dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Klinika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-13, 20:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-02, 18:17
Posty:8
Cieszę się ,że dzięki temu tematowi Ty również weźmiesz takie ubezpieczenie to naprawdę ważne i tak to prawda zawsze chociaż krewni w razie straty sobie lepiej poradzą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-14, 20:40 
Ja też się ciesze życie jest takie troche pełne niespodzianek niekoniecznie miłych więc warto szczególnie jeśli ubezpieczyciel się wywiązuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-15, 20:50 
Mam ubezpieczenie teraz tylko w razie choroby czekać na to co się stanie póki co jestem zadowolona ,że się zdecydowałam na to ubezpieczenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-16, 21:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-02, 18:17
Posty:8
To dobrze mam nadzieję ,że nie będzie niespodzianek ,a jak tak to że ubezpieczenie się przyda program ewa to świetny pomysł i ubezpieczenie dla kobiety.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-17, 22:04 
Ja szczerze to pierwszy raz słyszę o tym ubezpieczeniu ,ale ciekawa sprawa a jak to jest z tym świadczeniem ? Wypłacają jednorazowo czy co jakiś czas ,w jakiej ilości ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-18, 14:19 
Wypłacają i jednorazowo po stwierdzeniu i potem miesięcznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-08-03, 10:24 
No to ciekawa sprawa i opłacalne ubezpieczenie ,a nowotwory pojawiają się coraz częściej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-08-08, 14:28 
Malina00 napisał(a):
No to ciekawa sprawa i opłacalne ubezpieczenie ,a nowotwory pojawiają się coraz częściej.

niestety to prawda, dopiero w tedy sie okazuja jak potrzebne jest dobre ubezpieczenie :(, to wyglada naprawde nieżle


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-11-27, 22:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 23:07
Posty:50
ja mam w generali nnw i na zycie, ubezpieczylam tez przy okazje cala rodzine. Mam wybrana opcje, ze jak wyladuje w szpitalu to sciagaja wtedy kase z ubzpieczenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-12-12, 22:09 
Ciekawa opcja i bardzo dobrze powinno się tak ubezpieczać nigdy nic nie wiadomo ja cieszę się ,że mam swoje ubezpieczenie w **** i za nic z niego nie zrezygnuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO