dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-27, 18:08 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Star napisał(a):
To prawda - ładne opakowanie bardzo kusi. Ja jednak ze względu na kierunek studiów nauczyłam się w miarę omijać pułapki marketingowców, choć przyznam, że łatwe to nie jest;)Przy kosmetykach kieruję się przeważnie marką, ceną no i składem. Zwracam też uwagę na to, czy dany produkt był testowany na zwierzętach,ale niestety w Polsce dostępne jest bardzo mało firm, które tego nie robią...:/// Nie rozumiem, czemu tak trudno z tym walczyć, przecież duże koncerny kosmetyczne stać na przeprowadzanie badań laboratoryjnych...


Mi na przykład nie przeszkadza testowanie produktów na zwierzętach. Nie zwracam większej uwagi na tą informację, przy kupnie kosmetyków.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 00:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-03, 13:53
Posty:8
Mi to takie obojętne nie jest, w tych czasach już by się wstydzili...
Jednak nie zgodzę się że w Polsce brakuje kosmetyków nie testowanych na naszych braciach, jest ich całkiem sporo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 00:46 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Limonka napisał(a):
Mi to takie obojętne nie jest, w tych czasach już by się wstydzili...


To są tylko zwierzęta. Wg mnie, moralnie nagannym byłoby testowanie czegokolwiek na ludziach. A zwierzęta? Nie widzę nic złego, w poświęceniu mniejszego dobra, dla większego.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 02:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-03, 13:53
Posty:8
No tak ale tym większym dobrem dla którego one nierzadko cierpią znosząc na skórze alergie, swędzenie, stany zapalne, ropne jest Twoja minka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 02:27 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Limonka napisał(a):
No tak ale tym większym dobrem dla którego one nierzadko cierpią znosząc na skórze alergie, swędzenie, stany zapalne, ropne jest Twoja minka


Człowiek, jego życie, zdrowie, zarówno fizyczne jak psychiczne, są najwyższa wartością. Dlaczego zatem, mamy się przejmować zwierzętami?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 11:45 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Bo tak się ewolucja potoczyła. Gdyby to np. psy rządziły światem i testowały sobie na tobie jakieś preparaty też byłoby ok?

Ja na to nie zwracam uwagi, bo nawet mi nie przychodzi do głowy że w 21w, w czasach burzących się ekologów, czasach walki z dużą emisją CO2 ktoś jeszcze testuje na zwierzętach kosmetyki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-01, 18:29 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
szostoll napisał(a):
Bo tak się ewolucja potoczyła. Gdyby to np. psy rządziły światem i testowały sobie na tobie jakieś preparaty też byłoby ok?


Gdyby babcia miała wąsy... Nie gdybajmy, bo to do niczego nie prowadzi.

Cytuj:
Ja na to nie zwracam uwagi, bo nawet mi nie przychodzi do głowy że w 21w, w czasach burzących się ekologów, czasach walki z dużą emisją CO2 ktoś jeszcze testuje na zwierzętach kosmetyki.


Podobno testują. Mnie zaś dziwi, dlaczego ostatnimi czasy bardziej dba się o prawa zwierząt, niż prawa ludzi.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 00:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-03, 13:53
Posty:8
Jeśli nie ma alternatywy dla testów na zwierzętach, oczywiście dla dobra ludzi te testy powinny być wykonywane na nich nadal. Trudno dobro królika doświadczalnego postawić wyżej nad ludzkim. I rzeczywiście tak się dzieje. Natomiast gdy takowa alternatywa się w ostatnich latach pojawiła, należy z niej skorzystać i nie męczyć zwierząt niepotrzebnie

_________________
W wolnym czasie http://prowital.pl/kosmetykal


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 17:54 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Limonka napisał(a):
Jeśli nie ma alternatywy dla testów na zwierzętach, oczywiście dla dobra ludzi te testy powinny być wykonywane na nich nadal. Trudno dobro królika doświadczalnego postawić wyżej nad ludzkim. I rzeczywiście tak się dzieje. Natomiast gdy takowa alternatywa się w ostatnich latach pojawiła, należy z niej skorzystać i nie męczyć zwierząt niepotrzebnie


A potem z tej okazji wywindować ceny w górę, tak że znowu zmniejszy się liczba ludzi, którzy mogą zakupić dany produkt.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 19:10 
A ja używam tylko gumy do włosów z "Joanny", a wątpię, czy królikowi włosy na żelu stawiali xd


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO