dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-11-14, 09:03 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
w sumie to co sie dziwic, sprobujcie gdzies wyjsc z kobieta i zmierzcie czas jakiego potrzebuje od chwili gdy jej to powiecie do momentu zamkniecia drzwi...Napewno juz jestescie spoznieni:D:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-14, 16:26 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
O zgrozo...dajcie spokoj...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-14, 16:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-08-02, 22:18
Posty:38
powiem tak Alinqa,napewno sa trwalsze,zwlaszcza pudry Chanel i Helena Rubinstein,cera wyglada po nich jak u lalki i wcale nie mowie tu o robieniu niewiadomo jakiej warstwy tapety(no oprocz shiseido,bo ten nie rozni sie nieczym od pudrow L'oreala i Maybelline,no poza roznica w cenie oczywiscie)tusz z YVS i Lancome wyglada ladnie,ale nie ma wielkiej roznicy(co znaczy,ze wcale nie otrzymasz efektu rzes jak u pani z reklamy:))Krem z biothermu polecam,swietny kosmetyk i cera naprawde bardzo mi sie poprawila(niestety jeszcze dlugo dlugo sobie na taki nie pozwole,jak ten mi sie skonczy:()pilingi z lancome tez sa dobre,no moze efekt bylby lepszy gdybym uzywala ich systematycznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-14, 17:47 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Jak na moje to mowisz w innym jezyku...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-14, 20:34 
ja mam tusz lancome i uwazam, ze moze konkurowac jedynie z eveline za 8zł :P
ach, więc też masz więcej kosmetyków kolorowych :) a mi chodziło o działanie tych do twarzy, ciała, kremów ogólnie :P bo czasami wydaje mi się, że cały ten przemysł kosmetyczny to głównie reklama i siła przekonywania :P zwłaszcza te cud kremy podnoszące posladki, ujędrniające piersi czy zwalczające celluit :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-15, 22:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-08-02, 22:18
Posty:38
ja mam tych i tych pelno,tylko,ze kolorowych uzywam czesciej.No z balsamow mam hugo bossa siwego,ale nie uzywam go systematycznie.Po posmarowaniu skora jest bardzo delikatna i supernawilzona,ale jaki jest efekt po dluzszym stosowaniu to nie wiem za bardzo.Nie musze stosowac wiele balsamow,bo mam bardzo dobra wode i nie mam problemow z wysuszaniem,i dosyc czesto chodze na saune dzieki czemu skora staje sie miekka i nawilzona.

A do twarzy to biotherm (tymczasowo),a z polskich kosmetykow polecam kuracje dotleniajaca Ireny Eris,poprawia koloryt,zmiekcza i wygladza skore.(jednyne kosmetyki ktore nie powoduja u mnie uczulenia na twarzy,bo ogolnie bardzo ciezko jest mi dobrac krem,mleczko,czy tonik)

Przepraszam jesli jakos chaotycznie to ujelam,ale troszke sie spiesze
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-15, 23:45 
no cóż, ja raczej mam gładką i miłą w dotyku skórę o jednolitym kolorycie ;) i rzadko sie maluje wiec bardziej interesuja mnie kosmetyki do pielegnacji i przy stałym stosowaniu. :) ale dzięki. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 14:03 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
balsamy, balsamy, balsamy i jeszcze raz kremy do rąk... a z tegóż to względu, iż mam bardzo suchą skórę, w szczególności w zimie i niedość, że piecze to jeszcze niezbyt estetycznie wygląda ;) i nie patrze na firmę, a zapach - zielona herbata lub o zapachu kokosa ;) do ust pomadka nivea'i 'pearl&shine' or biała wazelina. Nie stosuję żadnych toników, płynów oczyszczających twarz etc gdyyż nie mam problemów w trądzikiem, wypryskami etc. Conajwyżej krem nawilżający. Do włosów używam szamponów do włosów farbowanych, zniszczonych blod, róznych firm, więc nie chcę mi się wymieniać nazw ;)
więcej używam raczej kosmetyków kolorowych ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 14:48 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
A ja nie maluje sie... nawet błyszczyka nie używam... ( no na dyskoteke sie tylko maluje )... używałam kiedyś żelu do twarzy i toniku, ale szkodził mi, bo potem miałam... eh nie bede was gorszyć xD no i ostatecznie z nim skończyłam... a jeżeli chodzi o używanie... Pomadka xD aGa Ty jak na swój wiek strrraaaaaaasznie dużo kosmetyków używasz xD A ja włosków farbować nie mogę ;D I używam szamponiku bo to też kosmetyk i żelu pod prysznic xD I w zimie to czasami krem żeby sie skórka nie wysuszyła.... Malutko tego używam xD

[ Dodano: 2007-01-07, 13:50 ]
Ojć sorki!! Myślałam że 14 to twój wiek xDxD Pomyliło mi się z postami..... no to jak na swój wiek to chyba mało?? A ja sie nie znam i się ośmieszam :oops:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 15:00 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
hehe, no w sumie patrząc na alę, która używa nawet kremu do ujędrniania piersi to faktycznie... baaardzo mało nawet ;) ( ala a uwierz, że nie musisz używać ;> )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO