dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakich kosmetyków używacie??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-02, 21:31 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Dorotka, a jakie próbki testujesz? Jak oceniasz skuteczność? Ja z Phenome mam krem regulujący sebum, Active. Ma lekką konsystencję żelu i błyskawicznie się wchłania. Nie byłaś zaskoczona zapachami? Ja na początku nie mogłam się przyzwyczaić do lekko ziołowych woni, bo przywykłam do bezzapachowych dermokosmetyków, ale szybko się przyzwyczaiłam. W ogóle super jest to, że ta firma robi rzeczy w 100% naturalne i że udostępnia pełną without list do wiadomości klientek. Powiem szczerze, że zastanawiam się nad kupieniem sobie jeszcze peelingu i maseczki. Jeśli miałaś je w próbkach daj znać, czy warto o tym zakupie myśleć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2013-12-09, 12:07 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Dordiano, Sztum, Tto wypróbujcie koniecznie, bo są tego warte. Jeśli masz gdzieś w okolicy ich sklep, to warto sie wybrać. W testing-barze może próbować do skutku, aż coś sobie dobierzesz. Na pewno też dostaniesz jakieś próbki do domu, 3-4 spokojnie. Podejście tam mają naprawdę super, aż chce się wrócić ;) Ja póki co rozpoczęłam swoją przygodę od kosmetyków do twarzy, ale chyba kupię też coś do ciała, tutaj opis brzmi kusząco i świątecznie (mandarynka, imbir - chyba świetny pomysł na prezenty ;)): http://phenome.pl/pl/main/produkty/1;3;145;tangerine_spa

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2013-12-31, 00:04 
Najbardziej ufam kosmetykom naturalnym. Tylko wtedy ma się pewność, że dostarczamy naszej skórze prawdziwych składników odżywczych. reklama sklep w którym kupuję. Polecam - świetne kosmetyki. A do tego polska firma. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2014-01-22, 00:29 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
No właśnie mało kto kojarzy fakt, że Phenome to tez polska marka :) Wiedziałyście o tym?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2014-01-22, 14:29 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
A gdzie można to kupić, bo mnie zaciekawił opis ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2014-01-29, 12:14 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
samba_mamba napisał(a):
No właśnie mało kto kojarzy fakt, że Phenome to tez polska marka :) Wiedziałyście o tym?

Ja się o tym dowiedziałam w sklepie, mówiąc szczerze. No nie powiem, cieszę się, że to polska firma - a nie kolejna zagraniczna - ma coś fajnego w ofercie :)
A gdzie kupić? W necie i w ich sklepach. Na swojej stronie mają pełną listę adresów.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2014-01-31, 09:21 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Greenka nie wiem skąd jesteś, ale tu powinnaś znaleźć jakiś sklep w swojej okolicy http://www.phenome.pl/pl/m1/nasze-sklepy. Gdyby się nie udało, bez problemu możesz zamówić na stronie :) Warto tam zajrzeć, bo mają bardzo dokładne opisy i ciekawe promocje (teraz na wybrane produkty).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2014-02-18, 22:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-31, 22:11
Posty:14
ja ostatnio się wyposażam tylko w Hebe. duzo super kosmetyków w całkiem przyzwoitych cenach można tam znaleźć :) ostatnim moim odkryciem jest odżywka do rzęs beauty lash pro której już teraz używają wszystkie moje koleżanki... efekty są super szybko i są na prawdę powalające :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2014-04-21, 23:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Słuchajcie a myślicie, że jest sens kupowania osobno bazy pod cienie?? Dax Cosmetics ma takową i tak się zastanawiam jak inne kobiety do tego podchodzą. Ja mam potliwe powieki i jak odpowiednio nie przygotuję powieki to o trwałym makijażu mogę zapomnieć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2014-04-27, 19:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-31, 22:11
Posty:14
kolejny kosmetyk zdecydowanie wart polecenia maseczka do stóp skinlite:) świetny złuszczający kosmetyk w formie foliowych skarpet nakładanych na 1,5 h :) w ciągu tygodnia od zastosowania ściąga cały twardy martwy naskórek ze stóp i zostawia piękne gładkie stópki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO