dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-27, 11:44 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
Cześć,
czytam wasze posty i jestem nieco zaskoczony, biorąc pod uwagę dostępność różnych rodzajów bielizny termoaktywnej można ją dopasować do swoich potrzeb. Do biegania zdecydowanie wygodniejsze będą szorty bądz bokserki termoaktywne Ja osobiście korzystam z tego modelu Fjord Nansen Osen Short przy rowerowych wycieczkach i narazie jestem zadowolony, natomiast na górskie kilkudniowe wypady jak najbardziej długa bielizna odprowadzająca pot z całego ciała i przy okazji chroniąca przed kleszczami i innym robactwem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-04-28, 18:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
co do długosci odzieży termo w upalne dni i dłgie wędrówi to przychylam sie do wersji długiej. jeżeli chodzimy 5-7godz po słońcu to krem uv tu nie wystarczy . a tutaj kolega tez ma racje biorą pod uwagę kleszze i inne robactwo, wtedy w góry długie rękawy i nogawki to lepszy pomysł


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-04-28, 19:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 20:45
Posty:204
Argument ochrony przed robactwem do mnie przemawia. Sama też korzystam z odzieży termo, ale nie myślałam nigdy o tym, że ma też takie zastosowanie. Fjorda nansena mam inne sprzęty, odzieży jeszcze nie testowałam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-04-28, 23:06 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
kawawkubku napisał(a):
co do długosci odzieży termo w upalne dni i dłgie wędrówi to przychylam sie do wersji długiej. jeżeli chodzimy 5-7godz po słońcu to krem uv tu nie wystarczy . a tutaj kolega tez ma racje biorą pod uwagę kleszze i inne robactwo, wtedy w góry długie rękawy i nogawki to lepszy pomysł

ale z kolei malo kogo można spotkać w długim rękawie w upały, to chyba też jest jakaś odpowiedź- tłum raczej się zna, co nie?

Carbid napisał(a):
Cześć,
czytam wasze posty i jestem nieco zaskoczony, biorąc pod uwagę dostępność różnych rodzajów bielizny termoaktywnej można ją dopasować do swoich potrzeb. Do biegania zdecydowanie wygodniejsze będą szorty bądz bokserki termoaktywne Ja osobiście korzystam z tego modelu Fjord Nansen Osen Short przy rowerowych wycieczkach i narazie jestem zadowolony, natomiast na górskie kilkudniowe wypady jak najbardziej długa bielizna odprowadzająca pot z całego ciała i przy okazji chroniąca przed kleszczami i innym robactwem.

chyba i szorty i bokserki w przypadku faceta. dobrać odpowiednie "majtki" dla dziewczyny do bieganie...
Fjord nansen jest chyba drogi, jak dla mnei za drogi...


Exa napisał(a):
Argument ochrony przed robactwem do mnie przemawia. Sama też korzystam z odzieży termo, ale nie myślałam nigdy o tym, że ma też takie zastosowanie. Fjorda nansena mam inne sprzęty, odzieży jeszcze nie testowałam.

długie rękawy to podstawowa ochrona przed robactwem. zdecydowanie się zgadzam, do lasu to priorytetowa sprawa bez względu na pogodę.

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-04-29, 13:24 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
zosiaktosia napisał(a):
ale z kolei malo kogo można spotkać w długim rękawie w upały, to chyba też jest jakaś odpowiedź- tłum raczej się zna, co nie?


W Tatrach też w maju można spotkać tłum jadący kolejką na kasprowy co nie oznacza że jest tam ciepło, tylko pare osób jest odpowiednio wyposażonych.

zosiaktosia napisał(a):
chyba i szorty i bokserki w przypadku faceta. dobrać odpowiednie "majtki" dla dziewczyny do bieganie...
Fjord nansen jest chyba drogi, jak dla mnei za drogi...

Mając szorty można bokserki pominąć, jeśli chodzi o kwestie męską a fiord żeczywiście najtańszy nie jest ale jakość robi swoje, ponoć spaio i tervel czy jakoś tak, też ponoć jest całkiem niezłe i tańsze.

Exa napisał(a):
Argument ochrony przed robactwem do mnie przemawia. Sama też korzystam z odzieży termo, ale nie myślałam nigdy o tym, że ma też takie zastosowanie. Fjorda nansena mam inne sprzęty, odzieży jeszcze nie testowałam.


Jeśli chodzi o owady zwłaszcza kalesony są bardzo przydatne w lesie, bo te paskudztwa często w nogi gryzą, a nie daj boże zajdą wyżej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-02, 13:25 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
i co i niby taki kleszcz pod getrami nie przejdzie?

Carbid napisał(a):

W Tatrach też w maju można spotkać tłum jadący kolejką na kasprowy co nie oznacza że jest tam ciepło, tylko pare osób jest odpowiednio wyposażonych.


no w sumie tak, nie ma co podążać za tłumem. wyobrażałam sobie raczej samych prawdziwych turystów...

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-02, 14:32 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
zosiaktosia napisał(a):
i co i niby taki kleszcz pod getrami nie przejdzie?
Przejdzie, ale jak kalesony do skarpet wsadzisz to ma trudniej, a inne syfy nie atakują spoconych nóg, np. muchy końskie. Wiesz jakie ślady po tym dziadostwie zostają??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-06, 20:41 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 20:45
Posty:204
Na takie stwory i tak zawsze lepiej się czymś psiknąć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-06, 20:57 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
Exa napisał(a):
Na takie stwory i tak zawsze lepiej się czymś psiknąć.

Ja miałem taki środek co się nazywał ultrathon, owady w powietrzu strącał ale pisało na nim, żeby na ubrania psikać i unikać kontaktu ze skórą. Przy nim i tak długa odzież była potrzebna. Warto poszperać za czymś jeszcze, słabszym ale do psikania na gołe ciało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-06, 21:52 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
dlaczego słabszym na gołe ciało?
jak przecież te takie tanie offy czy inne brosy nie działają...

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO