dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-17, 15:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-16, 12:58
Posty:23
Lokalizacja: Poznan-Gdansk
metale to chyba njalepsza subkultura w ktorej jest wiele wzajemnego szacunku i braterstwa malo dragow w porownianiu do dresow czy techno imprezowiczow jak reszta z was nie rozumiem dyskryminacji z powodu gustow muzycznych ktos kiedys powiedzial ze rasizm bierze sie z nieznajomosci strachu przed czyms innym i z niedouczenia ja sam zaczalem ( dzieki ojcu i chwala mu za to) od Pink Floyd puszczanych z winyla na komunie dostelem jamnika i dwie kasety Led Zeppelin i Scorpions ( od cioci) a pozniej odkrylem Metallice, Black Sabath, Depp Purple, Iron Maiden, Skid Row, Hallowen, pozniej liznalem troche nu-metalu i deathmetalu! Dzis zostalem przy korzeniach! Slucham Floydow i muzyki rockowej lat 60, 70, 80 glownie z UK! Ostatnio troche zdziadzialem i chodze na koncerty Jazzowe, Bluesowe i i Trip-hop! Muzyka to cale moje zycie i chwala wszystkim wspanialym ludziom ktorzy rozmieja te subkulture!!!


Chyba troche nie na temat! Poplynalem! Ale jak ktos chce zrozumiec niech przejdzie sie na koncert a sam sie przekona!

_________________
Kazdy z nas jest graczem!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 15:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
W zupełności na temat i popieram tego człowieka w 100% choć kasyka jakos dla mnie jest za słaba to jednak winie za to rok mojego urodzenia :P Szacun

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 16:07 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
slucham metalu chociaz ostatnio coraz mniej bo corka nie lubi haha i nie chce jej zmuszac to sluchania..no tak to jest przy dzieciach.ale kiedys to byla moje wielka pasja

_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-06, 16:42 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
a jakie kapelki preferujesz?

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-08, 23:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Witam braci i siostry. :-P "Metale" sa spoko, wiadomo, roznie bywa, zalezy na jakiego czleka sie trafi. :mrgreen: Nie jest prawda ze smierdza. ;] To raczej punki. :diabel:
Nie tak dawno sciolem wlosy i teraz mam krotkie nawet grzywa pomachac nie moge :cry: , ale mialem dosc dlugo i fajnie sie je nosilo. ;-) Pozdrawiam.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 10:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Do tej grupy spolecznej nic nie mam, powiem szczerze ze duzo w okol mnie metali znam i sa to ludzie bardzo sympatyczni i pomocni. Jeszce nigdy nie bylem potraktowany zle przez metali. Jedynie czego nie rozumiem w Was to POGO :) ale to inna bajka.

BTW... Nie wiem czy zauwazyliscie przeciwnicy Metalow, ale bardzo czesto jest tak, ze gdy jest jakas akcja czy stowarzyszenie to srednio 70 - 80% to wlasnie metale ktorzy chca pomagac, a to sie kloci z teorami co poniektorych mozgowcow ze kazdy metal to satanista :>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 18:49 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Kazda grupa subkulturowa ma swoje wady i zalety ale tak samo jak kazdy czlowiek.. Oczywiscie sa skrajne przypadki subkulturowe zwiazane z nienawisci itd ale metale do takich nie naleza :) Muzyka jakiej sie slucha to sprawa indywidualna, niektorzy chca jednak pokazac sympatie do danego rodzaju muzyki (czy do zespolu) i nie widze w tym nic zlego. Wazne by za bardzo nie demenstrowac tego (nie kazdy lubi sie patrzyc na cialo gdzie wystepuje wiecej niz 5% metalu w skorze). Niestety z takim wygladem trudniej tez starac sie o prace ale coz, jest to indywidualny wybor :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 19:48 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Silverfox napisał(a):
Jedynie czego nie rozumiem w Was to POGO :)

ale POGO to nie tylko metale, ci alternatywni też :) Spróbuj a zrozumiesz ;D

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 22:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
A najbardziej to punki. ;] Jak jest rokoteka w piatki punki sie bawia, leci cos z ich muzy to my 4 fun wkraczamy na parkiet i przejmujemy zabawe. :lol: Fajnie jest tak przywalic w pogo punkowi. Po 3 utworach malo co ich zostaje i zmieniaja na metal, zaczyna sie wtedy napier******e piorami. :diabel:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-14, 12:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Natty napisał(a):
ale POGO to nie tylko metale, ci alternatywni też :) Spróbuj a zrozumiesz ;D


Lis jest mlody, piekny i kochany, nie musi wszystkiego rozumiec, pewne rzeczy w ktorych ktos tanczy POGO no coz dla mnie to niezbyt mila rozrywka, ale jak kogos bawi to prosze bardzo. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO