dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-09, 17:22 
Jejku.. aż tak częęęsto... Ja myję ostatnio codziennie. Ale 3 razy w ciągu dnia to chyba przesaada..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-09, 19:29 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Hymm. tak częste mycie chyba niszczy włosy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-09, 20:21 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Częste mycie nie niszczy włosów, ale tylko wtedy jeżeli robi się to prawidłowo. Jeżeli ogranicza się suszenie, używa się delikatnych szamponów i nie szarpie się włosów podczas mycia to ok ;) A ja mam taki problem, że jeszcze nie trafiłam na odpowiedni szampon dla siebie :P Po wszystkich na szyi i dłoniach wychodzi mi wysypka, która na drugi dzień już znika, ale za to cholernie swędzi ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-10, 15:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Zbyt częste mycie wysusza włosy.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-10, 16:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 15:52
Posty:2
Ja polecam rytuał kerastase mozna go wykonac w niektorych salonach fryzjerskich naprawde rewelacyjne efekty . dobierany jest w zaleznosci od potrzeb włosów

_________________
:)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-10, 17:30 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Julianna napisał(a):
Ja polecam rytuał kerastase mozna go wykonac w niektorych salonach fryzjerskich naprawde rewelacyjne efekty . dobierany jest w zaleznosci od potrzeb włosów

A możesz napisać na czym on polega? :) Bo nie spotkałam się jeszcze z czyms takim ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-11, 11:44 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 15:52
Posty:2
jest wykonywany w salonach jean louis david oraz hair coif to zabieg nałożenia specjalnego preparatu ktory odnawia włosy z ktorym siedzi sie ok 30 min bardzo regeneruje wlosy zapewnia im blask . koszt to od 60 do 90 zl w zaleznosci od rodzaju .
Ja staram sie na niego chodzi raz w mies pomimo ze wlosw nie mam jakos zniszczonych bo np nigdy ich nie farbowałam . Ja stosuje preparat nabłyszczający i nawilzajacy i włosy mam piekne , mysle ze raz na poltora miesiaca wizyta tez by wystarczyła ale to wszystko zalezy od poczatkowej kondycji włosów.

_________________
:)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-09, 12:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:27
Posty:20
Na wypadanie wiem na pewno, że dobry jest Prolab- seria składająca się z szamponu, odżywki i ampułek. Jest też z tego Prolabu szampon przeciwłupieżowy, ja co co prawda nie używałam ale tamte pozostałe tak i są dobre więc myślę, ze może taki zestaw by Ci pomógł,,,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-09, 17:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Kiedyś bardzo często myłam włosy i używałam mnóstwo kosmetyków do stylizacji- nie za dobrze to im zrobiło. Teraz staram się ograniczać wszelkiego rodzaju kosmetyki do minimum, wyjątek robię jedynie dla URT-OIL z naftą oczyszczoną, dzięki temu moje włosy są mocniejsze i bardziej lśniące


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-24, 11:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-01-12, 15:30
Posty:27
Hm ja myje codziennie wlosy i nie wyobrazam sobie, ze moglabym ich nie umyc. Przede wszystkim lepiej sie z tym czuje, a nie widze, zebym miala jakies wieksze problemy z wlosami. Uzywam szamponu pantene prov wraz z odzywka i jestem zadowolona z efektow. Faktycznie moze zuzywam wiecej tych plynow, ale w koncu mozna je kupic w korzystnych cenach np w superpharm, wiec nie ma takiej tragedii. A na wiekszosci szamponow jest napisane do codziennego stosowania, wiec codzienne mycie wlosow nie moze byc dla nich szkodliwe :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO