dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pierwsze oznaki starzenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-12, 10:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-05-30, 08:45
Posty:6
Dziewczyny, jak walczycie ze skutkami upływającego czasu? Chodzi mi głównie o skórę twarzy, na której zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Jakich kremów używacie? A może macie jakieś inne sposoby?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-14, 11:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Ja nie walczę, bo mogę się pochwalić tym, że moja skóra wygląda bardzo dobrze i nie na tyle lat ile mam :) Generalnie z tego co wiem , to kosmetyki z koenzymem Q10 są na zmarszczki więc takich poszukuj.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-14, 17:22 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
kalambura, ale szukasz dla siebie czy tak chciałaś powymieniać opinie? Dyskusję trzeba tu zacząć od rodzaju cery - każdy starzeje się inaczej i wymaga innej pielęgnacji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-18, 16:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 15:15
Posty:32
Walczyć czy spowalniać jedno i to samo, oczywiście nie każda skóra jest taka sama lecz istnieją uniwersalne środki, osobiście korzystam z http://www.gal.com.pl/produkty/kosmetyki/koenzym-q10.html , jak narazie działa świetnie, przynajmniej ja tak uważam przeglądając się w lustrze :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-20, 10:30 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
A ja sobie ostatnio sprawiłam taką fajną nowość http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oznakom-starzenia/pod-oczy-idealia/p9887.aspx - bardzo przyjemny krem pod oczy. Skóra jest rozjaśniona, odczuwalnie nawilżona i delikatnie wyciszyły się moje cienie. O, tak wygląda to cudo:

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-20, 10:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
A słyszałyście o tym że jest też istotny sposób nakładania takich preparatów? Powinno się to robić z dołu do góry, by nie pomagać jeszcze grawitacji. Zwłaszcza na szyi, gdzie najszybciej kobiety tracą jędrność. Trzeba od obojczyków po brodę i najlepiej codziennie się tak masować chociaż z minutkę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-21, 21:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-05-30, 08:45
Posty:6
samba_mamba napisał(a):
kalambura, ale szukasz dla siebie czy tak chciałaś powymieniać opinie? Dyskusję trzeba tu zacząć od rodzaju cery - każdy starzeje się inaczej i wymaga innej pielęgnacji.

Mam cerę mieszaną, a do takiej najtrudniej dobrać odpowiednie kosmetyki. Szukam dla siebie jakiegoś dobrego kremu, bo moja skóra na twarzy nie wygląda już tak dobrze, jak jeszcze dwa lata temu. Chyba za późno zabrałam się za jej odpowiednią pielęgnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-25, 21:25 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
samba_mamba napisał(a):
A ja sobie ostatnio sprawiłam taką fajną nowość http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oznakom-starzenia/pod-oczy-idealia/p9887.aspx - bardzo przyjemny krem pod oczy. Skóra jest rozjaśniona, odczuwalnie nawilżona i delikatnie wyciszyły się moje cienie. O, tak wygląda to cudo:

Obrazek


Mam i ja! Potwierdzam rewelacja! Uwielbiam Vichy, na pewno w przyszłym miesiącu kupie sobie jeszcze jakis kosmetyk z tej serii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-25, 21:36 
wiecie ja to się dziś ucieszyłam, bo nie jestem już młoda a taki pan nie powiedział do mnie pani tylko tak jak do dziewczynki. moja koleżanka z pracy w tym samym wieku jest dwa miesiące nawet młodsza a nie pozwala nikomu mówić sobie na ty, z jednej strony myślę że to bardzo dobry i przynoszący efekty sposób na to by ludzie nas szanowali, ale z drugiej strony to chyba trochę chamskie tak się wywyższać.
najlepszym sposobem na zachowanie młodości jest dobra konserwacja :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze oznaki starzenia
PostNapisane: 2014-06-28, 14:12 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Ja mam cerę wrażliwą ze skłonnością do podrażnień i ciągle jestem na etapie poszukiwań idealnego kremu, już nawet nie pod oczy tylko, ale do całej twarzy. Już kilka próbowałam i albo leżą sobie albo siostra się cieszy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO