dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-31, 17:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-09-18, 16:07
Posty:5
Ja właśnie zdjełam kilka miesięcy temu i wierz mi, jak bym miała jeszcze raz podejmować decyzję - bez wątpienia bym się zdecydowała. Mam teraz piękne, zdrowe żeby, które nie będą się psuć bo mają wystarczająco dużo miejsca, nie dostanę żadnej paradontozy bo mam prawidłowy zgryz i w ogóle czuję się wspaniale i cały czas się uśmiecham. Nosiłam prawie dwa lata i fakt, że czułam się mało atrakcyjna z tym czymś na zebach ale warto było pocierpieć!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-01, 11:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ja też jakbym miała podejmować decyzję jeszcze raz to bez chwili zastanowienia bym się zadrutowała ;)))


tyle, że ja to nie będę nosiła 2ch lat a dużo dłużej :( choćby przez to, że ostatnio z braku kasy i czasu nie chodziłam przez 7 miesięcy więc mam ten czas w plecy ;/


a uśmiecham się dużo i często i czuję się atrakcyjnie i tak ;)))
ale ja to mam chyba tak, że od pewnego wieku {po tym całym kryzysie własnej wartosci zwiazanym z dojrzewaniem} akceptuję w sobie wszystko, więc aparat jakąś tam udręką nie był :)

poza tym od wielu znajomych słyszałam, ze mi w nim ładnie więc wierzę n a słowo i nie mam powodow by sie nie usmiechac :))

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-10, 13:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
dopiero co zjdelam gore i mam taka oblesna wkladke na 2 miechy. ktos tez to mial? ogolnie nie wiem czy to moda czy nie. bo w pewnym sensie jest to tez bolesne. po niektorych wizytach ciezko sie je i zeby bola. ja sie do swojego przyzwyczaic nie moglam i na dole dalej mam i jest to pewnego rodzaju idreka. ale potem zabki beda piekne. wiec ogolnie nie zaluje. nie uwazam tego za zadna pieknosc ale tez za zaden wstyd.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-12, 09:16 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
chyba kazdy pozniej musi nosic ta wkladke, albo aparat ale juz zdejmowany :) przez jakis czas coby ząbki mu nie wracały na stare miejsca ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-12, 11:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
a dlugo z ta wkladka? ja poki co niby 2 miesiace ale nie wiem cos malo misie wydaje. a z drugiej strony to jakos w ogole juz z nia nie moge sie zaprzyjaznic bo mnie wkurza i nie moge w niej jesc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-13, 01:03 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
nie mam pojcia, to chyba zalezy od tego jaka mialas wade, ale reki sobie uciac nie dam.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-17, 16:07 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
znaczy się uważam iż to nie jest wstyd bo sam będe miał za jakiś miesiąc :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 17:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-24, 18:36
Posty:12
aparat to zadn wstyd im szybciej zaczniesz go nosic tym lepiej wstyd to bedzie jak nic z tym nie zrobisz i cale zycie bedziesz sie wstydzic za kazdym razem jak bedziesz sie usmiechac bedziesz myslec o swoich zebach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 15:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:21
Posty:20
Wiem coś o tym:( Ja niestety nie nosiłam apaaratu i teraz mam tego efekty- dwa przednie górne zęby( dodam,że wielkie jak u królika) nachodzą na siebie, zgryzy delikatnie mówiąc krzywy a w dodatku przednie dolne zęby niczym trawa na wietrze pochylone są w prawo:) Noście aparaty, to żaden wstyd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-13, 00:35 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ja tam nie uwazam zeby aparat jakos strasznie wyglądał :P
http://p0.grono.net/23/23836/23836442.jpg
pozniej:
http://p0.grono.net/47/47206/47206319.jpg

jasne, ze krzywe zeby nie sa moze jakos super sexy, ale nie czuje się jakoś bardzo oszpecona, niby chciałabym go zdjac, ale z braku kasy mam juz roczna przerwe w noszeniu, wiec pewnie moje leczenie przedluzy sie o kolejne minimum dwa lata, ale nie robie z tego tragedi jakiejs wielkiej :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO