dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wesele
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-12-03, 13:46 
A brałyście lekcje przed pierwszym tańcem? My żeśmy się właśnie zapisali do Centrum Tańca Szczepan na kurs dla par, bo co innego taniec na dyskotece, a co innego klasyczny taki jak walc. Postaram się go opanować najlepiej jak potrafię i liczę również na zaangażowanie narzeczonego. Akurat o szkołę się nie martwię, bo słyszałam o niej dobre opinie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-12-08, 14:21 
A co myślicie o lekcjach tańca przed weselem? Koleżanka specjalnie chodziła do Centrum Tańca Szczepan. Fakt, że zatańczyli na pierwszy taniec walc niemal jak profesjonaliści, ale ja nie jestem przekonana, czy to konieczne. Nie można normalnie się przytulić z mężem i zatańczyć?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-12-16, 18:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-02, 00:42
Posty:37
my mielismy catering. wyszlo sprawniej i chyba nawet taniej niz z kucharka, bo ta nie miala sprzetow itd... zreszta nam macro bios bar zrobil dodatkowo dekoracje na stoly no i jedzenie bylo w bardzo nowczesnym stylu jak chcielismy. nie bylo tylko klasycznego bigosu czy flakow, ale tez nowe smaki jak krem z bialych warzyw czy oryginalne food fingery. nie kazda kucharka ogarnelaby takie kompozycje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-12-22, 11:50 
Wesele chyba najważniejszy moment w życiu ja swoje wesele robiłam w Venge w Łodzi, bardzo mi się podobał wystrój jedzenie obsługa. wszytsko super i na poziomie. Jakbym jeszcze raz miała robić na pewno robiłabym tutaj.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-12-22, 11:53 
Tak zdecydowanie ja wiem wesele to ważny moment w życiu. Fajne poradniki odnosnie wesela woidziaąłm na inbook.pl , nawet zastanawiałam się czy nie kupić na gwiazdkę mojej siostzre, która w przyszłym roku wychodzi za mąż!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2018-01-31, 09:50 
Fajne miejsce jest też w sarnowie, czyli chata z zalipia. To bardzo ładna sala weselna, gdzie pomieści się ok 150 gości, więc całkiem spora. Mozna tam zorganzowac piękne i eleganckie przyjęcie weselne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2018-01-31, 15:48 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-01-25, 22:01
Posty:5
Również polecam lokal co poprzednik. Byłem tam raz na weselu, wrażenia bardzo pozytywne.

_________________
-To wojna?-zapytał
-Ależ nie, to nasze życie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2018-02-07, 09:44 
My wynajmowaliśmy na wesele catering i korzystaliśmy z firmy Catering Arts. Wyszło nawet lepiej, bo oni naprawdę świetnie gotują. Do tego przygotowali dla nas stół ze słodkościami oraz wiejski stół. Wszystkim gościom bardzo smakowało!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2018-02-14, 01:24 
Ja to woje wesele robiłam w Venge w Łodzi i muszę powiedzieć, ze tam mi się wszytsko podobało i jedzenie i wystrój sali i obsługa kelnerska. Ogólnie bardzo na plus.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2018-03-07, 12:36 
My z kolei organizowaliśmy wesele w krakowskim hotelu best western efekt express. Wszystko odbyło się super, a my jestesmy zadowoleni. Zarówno z wyboru tego miejsca, jak i całego wesela. Bo bardzo się udało.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO