dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-23, 12:31 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Większość skutecznych leków jest na receptę. Generalnie, jeżeli masz problemy z cerą, to powinieneś udać się do dermatologa.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 20:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
dokladnie, na powazne problemy z cera to tylko dermatolog. a jak to takie pryszcze czy tradzik zmieniajacy sie to mozna cos znalesc do pielegnacji w sklepach. maseczki sa dobre. takie oczyszczajace, i zele do mycia twarzy. ale jak to masz po kuracji odchudzajacej to moze problem byc bardziej zlozony, albo samo z czasem ci przejdzie jak skora juz uwolni sie od tego co bralas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-26, 00:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Możesz także spróbować zabiegu mikrodermabrazji.

Odchudzałaś się pod okiem lekarza?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-26, 21:16 
papilon napisał(a):
A czy ktoś może mi doradzić co najlepiej stosować punktowo na pryszcze? Nigdy nie miałam z tym problemu, ale wygląda na to, że ostatnia kuracja odchudzająca mi zaszkodziła i coś mi strasznie wyłazi na twarzy!!!

punktowo jak chcesz stosować, to ja polecam taki preparat Effaclar - la roche posay go produkuje. dla mnie jest najlepszy na grudki i krostki - też takie bolące, bo one są najgorsze. co ważne nie zawiera alkoholu, więc nie spali cery, a krostkę zwalczy kwasem linolowym i salicylowym - i to w dość krótkim czasie, bo w 2 dni.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-26, 22:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
Z cerą jako tako problemów nie mam, ale inwazja pryszczy ostatnio mnie dopadła. Myślę, że to wszystkie syfy ze mnie wyłażą - jak już pisałam zafundowałam sobie kurację odchudzająco-oczyszczającą Tombaka, oczywiście nie pod okiem lekarza, bo który lekarz zezwolił by na Tombaka :) No i niby tak jest, że organizm się na różne sposoby oczyszcza.
Mikrodermabrazja to chyba na inny problem.
Ale może tego punktowego preparatu spróbuję. Jak la roche posay to chyba w aptece tylko?

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-26, 22:33 
tak, ja kupowałam ten effaclar w aptece.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-26, 23:42 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
papilon napisał(a):
Z cerą jako tako problemów nie mam, ale inwazja pryszczy ostatnio mnie dopadła. Myślę, że to wszystkie syfy ze mnie wyłażą - jak już pisałam zafundowałam sobie kurację odchudzająco-oczyszczającą Tombaka, oczywiście nie pod okiem lekarza, bo który lekarz zezwolił by na Tombaka :) No i niby tak jest, że organizm się na różne sposoby oczyszcza.


Tombaka, chodzi Ci o dietę Michała Tombaka? Przejrzałem internet tak pobieżnie i nie mam pozytywnej opinii na ten temat, ale skonsultuję to jeszcze.

Cytuj:
Mikrodermabrazja to chyba na inny problem.


Mechaniczne złuszczanie naskórka. Pobudza procesy zastępowania komórek starych, przez nowe. Jeden zabieg problemu nie rozwiąże, ale cykl może okazać się pomocny.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-30, 22:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
Ano tak, chodzi o Michała Tombaka. Być może nie masz pozytywnego zdania na jego temat, bo jest dość kontrowersyjny (np jego teoria dotycząca mycia zębów gałązką :) ), ale akurat ta dieta oczyszczająca mnie zainteresowała.

Kupiłam dziś effaclar A.I. i żel do mycia twarzy, będę się żelem myć i kremem smarować i mam nadzieję, że będzie lepiej. Farmaceutka też zachwalała. A w weekend jeszcze maseczkę zrobię i będzie git :)

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-31, 00:32 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Skonsultowałem tę kwestię, przemyślałem to, ale nie chcę głosić długiego kazania na forum, którego i tak nikt nie przeczyta. Po prostu zwróćcie uwagę na fakt, że prof. Tombak nie jest lekarzem, a biochemikiem.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 19:23 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
...może jestem inna,ale pierwsze słyszę o jakimś wspomnianym profesorze...a co do kremów to ostatnio przekonuję się coraz bardziej do kosmetyków i kremów naturalnych. Zwykle uważałam, że one nie skutkują, a cały szum wokół nich to marketing. Ale zmieniłam zdanie, gdy spróbowałam po raz pierwszy naturalnych peelingów i balsamów - są naprawdę wyśmienite! Delikatne i pieknie pachną, ach...
Polecam Wam zerknąć sobie na mydlarnia.info - uzależniłam się od niektórych produktów stamtąd:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO