dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pierwsze oznaki starzenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-28, 12:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-28, 11:14
Posty:23
ja mam tłustą, a z tego co czytalam i wiem ten typ skóry starzeje sie najmniej. wiec taki plus, jednak ten typ cery jest bardzooo problematyczny...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2015-04-13, 22:14 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-12, 12:47
Posty:49
A kiedy zauważylyscie u siebie pierwsze zmarszczki i siwe wlosy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-03-01, 20:31 
Kremy kremami, u mnie lepsze efekty przynosi przyjmowanie doustnie kapsułek hepatica Q10. Mam więcej energii, a i postanowiłam że jak już będę jeść suplemnety to i udało się rzucić palenie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-03-18, 18:38 
Mam sucha skórę a po zimie to już jakaś masakra ;) Nie tyko skóra ale i cera, nawet kolor jakiś taki szary . Zaczęłam regularnie używać balsamu i krem do twarzy z SPAM-oeparolu i już widzę dużą poprawę. Oby tak dalej.


Ostatnio edytowano 2016-05-17, 19:07 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-04-11, 19:44 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Ja dosyć szybko zauważyłam u siebie siwe włosy, ok 23 lat :( U nas jest to genetyczne , ale za to mam ładną cerę ;) Kremów używałam już jako nastolatka, oczywiście z przeznaczeniem do wieku :) Lubię SPAM OEPAROL , jest tani ale za to bardzo dobry, używam oddzielnie na dzień i na noc, ten na noc jest regenerujący, po dwóch zużytych pudełkach widziałam znaczną poprawę.


Ostatnio edytowano 2016-05-17, 19:07 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-05-27, 11:40 
ja liczę że moją oznaką nie będzie ból stawów, biorę profilaktycznie co jakiś czas kurację arthroblock forte, jak widzę jak mój dziadek cierpi to łzy do oczu napływają takie bóle ma stawów. Nie może często chodzić, nawet jak leży ból czuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-05-27, 23:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-04-15, 22:35
Posty:16
ja piję od nastoletnich czasów sok z granata, który jak wiadomo jest bombą witamin i eliksirem młodości i nie narzekam na swoją cerę. Dodam jeszcze że zawsze stroniłam od ciężkim makeupów które mają duży wpływ na starzenie się skóry, ostatnio znalazłam w Auchanie dobry sok z grante, bez dodatku cukru, naturalny w 100 % mmm.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-06-16, 23:52 
Piękna moja jeśli chcesz walczyć z oznakami starzenia to tylko od środka.
Wiem co mówię bo sama to sprawdziłam. Nie ma nic lepszego niż ruch i suplementy diety.
Ogarnij sobie hepatica Q10 i kwas hialurownowy i sama tego doświadczysz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-08-30, 12:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja mam 29 lat i już widoczne zmarszczki, mam to po mamie...:( Moja mama chodzi do Ideal Dent w Gdyni na zabiegi kwasem hialuronowym. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie ale efekty są super i buzia wygląda młodziej, też pewnie za niedługo będę musiała iść :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2016-12-14, 14:30 
Niestety ja też zmarszczki mam genetyczne więc muszę używać kosmetyków, ale bardzo dobre efekty widzę po użyciu Ekstraktu z JAGÓD GOJI - poprawa owalu twarzy, dostępny w sekretypiekna.pl przywraca blask, redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt. Uwielbiam go to mój codzienny kosmetyk wszechczasów. niezastąpiony.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO