dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-17, 19:57 
ema napisał(a):
alinQa napisał(a):
ja maluje tylko na górnej jak juz. :) i wolę eyeliner :) ja robie tak: maluje krzywą kreskę eyelinerem bo prostej nie potrafię :D biorę wacik nasączony tonikiem do demakijazu oczu, lekko przecieram i wtedy eyeliner osadza się miedzy rzesami i wydaja sie gestsze a kreska jest rowna :D:D:D


A ja właśnie odwrotnie - tylko na dolnej ;P
Dodatkowo malując oczy nie zdejmuję okularów, bo się wtedy nie widzę, więc najczęściej bardziej popisane są szkła niż moje powieki ;P



:o podziwiam Cie! :D ja to wielka sierota jestem, jak maluje eyelinerem kreskę na dolnej powiece to mi się zlepiają dolne rzęsy i plamią policzki :) a kredką czasami maluję ale b. rzadko. :) i przeważnie białą :))


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-18, 07:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
alinQa napisał(a):
:o podziwiam Cie! :D ja to wielka sierota jestem, jak maluje eyelinerem kreskę na dolnej powiece to mi się zlepiają dolne rzęsy i plamią policzki :) a kredką czasami maluję ale b. rzadko. :) i przeważnie białą :))


:P A ja właśnie nie umiem narysować kreski na górnej ;P
Po prostu nie jestem a stanie, jeżdżę po całej powiece kredką, bo nie mogę wycelować :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-18, 22:27 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-26, 11:15
Posty:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała
ja tez preferuje eyeliner bo jest trwalszy i nie rozmazuje mi sie ani nie sciera z powieki jak kredka. Maluje sie eyelinerem juz chyba z 6 lat i nawet jak mi sie rece trzesa to kreska i tak wychodzi dobrze. Ostatnio troche eksperymentuje i maluj powieke dwoma eyelinerami naraz, środek błekitnym a brzeg czarnym. Na dolnej powiece jesli juz cos rysuje to kredką jakas kolorową- jasną bo czarna strasznie ,,przytlacza" mi oko i wiadomo ze optycznie je zmniejsza. ładnie wyglada brokatowy lub swietlisty cien lekko musniety na dolnej powiece (zamiast kredki)

_________________
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją wcale.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-05, 17:32 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-05, 17:05
Posty:31
Lokalizacja: RzEsZóW
Z tego co widzę każda z was używa jakiś kosmetyków, ale mam do was inne pytanie. Co sądzicie o osobach które spędzają godzinę przed lustrem zanim gdzieś wyjdą aby zrobić sobie makijaż? I co sądzicie o osobach które używają zdecydowanie za dużo kosmetyków na swoją twarz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-06, 13:06 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
sWeEt DrEaM napisał(a):
Co sądzicie o osobach które spędzają godzinę przed lustrem zanim gdzieś wyjdą aby zrobić sobie makijaż?

Tutaj wiele też zależy od tego gdzie się idzie i kto ma jaką cere, jednym wystarczy pięć minut inne osoby potzrebują czasu aby zakryć swoje niedoskonałości skóry...
jesli jest to bardzo ważne spotkanie uważam ze warto poświecic nawet godzinę na własny dobry wizerunek. Wolę siedzieć w łazience godzine anizeli pięć minut i wyglądac jakb huragan przelazł przez mój dom :)

sWeEt DrEaM napisał(a):
I co sądzicie o osobach które używają zdecydowanie za dużo kosmetyków na swoją twarz?

Puknąć z tyłu głowy - samo odleci to czego jest za dużo :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-06, 14:06 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
trzeba tylko uważać żeby jeszcze przy okazji rozumek nie wyleciał 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-06, 21:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
i peruka nie spadła :mrgreen:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-21, 21:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-12-19, 21:48
Posty:2
ja mam kosmetki aknicare, czasami tez uzywam nivea visge young ale te drugie nie są za db


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-08, 15:40 
ja mam 19 lat i szczerze powiedziawszy na co dzien sie nie maluje nio chyba ze weekendy gdzies mykam np na dyske to wtedy uzywam podkładu kredki i tuszu . bardziej dbam o to zeby skóra była nawilżona niz mam zapychac ja jakimis podkładami ;) raz w tygodniu uzywam zelu do twarzy garnier bo skóra jest po nim czysta do 5 dni akurat ten co posiadam ;) i nie chce jej tez zbytnio przesuszac;) lubie kremiki dla dzieci typu ziajka czy bambino mam do nich zaufanie;) zreszta nie maja barwników i alkoholu i to mnie do nich skłania;) musze przyznac ze nie wygladam na 19 lat tylko na 16-17 z tego co słysze raz nawet mi dawali 15 hehe :lol: i dobrze za to w przyszłosci bede wygladac młodo chyba? ;) i w rezultacie moja twarz jest zawsze promienna bez skazy choc fakt czasami pojawia sie jakies syfki hehe ale szybka znikaja ;) pozdrawiam wszystkich ! :**


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

moje ulubione kosmetyki
PostNapisane: 2008-08-25, 17:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-08-25, 14:59
Posty:5
z moich ulubionych kosmetyków najbardziej cenię mleczko nawilżające dardia, używam i na twarz i na resztę ciała. dzięki temu nie mam problemów z suchą skórą. pozatym uwielbiam maskarę glam'eyes rimmel, bo idealnie podkreśla rzęsy i wygląda to wyjątkowo naturalnie. to chyba na tyle:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO