dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-07, 08:52 
Ja stosuję środek o nazwie MUGGA - taka biała butelka z zielonym napisem. Jest bardzo skuteczny i można używać na gołe ciało.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-11, 10:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-27, 01:55
Posty:37
Lokalizacja: Wrocław
zosiaktosia napisał(a):
dlaczego słabszym na gołe ciało?
jak przecież te takie tanie offy czy inne brosy nie działają...

Bo ultrathon nie jest do stosowania na skórę tylko na ubrania, jak chcesz pobiegać w krótkich spodenkach, to ultrathonu nie polacam.

Kotta napisał(a):
Ja stosuję środek o nazwie MUGGA - taka biała butelka z zielonym napisem. Jest bardzo skuteczny i można używać na gołe ciało.

Też o tym słyszałem, w zasadzie bardzo pochlebne recenzje, do lasu na długie spodnie wole ultrathon ale na łąkę, kocyk jak najbardziej mugga się sprawdzi. Doszły mnie też suchy, ze jest w postaci kremu, wiecie coś o tym??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-14, 22:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
zosiaktosia napisał(a):
ale z kolei malo kogo można spotkać w długim rękawie w upały, to chyba też jest jakaś odpowiedź- tłum raczej się zna, co nie?
nie powiedziałabym , po porstu jest im gorąco więc sie rozbierają, ale przy tym też nastawiają więcej skóry na poparzenia, to wcale nie jest mądrzejsze

zosiaktosia napisał(a):
chyba i szorty i bokserki w przypadku faceta. dobrać odpowiednie "majtki" dla dziewczyny do bieganie...
Fjord nansen jest chyba drogi, jak dla mnei za drogi...
no tak średnio bez przesady .. drogie to jest UA ;]

zosiaktosia napisał(a):
długie rękawy to podstawowa ochrona przed robactwem. zdecydowanie się zgadzam, do lasu to priorytetowa sprawa bez względu na pogodę.
do lasu i na pole to zdecydowanie długie spodnie . no i ja bym sie jeszcze spryskała czymś na te robactwo
Carbid napisał(a):

W Tatrach też w maju można spotkać tłum jadący kolejką na kasprowy co nie oznacza że jest tam ciepło, tylko pare osób jest odpowiednio wyposażonych.
tak i to w sandałach ;] tłum to niezbyt dobry przykład



zosiaktosia napisał(a):
i co i niby taki kleszcz pod getrami nie przejdzie?
oczywiscie! no może nie pod takimi mega ciasnymi ale pod lekko luznymi to przejdzie ,ugryzie i ciach -chory !
dlatego trzeba się psikać,

Carbid napisał(a):
Exa napisał(a):
Na takie stwory i tak zawsze lepiej się czymś psiknąć.

Ja miałem taki środek co się nazywał ultrathon, owady w powietrzu strącał ale pisało na nim, żeby na ubrania psikać i unikać kontaktu ze skórą. Przy nim i tak długa odzież była potrzebna. Warto poszperać za czymś jeszcze, słabszym ale do psikania na gołe ciało.
aż taki mocny? no to nieźle .. raczej bym nie chciała sie poparzyć chemią,, ten środek to może jest na jakieś dżungle tropikalne


zosiaktosia napisał(a):
dlaczego słabszym na gołe ciało?
jak przecież te takie tanie offy czy inne brosy nie działają...

wg mnie właśnie nie działają.. ten mega mocny też bym nie brała jakiś złotyśrodek trzeba wziąć, i wtedy podczas biegów po lesie czy polu w odpowiedniej odziezy nic nas nie pożądli ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-14, 22:25 
Carbid napisał(a):
Bo ultrathon nie jest do stosowania na skórę tylko na ubrania, jak chcesz pobiegać w krótkich spodenkach, to ultrathonu nie polacam.


A ubrań to nie niszczy skoro na skórę nie wolno?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-14, 22:44 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
kawawkubku napisał(a):
aż taki mocny? no to nieźle... raczej bym nie chciała sie poparzyć chemią, ten środek to może jest na jakieś dżungle tropikalne

no w zasadzie tak. jak poczytalam to ten DEET tak właśnie odkryli chyba w czasach wojny w Wietnamie, miałbyć pestycyd na rośliny- chwasty a wyszło, że odstrasza komary i muchy w wilgotnym i ciepłym klimacie- potem zaczęto go używać w cywilu i stąd dzisiejsze skuteczne środki.

kawawkubku napisał(a):
zosiaktosia napisał(a):
dlaczego słabszym na gołe ciało?
jak przecież te takie tanie offy czy inne brosy nie działają...

wg mnie właśnie nie działają.. ten mega mocny też bym nie brała jakiś złotyśrodek trzeba wziąć, i wtedy podczas biegów po lesie czy polu w odpowiedniej odziezy nic nas nie pożądli ;]

czyli stosować te mocne twoim zdaniem czy nie stosować?

Kotta napisał(a):
Ja stosuję środek o nazwie MUGGA - taka biała butelka z zielonym napisem. Jest bardzo skuteczny i można używać na gołe ciało.

czyli nie ma tego DEET, bo na każdym, który ma go dużo- czyli działa- jest napisane, by nie stosować bezpośrednio na skórę...

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-15, 01:35 
deet jest dobry, skuteczny, ale nie jest bezpieczny w calosci, uwazac trzeba przy jego stosowaniu

Carbid napisał(a):
Bo ultrathon nie jest do stosowania na skórę tylko na ubrania, jak chcesz pobiegać w krótkich spodenkach, to ultrathonu nie polacam.
?


zgadza sie ale trzeba tez uwazac na jaka odziez sie go stosuje, bo moze zniszczyc sztuczne tkaniny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-15, 02:20 
radek0 napisał(a):
zgadza sie ale trzeba tez uwazac na jaka odziez sie go stosuje, bo moze zniszczyc sztuczne tkaniny

to ja już wolę moje Mugga - też skuteczne a ubrania oszczędza


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-20, 11:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
zosiaktosia napisał(a):
ale z kolei malo kogo można spotkać w długim rękawie w upały, to chyba też jest jakaś odpowiedź- tłum raczej się zna, co nie?
nie patrzyłabym co robi tłum,mało adekwatny argument. ci co wiedzą ,znają się ogarniają ten temat-chodzą w skwar w długich,żeby sie nie poparzyć,oczywiscie np w górach, a nie na plaży


Carbid napisał(a):
zosiaktosia napisał(a):
Jeśli chodzi o owady zwłaszcza kalesony są bardzo przydatne w lesie, bo te paskudztwa często w nogi gryzą, a nie daj boże zajdą wyżej.

tak, mogą się pod nogawka przemiscic w góre,np kleszcze. dlatego jakimś rozwiązaniem są leginsy ,bo mają ciasna nogawkę
zosiaktosia napisał(a):
dlaczego słabszym na gołe ciało?
jak przecież te takie tanie offy czy inne brosy nie działają...

obawiam sie,że te offy to nie dość,że działają słabo, to jeszcze krótko.. w dzisiejszych czasach kiedy te kleszcze przenoszą choroby lepiej sie zabezpieczyc idąc gdzies gdzie moga być

ale nie odbiegając od tematu znalazłam koszulke termoaktywną, co prawda męską,ale damska też na pewno jest , która ma w sobie PERMENTYNE, która działa na owady odstraszająco. to jest fajny produkt! koszulka termo z tervela ,a jednczesnie masz większa pewnośc,że cie nic nie ugryzie ,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-20, 22:17 
kawawkubku napisał(a):
ale nie odbiegając od tematu znalazłam koszulke termoaktywną, co prawda męską,ale damska też na pewno jest , która ma w sobie PERMENTYNE, która działa na owady odstraszająco. to jest fajny produkt! koszulka termo z tervela ,a jednczesnie masz większa pewnośc,że cie nic nie ugryzie ,



odasz model - wyszukam sobie, zastanawiam się czy ona działa dłużej czy tylko do pierwszego prania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2015-05-20, 22:19 
No to ja już wolę coś mniej skutecznego a bez tego DEET, bez przesady, nie jesteśmy w tropikach!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO