dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Potrzebuje dobrego śpiworu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-10, 23:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
myślę że każdy kupując taką matę po prostu wie jaki ma śpiwór :p więc myślę że nie będzie takich problemów


Zawsze można napisać na czacie online i się podpytać, na pewno pomogą:p

Aria napisał(a):
w sumie ja to i tak wolę kupować po prostu online, a teraz pojawiło się trochę nowości jeżeli chodzi o odzież jesienną


No niby jest szybciej i wygodniej ale np ciuchy i buty zdecydowanie bardziej wolę sprawdziż na żywo i zmacać niż ptem bawić się w odsyłanie itp.. Dobrze, że na militariach można zamówić do sklepu :D


Aria napisał(a):
i rzeczywiście stopa się nie poci jest sucha ?


Skoro to UA to na bank nic sie nie powinnno złego dziać :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Potrzebuje dobrego śpiworu
PostNapisane: 2017-10-22, 21:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
kyra napisał(a):
Aria napisał(a):
myślę że każdy kupując taką matę po prostu wie jaki ma śpiwór :p więc myślę że nie będzie takich problemów


Zawsze można napisać na czacie online i się podpytać, na pewno pomogą:p

nie lepiej i szybciej przedzwonić? Albo najlepiej przejść się osobiście i sprawdzić je na żywo

kyra napisał(a):
Aria napisał(a):
w sumie ja to i tak wolę kupować po prostu online, a teraz pojawiło się trochę nowości jeżeli chodzi o odzież jesienną


No niby jest szybciej i wygodniej ale np ciuchy i buty zdecydowanie bardziej wolę sprawdziż na żywo i zmacać niż ptem bawić się w odsyłanie itp.. Dobrze, że na militariach można zamówić do sklepu :D

jak dobrze się wymierzysz to tak na prawdę można wszystko na necie zamawiać, nawet buty.


Aria napisał(a):
i rzeczywiście stopa się nie poci jest sucha ?

pewnie zapewnia dobrą termoregulację ale na pewno troszkę się spocisz przy mega długich wędrówkach. Tak myślę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Potrzebuje dobrego śpiworu
PostNapisane: 2017-12-28, 00:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
myślę że każdy kupując taką matę po prostu wie jaki ma śpiwór :p więc myślę że nie będzie takich problemów

To też fakt, ale warto pamiętać, że są różne żeby potem się nie naciąć na zły zakup

polamajka napisał(a):
jak dobrze się wymierzysz to tak na prawdę można wszystko na necie zamawiać, nawet buty.

Zawsze tez jest opcja zwrotu czy też wymiany. Z tego co kojarze to w militaria.pl nie ma z tym problemów nie?

polamajka napisał(a):
pewnie zapewnia dobrą termoregulację ale na pewno troszkę się spocisz przy mega długich wędrówkach. Tak myślę

Wiadomo, że długi marsz powoduje zmęczenie i pocenie stóp ale to już niezależnie jak wypaśnych skarpet i butów nie masz to nie zapobiegniesz temu. A o stuptutach słyszeliście? Warto kupować na wypad na narty do chodzenia w śniegu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Potrzebuje dobrego śpiworu
PostNapisane: 2017-12-28, 11:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
To też fakt, ale warto pamiętać, że są różne żeby potem się nie naciąć na zły zakup

w ogóle co dostaliście fajnego pod choinką ? ja dostałam kijki trekkingowe w końcu mam motywację żeby się ruszyć


Mikus napisał(a):
Zawsze tez jest opcja zwrotu czy też wymiany. Z tego co kojarze to w militaria.pl nie ma z tym problemów nie?

wydaje mi się że nie a wiadomo kiedy jest wyprzedaż ?


Mikus napisał(a):
Wiadomo, że długi marsz powoduje zmęczenie i pocenie stóp ale to już niezależnie jak wypaśnych skarpet i butów nie masz to nie zapobiegniesz temu. A o stuptutach słyszeliście? Warto kupować na wypad na narty do chodzenia w śniegu?

co to takiego ? :O


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Potrzebuje dobrego śpiworu
PostNapisane: 2022-05-31, 19:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 23:18
Posty:97
Żaden, nawet najlepszy śpiwór nie uchroni nas przed komarami i meszkami. Znam na nie sposób wypróbowany przeze mnie. Kup sobie opaskę na komary i meszki https://nobzzz.pl/, którą wystarczy założyć na rękę i tylko cieszyć się jej skutecznością. Całkowicie naturalny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO