dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-09, 15:41 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Ale Olka tylko jak ja nie myje włosów codziennie to mi sie wymiotować chce jak je w wtedy widze. Takie ochydne i tłuste. Blee


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-12, 09:45 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
POlecam Pantene - cała seria do wyboru, wzmacniają włosy bardzo fajnie.. natomiast odradzam GlisKur(? cholera wie jak to się pisze :P) - Jestem totalnie nie zadowlona z tego szamponu. Po za tym - uwierzcie mi że lepiej czasem dołożyć do szamponu anizeli kupowac jakis szajs za pare złotych. A także fructis - niedrogi ale tez bardzo dobry. :)

Nie polecam też shaumy - przynajmniej ja zadowolona nie byłam :)

A włsoki myje codziennie rano, suszarka i tyle.. często nawet nie rozczesuje,,, nie musze nawet.. :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-12, 12:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
dziomab4 napisał(a):
Osobiście używam Timotei z winogronem i cytryną


Aktualnie też posiadam. Ja używam różnych, furctisa też miałem, garniera jakiegoś miałem, ale chyba najczęściej mam właśnie jakiś Timotei. Włosy myję co 2 dni.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 01:19 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Ja myję codziennie. TAk jak Mary, pantene i garnier. Aktualnie uzywam pantene i jest swietny wlosy faktycznie sa jakies takie gęstsze? :D A wcześniej używałam ze dwa miesiące garniera, odbudowa i blask, polecam mocno :D

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-27, 14:32 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ja tak miałam i zaczęłam uzywać szamponu L'oreal Professionnel Absolut repair i maseczki L'oreal intense repair a po umyciu wcierałam trochę serum wygładzającego L'oreal rofessionel Liss control+ polecam kupować na allegro bo u fryzjerów jest masakrycznie drogo a na allegro o połowę taniej i raczej oryginały {wiem, bo zanim do tego doszłam tez kupowalam u fryzjera}
Są to świetne kosmetyki :)
widać efekty już od pierwszego uzycia ale tak naprawdę regularnie stosowane sprawiają ze włosy są miękkie i błyszczące. :)
posiadają filtry UV, regenerują włosy itp itd, w dodatku maseczkę wystarczy trzymać 2-3 min na włosach :) jes jednak i wada: szamponem trzeba myć włosy dwa razy bo za pierwszym kiepsko się pieni :) ale warto :))

do tego wspomogłam swoją kurację nutrikosmetykiem inneov gęstość włosów - trochę faktycznie przestały wypadać, tak gdzieś o połowę :) ale... nie wiem czy za tą cenę warto bo kosztuje ok 70zł :| może warto sprobować tańszej silicy i skrzypu polnego.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
co dwa dni mycie glowy i raz w tygodniu nakladanie maski do tego co miesiac zmieniam szampon tak zalecila mi fryzjerka

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 14:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 20:45
Posty:1
Wypróbuj szampon przeciw wypadaniu włosów i stymulujący ich odrastanie z firmy Dermena. Kosztuje 22,35zł za 200ml po teraźniejszej przecenie. Zapobieganie stanom zapalnym skóry głowy, również z współistniejącym łojotokiem i łupieżem.
Możesz sięgnąć tez po Garnier, Neril, Rewitalizujący szampon do włosów wypadających. Wspomaga on procesy przeciwdziałające wypadaniu włosów. Jest tańszy, kosztuje ok. 16 zł.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 17:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-11-17, 17:28
Posty:1
Ja mogę polecić jedwab Biosilk Farouk, na moje włosy działa rewelacyjnie, zresztą używam także szamponu i odzywki Farouka i naprawę włosy mam po nich świetne :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 18:21 
ja uzywam szmaponuy przeciwlupiezowego - zmeiniam go jak mi sie skonczy to kupuje szmapon ale z innej firmy - nic oprocz szmaponu nie stosuje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-10, 15:40 
Mam włosy kręcone, więc stosuję Pantene Pro-V - Perfect Curls. Prześwietny jak dla mnie - poleca-)
Co do codziennego mycia włosów to ostatnio czytałam, że można myć tylko w letniej wodzie, nie gorącej.
Uwielbiam mieć miękkie kudełki.

Do włosów przetłuszczających się szybko polecam Clairol - Herbal Essences Natural Volume.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO