dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-16, 11:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
fryc81 napisał(a):
gambol napisał(a):
a ktoś w Was używa termo UA? jestem ciekaw opinii.

jestes ciekawy 4krotnie
:)
UA ma dobra renome

Ja mam kilka bluzek i dwie bluzy. Ogólnie ciuchy trochę kosztują, ale ich wykonanie i materiał są na prawdę z górnej półki. Po praniu nic się nie rozciąga, a nadruki cały czas są jak nowe.
Carbid napisał(a):
koło 30% ale działało idealnie.

Mugga są z 50% deet, ale nie wiem czy w Polsce są niezbędne aż tak duże stężenia
Carbid napisał(a):
Wydaje mi się że tak silny środek ma większe przeznaczenie do odstraszania kleszczy, komary są uciążliwe ale nie groźne a kleszcze wręcz przeciwnie.

Zdecydowanie najlepiej działa na kleszcze. W zeszłym roku stosując takie środki z deet nie złapałem ani jednego. Tylko szkoda że nie można nimi popryskać psa...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-05-31, 00:04 
Mikus napisał(a):

Mugga są z 50% deet, ale nie wiem czy w Polsce są niezbędne aż tak duże stężenia

jest skuteczna więc czego chcieć więcej. nie szkodzi jak się stosuje odpowiednio a masz więcej pewności, że kleszcze Cię nie dopadną.

Mikus napisał(a):
Zdecydowanie najlepiej działa na kleszcze. W zeszłym roku stosując takie środki z deet nie złapałem ani jednego. Tylko szkoda że nie można nimi popryskać psa...

a psikałaś na skórę czy na odzież?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-05-31, 11:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
january napisał(a):
jest skuteczna więc czego chcieć więcej. nie szkodzi jak się stosuje odpowiednio a masz więcej pewności, że kleszcze Cię nie dopadną.

Parę dni temu znajomy pokazał mi te spraye Vaco jak szliśmy w góry. Podobno bardzo dobrze się sprawdzają. Macie jakieś opinie w tym temacie?
january napisał(a):
a psikałaś na skórę czy na odzież?

Deet to mocna chemia na skórę lepiej nie psikać. Ja zawsze psikam ubrania i to ze sporej odległości, bo słyszałem, że może dziurki wypalić


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-06-04, 10:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Parę dni temu znajomy pokazał mi te spraye Vaco jak szliśmy w góry. Podobno bardzo dobrze się sprawdzają. Macie jakieś opinie w tym temacie?

Myśle że taki Vaco 35%deet na pewno wystarczy. Mój dziadek używa gdzie chodzi na ryby i wraca bez dodatkowych pasażerów na gape :lol:
Mikus napisał(a):
Deet to mocna chemia na skórę lepiej nie psikać. Ja zawsze psikam ubrania i to ze sporej odległości, bo słyszałem, że może dziurki wypalić

Zawsze możemy skorzystać z naturalnego rozwiązania i spokojnie psikać tym skórę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-06-04, 19:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
Parę dni temu znajomy pokazał mi te spraye Vaco jak szliśmy w góry. Podobno bardzo dobrze się sprawdzają. Macie jakieś opinie w tym temacie?

Myśle że taki Vaco 35%deet na pewno wystarczy. Mój dziadek używa gdzie chodzi na ryby i wraca bez dodatkowych pasażerów na gape :lol:

a nie lepiej używać naturalnych środków takich jak bioinsektal? Tym to nawet dzieci i zwierzaki można psikać
Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
Deet to mocna chemia na skórę lepiej nie psikać. Ja zawsze psikam ubrania i to ze sporej odległości, bo słyszałem, że może dziurki wypalić

Zawsze możemy skorzystać z naturalnego rozwiązania i spokojnie psikać tym skórę.

No dokładnie. Tak jak mówię - bioinsektal


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-06-10, 12:58 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
a nie lepiej używać naturalnych środków takich jak bioinsektal? Tym to nawet dzieci i zwierzaki można psikać

A jak się już wbije to co wtedy?

polamajka napisał(a):
No dokładnie. Tak jak mówię - bioinsektal

Skuteczne są takie naturalne środki? WYdaje mi się ze deeta nic nie pobije w skutecznosci


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-06-29, 11:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
A jak się już wbije to co wtedy?

No jak to co, albo do lekarza, chyba że ktoś już ma takie umiejętności że potrafi sobie sam usunąć. Ale po takim ukąszeniu warto też sobie zrobić jakiś test na boreliozę

Mikus napisał(a):
Skuteczne są takie naturalne środki? WYdaje mi się ze deeta nic nie pobije w skutecznosci

ja jakoś używam na siebie i moje psy i jeszcze nic nie znalazłam do tej pory ani na sobie ani u nich, więc chyba też jest skuteczny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-06-29, 13:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
No jak to co, albo do lekarza, chyba że ktoś już ma takie umiejętności że potrafi sobie sam usunąć. Ale po takim ukąszeniu warto też sobie zrobić jakiś test na boreliozę

Widziałem wczoraj takie specjalne zamrażacze do usuwania kleszczy. Ciekawe czy się to sprawdza, bo lepiej nie zostawić sobie tego "przyjemniaczka" w sobie..

Aria napisał(a):
ja jakoś używam na siebie i moje psy i jeszcze nic nie znalazłam do tej pory ani na sobie ani u nich, więc chyba też jest skuteczny

To psa tym całego psikasz? Jest taka możliwość dana przez producenta czy to Twój pomysł?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-07-07, 15:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Widziałem wczoraj takie specjalne zamrażacze do usuwania kleszczy. Ciekawe czy się to sprawdza, bo lepiej nie zostawić sobie tego "przyjemniaczka" w sobie..

nie wiem ja bym się bała sama sobie usunąć kleszcza

Mikus napisał(a):
To psa tym całego psikasz? Jest taka możliwość dana przez producenta czy to Twój pomysł?

jeżeli chodzi o bioinsektal to tak, w końcu to środek naturalny, słyszałam że można nawet na niemowlaki stosować


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2017-08-29, 21:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
No jak to co, albo do lekarza, chyba że ktoś już ma takie umiejętności że potrafi sobie sam usunąć. Ale po takim ukąszeniu warto też sobie zrobić jakiś test na boreliozę


Ostatnio się natknęłam na test na boreliozę --> https://www.militaria.pl/fassisi_gmbh/test_na_borelioze_odkleszczowa_botick_fassisi_-_2_sztuki_p44563.xml myślę, że to fajna i przydatna rzecz ;)

Aria napisał(a):
ja jakoś używam na siebie i moje psy i jeszcze nic nie znalazłam do tej pory ani na sobie ani u nich, więc chyba też jest skuteczny


Ja też stosuję naturalny bioinsektal na mojego czworonoga i muszę przyznać, że faktycznie działa. Ani jednego kleszcza jeszcze nie znalazłam a naturalny skład nie uczula ani nie powoduje żadnych alergii na skórze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO