dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-06, 11:13 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-09-03, 17:00
Posty:72
Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji buzi to srosowałam dax cosmetics albo loreala. A ostatnio kupiłam sobie krem design your style lirene i jestem nim oczarowana. Ma konsystencję musu, super się go nakłada. Cena też jest super. Same plusy :) No i jeszcze łapię się, żeby go stosować :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-21, 21:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-10, 18:51
Posty:35
Lokalizacja: Katowice
Ja chętnie sięgam po kosmetyki z serii Clean&Clear i mam zaufanie do Nivei.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-30, 22:55 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
mała mi napisał(a):
A ostatnio kupiłam sobie krem design your style lirene i jestem nim oczarowana. Ma konsystencję musu, super się go nakłada. Cena też jest super. Same plusy :) No i jeszcze łapię się, żeby go stosować :P


Też mam z tej linii kilka produktów od M. :) Jestem zadowolona, oczarowaniem bym tego nie nazwała. Mus jest wydajny to plus, mógłby się troszkę lepiej wchłaniać. Poza tym bardzo cenię sobie kremy z Ziaji - choć te bardziej nadają się na takie zimne dni bo są tłustsze. A poza tym mam cały zestaw przeróżnych dodatków do kąpieli. :cygaro:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-01, 19:59 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-09-03, 17:00
Posty:72
Moje oczarowanie bierze się z faktu, że w końcu znalazłam krem, który najlepiej mi odpowiada :) Jeśli chodzi o wchłanianie, to myślę, że całkiem dobrze sobie z tym radzi, tylko pozostawia taką warstewkę na skórze. Ale to bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod podkład. Odnoszę wrażenie, że odkąd stosuję ten mus, to podkład trzyma się dłużej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-04, 00:16 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A wiesz co pod podkład wolę stosować inny krem, a ten matujący mus stosuję jako krem na co dzień - nie wiem, może źle postępuję. Ale jestem z jego działania zadowolona. a reszta produktów z tej linii też jest w porządku - choć do toniku nie przekonałam jeszcze na 100%


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-15, 17:20 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
...nagminnie uzywam kremów na noc, co sie skończy jeden kupuje następny, kazdy innej firmy, żebym miała rozeznanie, :mrgreen: jak narazie wszystkie sa ok, spie to nie czuje,hihi! :mrgreen: ...teraz mam z Yves Rocher i jest ok, do ciała to najczęsciej oliwka dziecięca, do włosów to Nivea, ostatnio na tapecie jest balsam prostujący moje fale Nivea straight&easy, do rąk to co popadnie, a mydło to najlepiej z migdałami, lubie ten zapach. :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

nastolatki
PostNapisane: 2008-12-07, 00:14 
kąpiel:zel pod prysznic z Adidasa czasami mydlo Bambino,dove jest super;]ma dodatek mleczka;] włosy Fructis Head shoULDERS,Shauma,są niesatapione nie mam po nich łupieżu odzywka do włósów z Oriflame wlosy mam po niej miekkie super sie rozszesują,do twarzy chusteczki cleanica ,płyn na trądzik kupuje w aptece,kremy do twarzy Bambino lub ziajka dla dzieci :-) do ciala oliwka Bambino fajnie opachnie skora jest fajnie nawilzona miękka i pachnaca ;p odradzam oliwke formy J&J uczula wysusza i jest jak woda :-| ,BALSAMOW ZADKO UZYWAM;)uwazam ze w tym wieku są nie potrzebne doradzice czy dobrze robie?? ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-10, 00:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
A ja właściwie na co dzień to kostki myjące Dove (najchętniej ogórkowa albo z trawą cytrynową), tusz do rzęs i błyszczyk. Balsamów do ciała nie cierpię, zresztą po dove nie muszę ich stosować, pudru nie lubię (chociaż bywa że używam, tak samo z podkładem). Raz na jakiś czas stosuję maseczkę z Body Shopu

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-10, 10:29 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ja uzywam podkladow nawilzajacych bo mam sucha cere :)
zabawne, ze niektore podklady nawilzaja lepiej niz kremy nawilzajace.
dlatego zima stosuje je notorycznie, a wiosna, latem i jesienia raczej nie bo nie musze.
zimą robią za ochronną warstwę nawilżającą.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-11, 15:36 
Ja jestem uzalezniona od kremów do twarzy ,balsamów do ciała i odzywki do włosów.Ta ostatnia jest bardzooo sprawdzona -Dove Jedwabista gładkosc i narazie nie zmienie. A z innymi rzeczami jeszcze eksperymentuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO