dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wesele
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-05, 11:48 
Znam ten hotel best western efekt express o którym tu mówicie. Byłam tam na weselu kuzynki i rzeczywiście to bardzo ładna sala. Kuzynka miała duże wesele, a wszyscy się pomieściliśmy. To dpobry wybór na wesele.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-09-15, 14:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-09-15, 14:32
Posty:6
Potwierdzam świetny lokal. Piękne wnętrza, to doskonałe miejsce na wesele :-)

drzewka
http://iglaste.pl/

_________________
https://kwiatynarok.wordpress.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-09-18, 12:41 
Ja też mogę potwierdzić. Byłam w best western efekt express. To świetne miejsce na wesele. Serwują bardzo smaczne jedzenie, ładnie je podają. Sala do tańczenia jest duża.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-09-18, 12:49 
Ja uważam, że godny uwagi jest także pałac wiśniewski. To bardzo ładny i elegancki hotel. Organizują tam właśnie między innymi przyjęcia weselne. Myslę, że to świetne miejsce na eleganckie wesele.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-10-06, 13:21 
Tego pałacu to akurat nie znam, ale mnie bardzo spodobała się sala w hotelu best western efekt express w krakowie. Tam zarezerowalismy sobie termin na wesele już w przyszłym roku i nie moge się doczekać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-10-10, 00:03 
Jak szukacie naprawdę ładnej sali na takie okazje, to pałac wiśniewski jest super http://www.palac-wisniewski.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-10-24, 12:01 
Nasze wesele odbyło się w Sarnowie w sali bankietowej Chata z Zalipia. To bardzo ładna i duża sala, taka w urządzona w gustownym stylu. Idealna do zorganizowania wesela z klasą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-11-02, 13:57 
Fajną opcją na urozmaicenie wesela jest przyjazd fotobudki. My naszą wynajęliśmy na wesele na 2 godzinki, podczas których każdy zdążył zrobić sobie zdjęcia. Korzystalismy z fotobudki event team, dzięki którym mamy dodatkową świetną pamiątkę z tego dnia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-11-05, 19:15 
A mnie bardzo spodobała się sala w krakowie w hotelu best western efekt express. Według mnie hotel jest bardzo ładny, dysponują dużą salą bankietową, gdzie organizują eleganckie wesela.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-11-08, 09:51 
Jestem ciekawa, czy mieliście na swoim weselu catering, czy kucharkę? My zdecydowalismy się na firmę Catering Arts, bo widzielismy ich realizacje i bylismy pod dużym wrażeniem. Teraz już wiem, że to była świetna decyzja, bo wszystko wypadło super.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO