dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Dieta Dunkana
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-06-26, 02:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-26, 01:45
Posty:2
Ja tez byłam na Dunkanie ale czułam się bardzo słabo, wręcz sennie i nie miałam energii do życia. Jakoś mi nie odpowiadała ta dieta. Za to dieta paleolityczna dała mi to czego szukałam od dawna. Czyli utrata wagi plus poprawa zdrowia plus dobre samopoczucie. Nie czuje się zmęczona. Jem kiedy mam ochotę, nie chodzę głodna ani też napompowana. Wszytko jest wyważone i zbilansowane. Nie wiem jak długo uda mi się wytrwać przy stuprocentowych założeniach, bo czasem mnie kusi żeby zjeść jakiegoś ciasta, ale większość zasad mam zamiar stosować do końca życia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-07-21, 14:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
moja koleżance po diecie Dukana wysiadły nerki także nie polecam , wiem, że dużo ludzi po tym chudnie, ale jak się okazało w ostatnich dniach jest ona szkodliwa dla zdrowia także lepiej nie ryzykować


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-08-11, 10:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:56
Posty:2
jak każda dieta dla jednego będzie dobra dla drugiego gorsza. w tej diecie trzeba faktycznie uważać na nerki- nalezy pić bardzo dużo płynów. wśród moich znajomych kilka osób stosowało tą diete i faktycznie przy pilnowaniu się i stosowaniu wszystkich zaleceń każdy z nich zrzucił wagę a po zakonczeniu diety nikt nie przytył. jedna z moich koleżanek cieszy się bo jak mowi dieta nauczyła ją co jeść, kiedyś jadla bardzo monotonnie i wielu produktów w ogolenie jadla, a teraz z radościa robi sobie sama min chleb


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-09-07, 20:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-15, 23:02
Posty:34
Salomea napisał(a):
Moja koleżanka stosowała dietę Dukana przez jakieś pół roku. Schudnąć schudła 15kg, ale jak tylko skończyła dietę to przytyła po jakimś czasie znowu i niestety efekty były kiepskie. Namawiałam by wróciła do Dukana, ale hmm.. powiedziała że już nie może patrzeć na to, co jadła - nie wspominając, że nie chce o Dukanie słyszeć.



bo popelnila blad wracajac do starych nawykow, ta dieta to sposob zywienia, a nie jednorazowa przygoda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-09-10, 17:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
O to ja serdecznie podziękuję za taki styl odżywiania. Wolę jednak oprzeć dietę na warzywach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-10-10, 16:12 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 12:13
Posty:52
Lokalizacja: Syców
Ja słyszałam o dukanie że bardzo obciąża nerki i można sobie ładnie zaszkodzić.. :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-10-12, 15:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 17:29
Posty:8
turanka napisał(a):
Ja słyszałam o dukanie że bardzo obciąża nerki i można sobie ładnie zaszkodzić.. :/

Ja jestem takiego zdania ze jak ktoś się zaczyna odchudza powinien się wybrać do specjalisty dietetyka żeby dobrał indywidualna dietę. Podsyłam spis diet dedykowanych dla osoby: http://diety.kondycja.info

_________________
Sport to zdrowie, zapraszamy na forum sportowe poświęcone aktywności fizycznej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-10-19, 10:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
Dieta białkowa jest obecnie najpopularniejszą dietą w Polsce, która zdobywa coraz większą renomę na całym niemalże świecie. Najczęściej spotkać możemy ją pod nazwą „dieta Dukana”, choć prawdę mówiąc, o ile Pierre Dukan jest twórcą całej metody odchudzania (czyli tzw. metody Dukana), to nie on odkrył wielką siłę diety białkowej i możliwość wpłynięcia za pomocą protein na wagę i sylwetkę ciała.

Dieta białkowa, poza osobami z nadwagą stosowana jest też u osób dbających o przyrost tkanki mięśniowej oraz u kulturystów. Wiąże się to z tym, że jedząc białka nie tyjemy, za to organizm ma budulec konieczny mu do wytworzenia masy mięśniowej. Pięknie wyrzeźbione „kaloryfery”, muskularne bicepsy i wspaniale ukształtowane uda nie są jedynie efektem ćwiczeń fizycznych – to również efekt diety wysokobiałkowej, którą stosują sportowcy.
Cały artykuł na stronie: http://dbajozdrowie.blogspot.com/2010/12/dieta-biakowa.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-10-20, 15:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 14:37
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
Myślę że najlepiej udać się najpierw do lekarza, porobić podstawowe badania i dopiero myśleć nad odpowiednią dietą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-10-21, 10:48 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A co z zakwaszeniem organizmu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO