dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-20, 22:54 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
permentyne stosuje się na świerzb np.
dziwne...

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-21, 06:12 
Rezi napisał(a):
No to ja już wolę coś mniej skutecznego a bez tego DEET, bez przesady, nie jesteśmy w tropikach!


nie chodzi o to żeby rezygnować - trzeb po prostu uważać na stężenie żeby odpowiednio dobrać do potrzeb. środki z DEET przynajmniej działają nie to co popularne psikadełka.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-21, 15:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 14:33
Posty:3
Bielizna termoaktywna to świetne rozwiązanie jeśli ktoś lubi uprawiać zimowy sport i czuć się przy tym ciepło i komfortowo. Dlatego nie ma co się zastanawiać tylko od razu kupować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-21, 15:44 
Billy napisał(a):
Bielizna termoaktywna to świetne rozwiązanie jeśli ktoś lubi uprawiać zimowy sport i czuć się przy tym ciepło i komfortowo. Dlatego nie ma co się zastanawiać tylko od razu kupować.


nie tylko zimowy - ja używam odzieży termo właśnie głównie latem - dobrze odprowadza wilgoć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-21, 20:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
Liond napisał(a):
ale nie odbiegając od tematu znalazłam koszulke termoaktywną, co prawda męską,ale damska też na pewno jest , która ma w sobie PERMENTYNE, która działa na owady odstraszająco. to jest fajny produkt! koszulka termo z tervela ,a jednczesnie masz większa pewnośc,że cie nic nie ugryzie ,

To też jest jakaś myśl, tylko czy to działa czy jest to reklamowa ściema??
Irga napisał(a):
nie tylko zimowy - ja używam odzieży termo właśnie głównie latem - dobrze odprowadza wilgoć.

Zgadzam się, na zime jest fajna ale w pełnym zestawienu z reszta termoaktywnych ubrań a latem nawet do krótkich spodenek i pod koszulke jest nieoceniona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-21, 21:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
Liond napisał(a):
odasz model - wyszukam sobie, zastanawiam się czy ona działa dłużej czy tylko do pierwszego prania
Koszulka termoaktywna Tervel Light Stop Insect Camo . w opisie jest ,że do 15 pran ma działać na te owady
Rezi napisał(a):
No to ja już wolę coś mniej skutecznego a bez tego DEET, bez przesady, nie jesteśmy w tropikach!
ja też sie obawiam tego mega silnego. nasz klimat i owady w nim nie są chyba,az takie jak w tropikach?

myślę,że ta koszulka działa , czemu maiała by nie działać? a ciuchy termo dla mnie są ważniejsze latem, niz zimą;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-21, 22:05 
Liond napisał(a):

nie chodzi o to żeby rezygnować - trzeb po prostu uważać na stężenie żeby odpowiednio dobrać do potrzeb. środki z DEET przynajmniej działają nie to co popularne psikadełka.

No ale jak coś ma mi zniszczyć ubrania lub skórę to to nie jest bezpieczne. W skuteczność akurat wierzę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-22, 17:57 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
Rezi napisał(a):
No ale jak coś ma mi zniszczyć ubrania lub skórę to to nie jest bezpieczne. W skuteczność akurat wierzę.

Jak cos miało by w tak straszny sposób dzialać to by było nie dopuszczone do użytku. Jak pisze stosować na odzież to nie znaczy, że z centymetra tylko jak lakierem po włosach - z daleka i wszystko gra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-27, 21:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
Carbid napisał(a):
Rezi napisał(a):
No ale jak coś ma mi zniszczyć ubrania lub skórę to to nie jest bezpieczne. W skuteczność akurat wierzę.

Jak cos miało by w tak straszny sposób dzialać to by było nie dopuszczone do użytku. Jak pisze stosować na odzież to nie znaczy, że z centymetra tylko jak lakierem po włosach - z daleka i wszystko gra.

chyba ,że wiesz ,że masz mega wrażliwą skóre, a potrzebujesz takiego specyfiku, to załóż dobrą odzież żeby Ci do skóry nie przeszło i tyle. bo mniemam ,że jakbys spsikała tym mega mocnym po cieniutkiej bawełence to i tak mogłoby Ci skóre poparzyć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-28, 16:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
Liond napisał(a):
kawawkubku napisał(a):
ale nie odbiegając od tematu znalazłam koszulke termoaktywną, co prawda męską,ale damska też na pewno jest , która ma w sobie PERMENTYNE, która działa na owady odstraszająco. to jest fajny produkt! koszulka termo z tervela ,a jednczesnie masz większa pewnośc,że cie nic nie ugryzie ,



odasz model - wyszukam sobie, zastanawiam się czy ona działa dłużej czy tylko do pierwszego prania

koszulka to Koszulka termoaktywna Tervel Light Stop Insect Camo (D/R). ja znalazłam na militaria.pl. nie do pierwszego, [producent opisuje,że do 15 parń trzyma sie ta substancja
Rezi napisał(a):
No to ja już wolę coś mniej skutecznego a bez tego DEET, bez przesady, nie jesteśmy w tropikach!

no właśnie -skutecznego , skuteczne to jest niewychodzenie spod kołdry :]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO