. Najbardziej zadowolona jestem z garnków Gerlacha bo fajnie na nich sie gotuje i nic sie nie przypala, a jak dla mnie to jest wyczyn


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-10-09, 22:08 
:lol: No własnie dla niektórych młodych mężatek gotowanie na początku nie idzie gładko. Ja mam takie same i jestem mega zadowolona. Teraz planuje zakup patelni grillowej tej firmy, bede miała namiastke spotkań działkowych w domowym zaciszu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent na ślub
PostNapisane: 2016-10-13, 13:00 
a może coś totalnie odjechanego? mój brat i jego żona uwielbiają nowe technologie, dlatego wydrukowałam im rzeźbę własnego projektu w 3D, strasznie się cieszyli :) ciekawy pomysł, zupełnie niespotykany moim zdaniem póki co :D zerknijcie sobie na projekty w internecie, bo bajer, wszystko można wydrukować w 3d :D osobiście polecam tę firmę http://3ddamix.com/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO