dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-09, 23:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-15, 23:32
Posty:11
A jak wygląda ta dietę? Moim zdaniem najważniejszy jest ruch, w szczególności jak zaczyna się wchodzić w siedzący tryb życia. To jest niesamowite ile siedzenie na pupie może przysporzyć kłopotów....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-10, 00:21 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
maj.uncja1 napisał(a):
To jest niesamowite ile siedzenie na pupie może przysporzyć kłopotów....


To prawda, nie dość, że wzrasta tusza, organizm się rozleniwia, mięśnie również. Jest to niedobre dla ukł. krwionośnego, jak i dla każdego innego tak na prawdę. No i mogą nasilić się dolegliwości żołądkowe, typu wzdęcia :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-12, 22:11 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Wspólnie z mężem zaczęliśmy biegać, tylko pogoda nam się zepsuła ;) Mimo wszystko w domu ćwiczę, odstawiłam cukier i myślę o tym żeby kupić tabletki wspomagające odchudzanie. Znacie jakieś sprawdzone?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-14, 11:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-02-21, 13:14
Posty:44
talomona - słyszałam, że tabletki wspomagające odchudzanie to mit i one wcale za dobrze nie działają. Jeśli biegasz i ćwiczysz, to proponuję jeszcze zastosować jakąś niewymagającą dietę i powinno być widać efekty. Po co faszerować się chemią, kiedy można zastosować naturalne i efektywne metody :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-14, 20:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
No nie wiem, tak słyszałam na ten temat dużo pozytywnych opinii, i pomyślałam, że warto spróbować :) A poza tym to chyba w większości skład jest naturalny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-15, 16:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-02-21, 13:14
Posty:44
Właśnie to zależy,co wybierzesz. Naturalne są jeszcze w miarę ok, ale im więcej chemii tym gorzej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-16, 00:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Z odchudzaniem i tabletkami jest tak jak w ogóle z suplementacją czy z walką z różnymi dolegliwościami - jak np wzdęcia. Można stosować espumisan, ale najlepszy efekt będzie przy zadbaniu o dietę i ruch, z resztą jest podobnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-16, 19:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-15, 23:32
Posty:11
Uważajcie na takie tabletki odchudzające, dzisiaj wzięłam jedną i strasznie rozbolała mnie głowa. A podobno zdrowa, bo naturalna. Frezja jak długo używasz espumisan? Można go stosować przez dłuższy czas czy raczej raz na jakiś czas?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-19, 12:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
maj.uncja1 napisał(a):
Frezja jak długo używasz espumisan? Można go stosować przez dłuższy czas czy raczej raz na jakiś czas?


Espumisan używam już z 2-3 lata, można go używać przez długi czas, jako, że substancja czynna dostając się do żołądka, jelit działa na pęcherze powietrza, neutralizując je, ale nie jest wchłaniana przez nasz organizm. Dobrze jest mieć tą świadomość, ale we wszystkim należy mieć umiar dlatego ja stosuję często, ale nie codziennie - taki mój złoty środek :) Kwestia też tego jaką wezmę dawkę, ale to też po sobie trzeba rozróżniać, jaka dawka działa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2013-03-19, 14:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-15, 23:32
Posty:11
Tak, tak właśnie o to mi chodziło:) Bo gdybym miała wzdęcia codziennie to bym już poszła do lekarza, bo raczej taki stan nie jest normalny. A oprócz espumisanu stosujesz jeszcze jakieś naturalne sposoby?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO