dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zespół czy DJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-22, 11:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-22, 11:03
Posty:1
Stawiamy na zespół z moją narzeczoną. Rodzina zarówno moja jak i mojej partnerki są zbyt konserwatywni, żeby zgodzić się na DJ. A my musimy się liczyć z ich zdaniem bo pomagają nam finansowo w organizowaniu wesela.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-07-23, 14:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
U nas grał zespół Nostrado, obserwowali zachowania gości i pod nich dopasowywali na bieżąco repertuar i to było super. DJ jak ma przygotowaną listę utworów to nie jest w tym względzie aż tak elastyczny. Nigdy nie byłam na weselu, na którym grał DJ, może dlatego zawsze jestem bardziej przychylna zespołom, jednak wesele to wyjątkowa impreza, a z wyjątkowymi imprezami kojarzy mi się muzyka grana na żywo :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-07-24, 17:03 
kasiakarbowska napisał(a):
też przekonałam narzeczonego na zespół, jesteśmy na etapie poszukiwania jakiegoś z Warszawy? Ten Fiesta brzmi całkiem dobrze, repertuar też bogaty, ale może macie jeszcze jakieś typy co do zespołu?

Nie szukaj nikogo innego Fiesta jest najlepszy. Byłam na wielu weselach i jak do tej pory Fiesta wygrywa z innymi zespołami. Umie zabawić towarzystwo, pełen profesjonalizm i cudowny głos.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-07-24, 17:05 
Gość napisał(a):
kasiakarbowska napisał(a):
też przekonałam narzeczonego na zespół, jesteśmy na etapie poszukiwania jakiegoś z Warszawy? Ten Fiesta brzmi całkiem dobrze, repertuar też bogaty, ale może macie jeszcze jakieś typy co do zespołu?

Nie szukaj nikogo innego Fiesta jest najlepszy. Byłam na wielu weselach i jak do tej pory Fiesta wygrywa z innymi zespołami. Umie zabawić towarzystwo, pełen profesjonalizm i cudowny głos.

Zgadzam się z Wami. W śpiewie tego zespołu można się zakochać:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2014-05-01, 14:38 
według mnie DJ, sama miałam Wilkanowskiego z http://www.djmw.pl/ i nie dość, że przez całe wesele nie tknął alkoholu, to świetnie przygotował playlistę, jego plusem jest to, że jest dobrym wodzirejem a konkursy na moim weselu było po prostu śmieszne, bez żadnej wulgarności


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2014-05-11, 17:22 
Witam ,ja dorabiam chodząc po weselach i obsługując gości. Teraz bardzo często jest muzyka z wieży, bo to i taniej i co się chce grać można


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2014-07-09, 11:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 12:36
Posty:23
Faktycznie, zespół to energia i moc (i chyba faktycznie goście weselni wolą bawić się z zespołem), ale osobiście uważam, że dj i jego setlista, to sprawdzone rozwiązanie (tzn. nie ma mowy o fałszu, przemęczeniu zespołu, piosenki są wybrane i nie musisz spodziewać się niespodzianek). Znaleźć dobrego dj'a, który jest jednocześnie wodzirejem i zabawa udana.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2014-07-10, 09:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Zauważyłam, że coraz więcej osób stawia na DJ'a. W sumie to jest dobre rozwiązanie, bo właściwie repertuar jest nieograniczony, a goście mogą zamawiać piosenki jakie chcą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2015-07-01, 10:45 
u nas sprawdził się z kolei Oktan Band. musze przyznać, że grają świetnie, i klimat jest inny niz z djem i tez maja tak duzy repertuar, ze praktycznie wszystko zagraja :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2015-08-25, 19:03 
dj na weselu wcale nie oznacza, że będzie ono nieudane. ja miałam na swoim DJa Pepe (gra głównie w Krakowie i okolicach) i wyszło bardzo fajnie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO