dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zespół czy DJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-21, 13:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-02-21, 13:14
Posty:44
Hej

Mam dylemat. Ślub za 1.5 roku, ale z narzeczonym już zaczynamy się przygotowywać. Sala, suknia i te sprawy. Doszliśmy do momentu, gdzie trzeba wybrać, przy czym goście będą się bawić na weselu. Ja jestem zwolenniczką zatrudnienia DJa i ułożenia dla niego playlisty, a mój Michał chce koniecznie zespołu.

Wprawdzie nigdy nie byłam na weselu, gdzie byłby DJ, ale wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem. Co sądzicie?
Polecacie jakieś konkretne zespoły/DJów? Miejsce - Wrocław


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-02-25, 16:35 
Nie polece konkretnego DJ z Wrocławia, bo nie posiadam takich informacji. Powiem Ci jednak, że porównując wesele na których grał zespół z tym na których gości zabawiał DJ na korzyść wychodzą te drugie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-03-18, 15:06 
u mnie na weselu był zespół Fiesta z warszawy, choć początkowo rozważaliśmy też dj, ale co wokal na żywo daje to każdy wie :) Wspominam ten dzień bardzo miło - dawno się tak nie wytańczyliśmy z żoną jak właśnie na naszym ślubie. Jeśli ktoś chce namiary na ten zespół to tutaj można ich znaleźć: http://www.imprezka.com.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-03-19, 08:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-27, 10:15
Posty:39
też przekonałam narzeczonego na zespół, jesteśmy na etapie poszukiwania jakiegoś z Warszawy? Ten Fiesta brzmi całkiem dobrze, repertuar też bogaty, ale może macie jeszcze jakieś typy co do zespołu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-03-19, 09:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-03-18, 09:35
Posty:3
zależy jak na to spojrzeć:) przy DJu bawią się zazwyczaj młodsze pokolenia a osoby starsze różnie wiec pytanie czy na twoim weselu będzie więcej młodzieży czy też na odwrót???


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-03-19, 10:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-02-21, 13:14
Posty:44
Ten zespół Fiesta brzmi całkiem fajnie. Widać, że mają ciekawy repertuar. Ode mnie wielki plus za piosenki po angielsku! Śpiewają bardzo dobrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-03-19, 11:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 11:00
Posty:50
Ja byłem i na weselu z dj'em, i z zespołem i powiem Ci, że jak będzie to wysokiej klasy grajek/zepół, to mnie wszystko jedno ;) Przy dobrej muzyce bawi się każdy, gorzej, jak zespół smęci, muza leci z keyboardu, a dj nie potrafi dopasowac muzyki do gości... Tak że i tu, i tu trzeba dobrze wyszukać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-03-19, 14:20 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-26, 12:23
Posty:46
Zdecydowanie zespół - to jest energia i moc :D a ta Fiesta fajne utwory ma no i duży przekrój w repertuarze :) każdy coś dla siebie znajdzie - i młodsi i starsi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-03-19, 21:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-12-30, 20:05
Posty:69
Jeśli można sobie pozwolić to zespół -więcej mocy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zespół czy DJ
PostNapisane: 2013-04-06, 23:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-03-18, 23:32
Posty:11
Zdecydowanie zespół nawet gdyby miałby być to większy wydatek:) Zawsze to lepsza zabawa.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO