dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kremy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-10-24, 19:06 
Jakie kremy stosujecie jesli wogole stosujecie? Jakiej firmy i czy daja Wam spodziewany efekt? Jakie kremy polecacie a jakich nie polecacie ? Ile wydajecie na kremy?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-24, 19:16 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-10-20, 22:53
Posty:29
Nie używam - jestem uczulona...
Jedynie jak chcę zmyć resztki makijażu z oczów ale tak to nie....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-24, 19:21 
ja mam kremo wstret bo nie uzuwam - przewaznie to rodzice mnie gonia do smarowania rak i buzi kremem ale ciezko mi to idzie

ja sie smaruje jak widze i czuje ze to juz naprwde jest potrzebne - dla mnie to marnowanie kasy - nawet nie uzywam balsamu po goleniu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-25, 07:39 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Polecam kremy i balsamy avon z serii SSS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-25, 09:41 
a to jest jakas roznica jak ktos stosowalby kremy dla kobiet ? czym sie roznia kremy dla kobiet i facetow ? mozna je stosowac bez obaw - ja na tym sie nie znam wogole i to jest dla mnie czarna magia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-25, 10:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja używam kremu do twarzy, ust, rąk, do ciała używam balsamu a do stóp peelingu i również specjalnego balsamu. Warto używać kremów ale przeznaczonych dla odpowiedniego typu cery - bo jak ktoś ma cerę tłustą a używa kremu do cery suchej (czyli natłuszczającego) to sobie może tylko krzywdę zrobić. Dla alergików też są dobre kremy - bezzapachowe i bez niektórych substancji uczulających, trzeba tylko popróbować ;)

Rouge jasne że możesz używać kremów/ balsamów dla kobiet jeśli masz taką potrzebę. Nie martw się, nie staniesz się przez to mniej męski- babki wolą delikatną a nie popękaną skórę :mrgreen: Także najlepiej zaopatrz się w balsam nawilżający i stosuj dwa razy na tydzień jeśli faktycznie tak bardzo nie lubisz się smarować (ja np używam codziennie ale ja lubie się balsamować :-P )

P.S przenosze do urody ;p

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-25, 10:17 
skad mam wiedaziec jaka mam cere - jak to sprawdzic ?
Natty napisał(a):
balsam nawilżający
jaki mozesz polecic - ale by nie byl drogi - 15- max 20 zl moge przeznaczyc .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-25, 10:35 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ojj rouge no ;p
skóra na twarzy Ci się błyszczy ? np na czole lub brodzie ? A może skóra na twarzy jest sucha ? Masz jakieś zaczerwienienia/wypryski ? Jeśli jest sucha to krem nawilżający do cery suchej, jeśli błyszczy Ci się twarz i masz różne niedoskonałości to cera jest tłusta (zwykle z cerą tłustą wiążą się różne dziadostwa w postaci pryszczy) :-P Jeśli natomiast nie masz zbytnio tłustej skóry ani zbytnio suchej to masz cerę normalną - są kremy które jeszcze bardziej normalizują cerę i wygląda ona zdrowiej, a jeśli masz czoło tłuste a reszte np suchą to masz cerę mieszaną - i tu krem do cery mieszanej. Najlepiej w drogerii zapytaj się babki który by Ci krem poleciła, albo po prostu znajdź półkę z kremami i poczytaj opakowania - ja osobiście polecam serię z Garniera (albo kup sobie krem Nivea do twarzy, Nivea viseage chyba sie nazywa, nie uzywalam go nigdy ale ponoc jest dobry), a do ciała balsam kup obojętnie jaki ważne żeby był nawilżający, wybierz sobie np który Ci się zapach najlepiej podoba i kup :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-25, 10:47 
Do twarzy i rak stosuje Garnier Skin Naturals (czysta skóra, krem nawilżający, dlugotrwały, efekt matujący --- antybakteryjny) - przepisane z opakowania.
Natty napisał(a):
ciała balsam
moze glupie pytanie, ale jak go się stosuje - bo nie uzywalem te wogole.

[ Dodano: 2007-10-25, 10:47 ]
jak pisalem nie znam sie wogole na takich kosmetykach i dla mnie krem to krem i tyle


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-25, 10:51 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge napisał(a):
Do twarzy i rak stosuje Garnier Skin Naturals (czysta skóra, krem nawilżający, dlugotrwały, efekt matujący --- antybakteryjny) - przepisane z opakowania.

jeśli na opakowaniu pisze dokładnie tak jak opisałeś to to jest krem tylko do twarzy, nie marnuj go na ręce ;p do rąk są specjalne kremy - tanie a dobre a ten jest za dobry i przeznaczony do czegoś innego, nie marnuj go ;p
Balsam stosujesz tak samo jak krem z tym że na ciało, omijając twarz i inne części które wolałbyś ominąć i stopy ;p Normalnie wyciskasz troche na reke i smarujesz sie, potem możesz wklepać jak sie za dużo nałozyło :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO