dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dieta Dunkana
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-02-28, 15:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-04, 06:12
Posty:2
Witam wszystkich. Mam 26 lat 176cm wzrostu i 94 kilo.Chciałbym schudnac bo mam dośc kupowania i cerowania nowych spodni :oops: .W internecie znalazłem bardzo ciekawa diete Dr Dunkana, polega ona na tym ze przez pierwsze 5 dni je się same białka czyli produkty typu jajka, białe mięsko,ryby.Po tych 5-ciu dniach białka i warzywa i tak na zmiane nie bedę sie rozpisywac bo kazdy internet ma. Dzisiaj zaczynam tą diete na razie zjadłem 2 jajka a na obiad planuje zjesc makrele.Otworzyłem ten temet ponieważ mysle ze łatwiej mi bedzie schudnac,dzielac sie z wami swoimi postepami (o ile ta dietka działa).Czy ktos z was próbował tej dziety? i czy pomogła?Co o niej myślicie? czy bedzie skuteczna? A może ktos zacznie ją ze mna i podzieli sie wrażeniami? Pozdrawiam!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-04-21, 11:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Moim zdaniem nie ma co liczyć na te wszystkie cudowne diety. Skuteczniejszym sposobem na zrzucenie kilogramów jest po postu wizyta u dietetyka. Np. w Centrum Medycznym Vimed można zrobić sobie dietę opartą o indywidualny kod metaboliczny. Podczas całego procesu odchudzania jest się cały czas pod opieką i lekarza i dietetyka, także na pewno taki sposób odchudzania będzie bezpieczniejszy i bardziej efektywny. No i wtedy efekt jojo nie jest groźny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-04-22, 18:04 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 20:26
Posty:95
Zacznijmy od tego, że dieta proteinowa o której piszesz to dieta dr Pierre'a Dukana. Nie wiem skąd ten Dunkan się tobie wziął.... Dieta jest skuteczna i właściwa jeśli przeprowadzisz ją według wszystkich wskazań oraz lubisz mięso:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-04-27, 17:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
tyle ze obciaza watrobe... no sama nie wiem, probowalam i po 2 miesiacach sie poddalam... za duzo miesa jak dla mnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-04-29, 17:53 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 20:26
Posty:95
Ja z przyjemnością korzystałem z tej diety. No ale dla mnie może nie istnieć nic poza mięsem a konkretnie mówiąc drobiowym mięsem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-05-05, 15:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-05, 15:26
Posty:4
moja siostra schudla na niej 18 kilo :) a wazyla 85 kg przy wzroscie 175 :) jak u niej przebywalam nie zauwazylam zeby jadla jakos duzo miesa, wiecej jogurtow naturalnych, sama robila desery z jogurtu, sama piekla chleb, robila nalesniki, wszystko wedlug przepisow dukanowskich :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-06-09, 16:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-12-08, 17:51
Posty:30
Lokalizacja: bliżej nieokreślona
Moja koleżanka stosowała dietę Dukana przez jakieś pół roku. Schudnąć schudła 15kg, ale jak tylko skończyła dietę to przytyła po jakimś czasie znowu i niestety efekty były kiepskie. Namawiałam by wróciła do Dukana, ale hmm.. powiedziała że już nie może patrzeć na to, co jadła - nie wspominając, że nie chce o Dukanie słyszeć.

Z tego co wiem, to teraz przerzuciła się na jakąś dietę jaskiniowców i zmienia styl życia. Zaczęła częściej wychodzić na świeże powietrze, ćwiczyć i je zdecydowanie zdrowiej i nie ogranicza się jedynie do proteinowych produktów. Nie ma też jakichś mega ograniczeń i ścisłych wytycznych, co kiedy się powinno jeść i w ogóle. I szczerze przyznam, że jak przeszła na tą dietę to lepiej wygląda i ma niewyobrażalnie duże pokłady energii :D Nie wiem zatem czy osoby, którym nie udało się z Dukanem, nie powinny się zainteresować paleo dietą.

_________________
Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź oryginalne kosze upominkowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-06-13, 11:56 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
Poza tym przy takiej diecie trzeba mieć zdrowe nerki bo dieta wysoko białkowa mocno je obciąża...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-06-15, 10:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Dieta Dukana jest skuteczna, ale trzeba mieć odpowiednią wiedzę o niej, a nie rzucać się na nią, bo jest akurat popularna - w ten sposób może bardziej zaskoczyć. Najlepiej zacząć od zmiany sposobu odżywiania, tutaj pomocny może być profil Odchudzanie i oczyszczanie Langsteiner na facebooku, bardzo przydatna strona, dużo pożytecznych informacji. Warto też trenować, nie liczyć tylko na dietę, dbać o ujemny bilans kaloryczny i dużo aerobów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dieta Dunkana
PostNapisane: 2011-06-15, 17:03 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-12-08, 17:51
Posty:30
Lokalizacja: bliżej nieokreślona
Nikt nie powiedział, ze nie jest skuteczna. Schudnąć sie schudnie, ale nie wszyscy utrzymują tą wagę, dlatego jakoś Dukan mnie nie przekonuje. Zresztą podaj mi przykład jak dieta Dukana wpływa pozytywnie na organizm skoro jest dietą wysokoproteinową i tylko takowe produkty należy spożywać?

Organizm potrzebuje nie tylko protein. Niezbędne też są niektóre tłuszcze, omega 3 i węglowodany w odpowiedniej proporcji. Dlatego jestem za dietą paleolityczną - no chyba że znajdę coś lepszego niż to. Niemniej jednak na chwilę obecną paleo, która to usprawnia pracę jelit i ogólnie cały metabolizm.

A co do ćwiczeń - owszem, są niezbędne. Nie tylko po to by wspomóc proces chudnięcia, ale też i po to by chronić przed nawrotami wagi.

_________________
Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź oryginalne kosze upominkowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO