dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Klinika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-23, 21:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-02, 18:17
Posty:8
Ostatnio zdecydowałam się na ubezpieczenie **** program ewa dzięki pomocy użytkowników z naszego forum i jestem zadowolona i tak nie dużo płacę a mam ubezpieczenie i w razie czego dadzą mi świadczenie i zapewnią opiekę medyczną i tutaj moje pytanie ,bo pomoc medyczna jest w klinice w USA w WorldCare i chciałam się zapytać czy ktoś kiedyś był lub obiła mu się o uszy ta nazwa ,bo jestem ciekawa jak to wygląda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-06-25, 18:13 
Ja nie korzystałam z kliniki ,ale słyszałam troszkę i czytałam o niej nie wiem zbyt dużo ,bo z **** z ubezpieczeń mam tylko to na samochód i mieszkanie ,ale klinika ponoć bardzo dobra ,a właśnie opłaca się brać program ewa dla tej kliniki dodatkowo samo to ,że w USA to na pewno już lepszy poziom niż u Nas.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-06-26, 22:28 
często ostatnio czytam na forach o tym programie i są same dobre opinie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-06-28, 23:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-02, 18:17
Posty:8
Czyli od razu jak było wiadomo nie powinnam w razie czego być zawiedziona ostatnio szukałam informacji na internecie i znalazłam od osoby która była w klinice i jest pomocna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-06-29, 16:15 
Ja od już dłuższego czasu jestem w symgie i dopiero teraz mam program ewa niestety zbyt późno moja ciocia zmarła niedawno na nowotwór i teraz żałuję ,że nie zachęciłam ją do ubezpieczenia może by to coś pomogło ,ale teraz ja się ubezpieczam na wszelki wypadek i według mnie to dobra oferta.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-02, 20:53 
No to nie za ciekawie współczuje ,aż chyba zdecyduję się na program ewa miałam nie brać ,ale co mi tam dobre ubezpieczenie za w miarę wygodną cenę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-03, 19:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-02, 18:17
Posty:8
Takie ubezpieczenie jest dobrym rozwiązaniem dla każdej kobiety i każda powinna mieć takie lub podobne ubezpieczenie w sumie mężczyzna też :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-03, 23:09 
dużo słychać ostatnio o raku, nawet dziś w wiadomościach mówili jak wzrosły zachorowania i nawet jakiś specjalny program ma powstać tylko jak zwykle nie mogą się dogadać, bo ważniejsza jest kasa niż ludzkie zdrowie :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-04, 20:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-02, 18:17
Posty:8
Dlatego ważne jest to by mieć takie ubezpieczenie w razie nowotworu jak już wspomniałam w ostatnim komentarzu dlatego ja ubezpieczyłam się w ****.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klinika
PostNapisane: 2014-07-06, 10:35 
Niedługo wezmę u nich to ubezpieczenie masz rację ważne jest mieć takie ubezpieczenie może zawsze jakoś pomogą człowiekowi a jak nie to chociaż rodzina będzie miała pieniądze niby nic ale kiedy będzie jedną osobę mniej to trzeba się będzie jakoś utrzymać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO