dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: BIEGANIE
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-15, 14:58 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
Wyglądają na solidnie zrobione. Nie parują Ci ??

Nie ma szans żeby parowały. Zwróć uwagę, że bardzo dobrze muszą przylegać do twarzy ze względu na gumkę która je dociska. Też chce je kupić, ale na narty.
kyra napisał(a):
Mój chłopak ma takie --> [...] i bardzo je sobie chwali. szczegolnie podczas zimowych wypraw :)

Czym one się wyróżniają, że tak sobie je chwalisz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-18, 09:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Mikus napisał(a):
kyra napisał(a):
Wyglądają na solidnie zrobione. Nie parują Ci ??

Nie ma szans żeby parowały. Zwróć uwagę, że bardzo dobrze muszą przylegać do twarzy ze względu na gumkę która je dociska. Też chce je kupić, ale na narty.

https://www.militaria.pl/bolle/gogle_taktyczne_bolle_pilot_pc_as_af_platinium_coating_pilocsp_p82656.xml te mi jakoś bardziej pasują do sportów zimowych. Tamte są takie typowe do strzelania mam wrażenie
Mikus napisał(a):
kyra napisał(a):
Mój chłopak ma takie --> [...] i bardzo je sobie chwali. szczegolnie podczas zimowych wypraw :)

Czym one się wyróżniają, że tak sobie je chwalisz?

pozwolę sobie odpowiedzieć - przede wszystkim są dostosowane do anatomiczengo kształtu stóp a to już bardzo dużo. Do tego stabilizacja i odprowadzanie ciepła - faktycznie super skarpety, aż chyba je kupie swojemu chłopakowi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-19, 14:44 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
polamajka napisał(a):
https://www.militaria.pl/bolle/gogle_taktyczne_bolle_pilot_pc_as_af_platinium_coating_pilocsp_p82656.xml te mi jakoś bardziej pasują do sportów zimowych. Tamte są takie typowe do strzelania mam wrażenie


Kurczę, szkoda ze link nie działa :C mógłbys podac model ? Bo jestem ich ciekawa: D

polamajka napisał(a):
pozwolę sobie odpowiedzieć - przede wszystkim są dostosowane do anatomiczengo kształtu stóp a to już bardzo dużo. Do tego stabilizacja i odprowadzanie ciepła - faktycznie super skarpety, aż chyba je kupie swojemu chłopakowi


Dokładnie to chciałam napisac :lol: A nie wiecie moze czy na militariach beda jakeis zimowe promocje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-19, 15:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
[...] te mi jakoś bardziej pasują do sportów zimowych. Tamte są takie typowe do strzelania mam wrażenie

Te to widze ze sa jakies do ochrony oczu przed zagrożeniami, spotykanymi w przemyśle, laboratoriach :P Nie wiedziałem,ze militaria taki asortyment maja :DA na zime to w końcu jakie najlepiej kupic?
polamajka napisał(a):
pozwolę sobie odpowiedzieć - przede wszystkim są dostosowane do anatomiczengo kształtu stóp a to już bardzo dużo. Do tego stabilizacja i odprowadzanie ciepła - faktycznie super skarpety, aż chyba je kupie swojemu chłopakowi

Skoro tak zachwalacie to ja juz złożyłem zamówienie :D pewnie za jakieś dwa dni dostanę,bo z militariów to szybko przesyłki przychodzą:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-20, 20:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Te to widze ze sa jakies do ochrony oczu przed zagrożeniami, spotykanymi w przemyśle, laboratoriach :P Nie wiedziałem,ze militaria taki asortyment maja :DA na zime to w końcu jakie najlepiej kupic?


jak na zimę to może cos w tym stylu ? --> https://www.militaria.pl/action_sport_games/gogle_ochronne_asg_tactical_clear_17009_p6107.xml

Mikus napisał(a):
Skoro tak zachwalacie to ja juz złożyłem zamówienie :D pewnie za jakieś dwa dni dostanę,bo z militariów to szybko przesyłki przychodzą:D


O kurcze, ale szybko ! Ile dałeś za przesyłkę ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-20, 22:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
jak na zimę to może cos w tym stylu ? [...]

Masz je może? Ta gumka nie pęka ?

kyra napisał(a):
O kurcze, ale szybko ! Ile dałeś za przesyłkę ??

5 zł jest za przesyłkę kurierem w militariach od długiego już czasu. W sumie kurier i paczkomat kosztują tyle samo,a odbiór w sklepie jest za darmo :D


Co do tematu wątku, czyli biegania, potrzebuję dobrą nerkę do której moge schować klucze,gaz i inne pierdoły, ktoś coś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-21, 20:20 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Masz je może? Ta gumka nie pęka ?

chyba nie pęka bo w sumie jest z materiału, to bardziej czy się nie rozciąga. Zawsze można potem po prostu dokupić gumkę i wstawić nową :)


Mikus napisał(a):
5 zł jest za przesyłkę kurierem w militariach od długiego już czasu. W sumie kurier i paczkomat kosztują tyle samo,a odbiór w sklepie jest za darmo :D


Co do tematu wątku, czyli biegania, potrzebuję dobrą nerkę do której moge schować klucze,gaz i inne pierdoły, ktoś coś?

z takich tańszych to popatrz sobie na brandit a jak chcesz coś droższego to helikon czy wisport. Na militariach jest duży wybór


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-21, 22:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
chyba nie pęka bo w sumie jest z materiału, to bardziej czy się nie rozciąga. Zawsze można potem po prostu dokupić gumkę i wstawić nową :)

Są dedykowane gumki w militariach ? chętnie zobaczę :)

Aria napisał(a):
z takich tańszych to popatrz sobie na brandit a jak chcesz coś droższego to helikon czy wisport. Na militariach jest duży wybór

Marki znam, potrzebuję konkretne sprawdzone typy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-23, 12:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Są dedykowane gumki w militariach ? chętnie zobaczę :)

przejrzałam troszkę ich stronę i nie widziałam żadnych gumek tylko zestawy do czyszczenia okularów


Mikus napisał(a):
Marki znam, potrzebuję konkretne sprawdzone typy ;)

https://www.militaria.pl/helikon/nerka_helikon_possum_black_tb-psm-cd-01_p76009.xml ja mam taką na różne wypady outdoorowe, solidna i nic się z nią nie dzieje, cena też nie jest nie wiadomo jaka straszna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: BIEGANIE
PostNapisane: 2017-09-24, 13:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
przejrzałam troszkę ich stronę i nie widziałam żadnych gumek tylko zestawy do czyszczenia okularów

Czyli gumki nie są wymienne :) Zestaw do czyszczenia w sensie takie ściereczki co w biedrze można kupić?:>


Aria napisał(a):
[...]ja mam taką na różne wypady outdoorowe, solidna i nic się z nią nie dzieje, cena też nie jest nie wiadomo jaka straszna

Faktycznie bardzo fajna ta nerka jest! A jak z pojemością? Dużo rzeczy się zmieści?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO