dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakich kosmetyków używacie??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-11, 11:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-12-11, 10:55
Posty:3
ja bardzo lubiłam naturalne ale one nie jak nie sprawdzały się w walce ze zmarszczkami i bruzdami, fajne, ładnie pachną ale niestety nieskuteczne :( albo miałam pecha i nie wiedziałam które wybierać. Teraz szukam jakiejś formuły która pomoże mi uporać się ze zmarszczkami i obniżonym napięciem skóry


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2015-12-21, 13:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-12-07, 16:31
Posty:20
ja również słyszałam o tym wiesiołku natomiast u mojej mamy już tak dobrze to nie działa - była też zwolenniczką takich naturalnych metod, ale od kiedy jest w okresie menopauzy i hormony się jej posypały musiała sięgnąć po coś bardziej skutecznego :) kupiłam jej wtedy krem neovadiol kompleks uzupełniający i powiem wam że bardzo go chwaliła. Mówiła że fajnie się wchłania i ma ładny zapach no i na buzi też efekty super - skóra napięta i wygładzona. Wiadomo że na takie mega głębokie zmarszczki to potrzeba czasu ale te płytkie fajnie znikają :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2017-07-03, 18:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Przede wszystkim naturalnych! Ostatnio bardzo polubiłam markę Resibo i to ich produktów mam najwięcej. Dobrze nawilżające, wygładzają cerę nie uczulają i co ważniejsze to polska marka!;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2017-07-05, 22:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Sprawdzonych, zdecydowanie lubię już przetestowane przeze mnie kosmetyki, ale nie powiem, często sięgam takie z polecenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2017-11-02, 23:49 
Ja tak z polecenia kupiłam sobie i chłopakowi epiltouch. Bardzo fajna maska i dłonie są po niej super.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2017-11-25, 00:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Ja przede wszystkim zwracam uwagę na skład. I tak przypadł mi do gustu puder Tokyo z Bikora. Fajnie matuje, ładnie dopasowuje się do cery i nie zostawia na niej maski. Długo się utrzymuje a makijaż z nim jest naturalny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2017-11-28, 11:45 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Też jestem fanką pudru Tokyo z Bikora :) Idealnie matuje strefę T, z którą zawsze miałam problem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2017-12-20, 21:04 
Często używam maseczek bielendy, znacie te detoksykujące metaliczne? Fajnie się je nakłada, wyglądają niesamowicie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2018-05-14, 12:59 
A ja ostatnio bardzo polubiłam typowe makijażowe kosmetyki, z Auchana, z tej serii: https://www.miyomakeup.com/pl/ są bardzo fajne i świetnie nadają się na makijaż na każdą imprez. Moimi ulubionymi są miedzy innymi te do oczu: https://www.miyomakeup.com/pl/oczy, zarówno maskary jak i kredki są rewelacyjne! Nie uczulają mnie, ogólnie są bardzo spoko.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie??
PostNapisane: 2018-06-10, 10:08 
Ja używam maseczek Bielendy. Teraz od jakiegoś czasu stosuje Blue Detox, świetny sposób na poprawę kondycji naszej cery. Ja zauważyłam, że maska nie tylko dobrze detoksykuje, ale wyrównała mi koloryt skóry i ogólnie poprawiła jej wygląd.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO