dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-22, 14:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
DorotaK napisał(a):
dzięki :) słyszałam, że ten pierwszy poziom (najmniej kalorii) nie zawsze jest stosowany, czy to prawda?


Dobrze słyszałaś, 1 poziom diety w którym przyjmuje się tylko nieco ponad 400 kalorii jest stosowany najrzadziej, przy naprawdę dużej otyłości lub gdy musimy sporo schudnąć w krótkim czasie, np. przez operacją, oczywiście poziom ten odbywa się pod nadzorem lekarza. W pozostałych 5 stopniach programu już nie jest tak źle bo przyjmowane są odpowiednio od ok.800 do ponad 1500 kalorii więc nie jest tak źle ;)
tutaj mozesz wiecej poczytać o programie diety http://dieta-cambridge.pl/program.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-12-23, 16:47 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 23:21
Posty:48
Lokalizacja: Warszawa
Podobno dobra dieta to MŻ - mniej żreć :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-01-17, 10:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
Tak tylko MŻ to często dieta nie do osiągnięcia. Poza tym co z tego, że nie jesz? Jak masz tkankę tłuszczową trzeba ją zmniejszyć (nie da się jej pozbyć, jak sądzą niektórzy) - dlatego moim zdaniem liposukcja jest chora - ale to tak na marginesie. W dzisiejszych czasach dużo łatwiej o "wymarzoną sylwetkę" z tytułu. Z pomocą przychodzi nam po prostu nie znana do tej pory technologia. Do tej pory modelowanie sylwetki to były zazwyczaj metody inwazyjne, bardzo bolesne, ryzykowne i wymagające późniejszej rehabilitacji, a dziś np. zabieg krioterapii - czyli mniej więcej zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą ich zamrażania - w połączeniu z odpowiedni ruchem fizycznym daje niesamowite efekty. Albo np. zabiegi do naprężania skóry. Wydaje mi się, że w niedługim czasie (10-15lat(?)) takie zabiegi będą powszechne i co za tym idzie tańsze, a ludzie coraz częściej będą "idealni".

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-02-11, 01:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-11, 00:56
Posty:2
ja zaczełam stosować tabletki Novalium Figura - kupiłam na www.novalium.pl .
schudłam 3 kg w 2 tygodnie , czuję sie lepiej i polecam wszystkim którzy lubią podjadać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-02-14, 12:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-02, 11:39
Posty:27
Lokalizacja: Kraków
Ja mam zamiar wypróbować dietę monoskładnikową. Będę jadł same jabłka przez 6 dni. Czy może już ktoś ją stosował? Jesli tak to proszę o opinie.
Pozdrawiam
Nikom

_________________
www.clean.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-02-23, 14:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Jabłka zdrowe ale dieta mono? Przecież to głupie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-02-24, 14:48 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
bettina jakoś nie chce mi się wierzyć ze same tabletki zdziałają cuda, może i tak ale odbije się to pewnie efektem jojo jeżeli nie zmieni się nawyków żywieniowych i dalej będzie się podjadać.
Nie lepiej spróbować jakiejś diety, Cambridge np jest dieta zbilansowana, nie potrzeba brać żadnych suplementów dodatkowo i jakoś wydaje mi się wiarygodniejsza niż cudowne tabletki ;) Mam znajomą która po tej diecie jest już 2 lata i efektu jojo nie ma, nauczyła się zdrowego trybu życia i już z wagą nie ma najmniejszych problemów ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-02-28, 09:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:27
Posty:20
Ludzie i tak zawsze będą oceniać innych poprzez wygląd, dlatego ja się tym zupełnie nie przejmuję. Staram się żyć zdrowo i odżywiać regularnie. Wybieram świeże owoce i warzywa, mam zbilansowaną dietę, aczkolwiek zdarza mi się też popełniać grzeszki żywieniowe w postaci batoników albo fast foodów. Jednak, aby czuć się dobrze ze sobą sięgam po witaminy i dużą ilość wody np. wielkiej pieniawy, która idealnie gasi pragnienie. Staram się też aktywnie spędzać czas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-04-19, 19:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-04-01, 11:02
Posty:4
to taka trochę jałowa dyskusja, bo sposobów na osiągnięcie wymarzonej sylwetki jest wiele. Trudniejszych i łatwiejszych. Jak znam życie (i ludzkie słabości) zdecydowana większość osób i tak idzie na łatwiznę, pójściem na łatwiznę jest też wg mnie bezkrytyczna akceptacja własnych doskonałości. Życie wymaga stałej pracy nad sobą, a kto nie pracuje i nie rozwija się ... może nie będę kończyć :-)

_________________________
hoodia forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2012-04-20, 10:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Ja ostatnio kupiłam sobie buty odchudzające i jestem pod wrażeniem. Chodzi się bardzo wygodnie, ale czuć, że pracują mięśnie nóg i pośladków. Naparwdę polecam, nie jest to wcale przereklamowany towar.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO