dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-07, 15:05 
wiem, ale uzywam zapobiegawczo :)))
bo mam sporepiersi, nie chce zeby za 2O lat wisiały po kolana :P

poza tym uzywam mało kosmetyków :) np. krem nawilzająco/likwidująco pory/pryszcze/niedoskonałosci skóry - jeden zamiast kilku :P
ogólnie większość moich kosmetyków jest wielofunkcjonalna:P

zreszta ostatnio uzywam mniej :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 15:14 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
mhm, ja jestem bardzo niesystematyczna, a oprocz tego jak nie widzę oczywiście efektów po drugim użyciu ( w przeciągu tygodnia ) to sobie daję spokój ;) cierpliwość :>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 23:35 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Ja tam używam wystarczająco dużo kosmetyków jak na swój wiek, a nawet aż za dużo, ale no cóż.....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-08, 10:06 
kazdy uzywa tyle ile potrzebuje :) no mozepoza skrajnymi przypadkami.

ja tez jestem niesystematyczna :P zwlaszcza jak smaruje sie kremami mamy na celluit ktorego nie mam - i nie chce miec wiecsmaruje ale siła rzeczy nic mi to nie daje ;p
albo przewaznie nie chce mi sie uzywac balsamu do ciala bo jestem juz spiaca i marze tylko o łóżku ;p iw takimmomecie przydałby się ktoś kto by we mnie wcierał ten krem :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-08, 15:25 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
No tak mam tak samo, ale nie mam kogoś kto mógłby to zrobić za mnie <lol2>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-27, 14:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-26, 11:15
Posty:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała
kiedyś pracowałam w sklepie kosmetycznym a ze zawsze lubialam kosmetyki to poprostu tonami kupwalam rozne specyfiki, prawie kazda czesc ciala byla smarowana czyms innym :-) w lazience by sie to w zyciu nie pomiescilo wiec mialam takie pudło na ktorego widok moj chlopak mial dreszcze :-) przestalam tam pracowac to sie ograniczylam z tym szlenstwem. Podstawa to żel pod prysznic np. moj ulubiony palmolive oliwkowy (mydlem nie cierpie sie myć), żel do mycia twarzy, tonik najlepiej loreal do suchej skóry, krem do twarzy ( używam nivea soft chooc nie jest tylko do twarzy), balsam do ciała (nivea lub lirene nawilżający) badz jakis brazujacy (polecam nivea summer beauty, pachnie niesamowicie, nie zostawia plam) Krem o stóp, najlepiej z miętą i żeby miał działanie chłodzące (avon). Krem do biustu( eveline) choc troche mnie drazni zbyt intensywny zapach. Kram do rąk, najlepiej normaderm, zle sie rozprowadza ale na dlugo raczki sa nawilzone.Wiadomo szampon i obowiazkowo odzywka. Maseczki- polecam maseczki z firmy miraculum, zwlaszcza oczysczajaca lub dax cosmetix (odżywcza-miodowa), swietna jest tez maseczka z dermiki nazywa sie after date :-) jesli chodzi o kolorowke to w zimie uzywam pudru max factor colour adapt, jestem nim zachwycona, skora jest jednolita, nie wysuszona, kosztuje 55 zł ale jest bardzo bardzo wydajny.Odkryłam tez ostatnio cienie roll-on z avonu (srebrny i złoty) i sa naprawde fajne, rozswietlaja powieki i dobrze sie rozprowadzaja. wogol to uwielbiam cienie o powiek no ale najbardziej z inglota (teraz trudniej go dostac bo zniknal ze sklepow) no albo z firmy Joko, sa nie drogie ale jakosciowo bardzo dobre.Kncze bo sie strasznie rospisalam i wiem ze moglabym tak pisac i pisac jeszcze :-D Pozdrawiam!

_________________
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją wcale.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-27, 14:26 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
A ja nie mam kosmetyków, bo jestem chłopakiem. Jedynie co używam to perfumy Pumy i Adidas oraz Żel do włosów jak mam beznadziejnie ułożone po nocy :-D :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-27, 14:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-26, 11:15
Posty:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała
No tak ale sa tacy co prawie dorownuja kobieta, nie jedna by miala kompleksy :-) znam takiego co uzywa oprocz podstaw (pianka, zel do golenia czy zel pod prysznic) płunu dla mężczyzn do higieny intymnej( co kupilam swojemu chlopakowi i powiem nie glupia rzecz choc sie bronil jak mogl), kremu dotleniajacego do twarzy i pod oczy, maseczki nawilżajacej, korektora na cienie pod oczami i drobne niedoskonalosci, zawsze ma przy sobie krem do rąk i regularnie chodzi na manicure i czyszczenie twarzy do kosmetyczki. no poprostu paranoja jak go czasem widzimy to czuje sie przy nim jak kopciuszek he he Nie mowie ze mezczyzna ma nie dbac o siebie ale oczywiscie bez przesady

_________________
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją wcale.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-27, 14:35 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Aha...... Ja nie wiem czy bym tego używał :-D :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-27, 23:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-26, 11:15
Posty:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała
jesli mowisz o tym plynie do higieny intymnej dla facetow ( firmy AA koszt 20 zł) to Ci sie nie dziwie bo to taka troche abstrakcja dla mezczyzny. Ale to produkt jak żel pod pryszic, mydło czy pianka do golenia, nie wydaje mi sie zeby bylo w tym cos ze tak powiem ,, metroseksualnego" no a wiadomo ze ten fragment ciala o ktory tez trzeba dbac, na opakowaniu pisze ze ma dzialanie sciagajace a co to znaczy to sie niestety nie dowiedzialam :-) , w kazdym badz razie jak to juz pisalam , moj chlopak popukal sie po glowie jak zobaczyl co mu kupilam ale potm tak mu to spasowalo ze teraz sie domaga zebym mu znowu kupila, nie jest to produkt niezbedny ale ponoc wart polecenia. Tak ze panowie sprobujcie i sprawdzcie, gwarantuje ze partnerki beda zadowolone :-D

_________________
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją wcale.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO