dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Regenerujący balsam do ciała
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-10, 11:29 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Cetaphil MD Dermoprotektor, jak dla mnie rewelacja jeśli chodzi o balsamy do ciała. Jest to dermokosmetyk, który głęboko i długotrwale nawilża skórę.
Tutaj możecie o nim dokładniej poczytać: http://www.cetaphil.pl/Cetaphil,MD,Derm ... tu,34.html

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2013-07-22, 00:19 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
No z opisu składu wynika, że to taki lek i kosmetyk w jednym. Nie kryję, że mnie zainteresowałaś. Ale wypatrzyłam tam też na tej stronie emulsję micelarną. Używałaś jej może? Jak wrażenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2013-07-22, 22:16 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
samba_mamba napisał(a):
Używałaś jej może? Jak wrażenia?


Polecam emulsję Cetaphilu. Nie naciąga skóry, odświeża i po nim nie czuję potrzeby zmywani swojej twarzy dodatkowo wodą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2013-12-18, 13:11 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Temat przycichł odrobinkę, ale odświeżę aby podzielić się z Wami swoim nowym odkryciem. Z balsamów przerzuciłam się na masło regenerujące Phenome i jestem po prostu zachwycona efektem. W składzie oczywiście sama natura - woda i olej ze słodkich migdałów, miód, olej buriti, masło shea... Domyślacie się pewnie, że pachnie niezwykle cudnie :) No i cudnie też działa. Dla suchej, podrażnionej skóry przynosi nawilżenie, ukojenie i ulgę. Jak będziecie miały okazję wejść do sklepu po próbkę, to sobie koniecznie weźcie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-01-08, 15:45 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
To i ja się pochwalę moim nowym balsamem do ciała :) dostałam pod choinkę balsam Melisa i bardzo przypadł mi do gustu :) Moja skóra jest po nim jedwabista, ukojona i ładnie pachnie :) . Balsam łatwo się rozsmarowuje dzięki lekkiej konsystencji. W składzie ma między innymi wyciągi z melisy, zielonej herbaty i olej makadamia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-01-29, 12:28 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Zainteresowałas mnie tym masłem. Skoczę po próbki. Niedawno zdiagnozowanie u mnie nadczynność tarczycy (którą już oczywiście leczę), która wiąże się niestety z bardzo suchą skórą. Balsamy już nie dają rady. Skóra w najbardziej narazonych miejscach, jak np. łokcie łuszczy mi się dosłownie płatami :/ Chyba faktycznie potrzebuję czegoś bardziej tłustego niz balsam. A jeśli to produkt naturalny to dla mnie dodatkowy plus, bo ostatnio staram się kupować własnie ekologiczne, organiczne kosmetyki :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-01-31, 13:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
samba, ostatnio się nad nim zastanawiałam, chyba kupię, skoro chwalisz, mają teraz fajne wyprzedaże, z tego co widziałam na stronie, w sklepach zapewne też, więc będzie mi się opłacać. Zwłaszcza, ze muszę jeszcze uzupełnić zapas kremu do twarzy, no i przydałoby się coś pod oczy. Nie wiesz czy mają coś godnego uwagi?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-01-31, 19:28 
a dla mnie to każdy balsam jest dobry.
po każdym moja skóra jest aksamitnie ,jedwabiście gładka,ale jeśli przez nawet krótki czas nie używam to widzę i czuję że z moją skórą dzieją się złe rzeczy,
jak najbardziej to mus używać jakiegoś czegoś by czuć się jak najdłużej piękną


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-02-14, 01:12 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Myślę, że to masełko sobie z tym poradzi. Sama mam naprawdę bardzo suchą skórę, więc znam Twój problem. Sugerowałabym też skorzystanie z bezpłatnej konsultacji w ich salonie - mają naprawdę fachową pomoc. Byłam bardzo zadowolona. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-02-15, 01:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
samba_mamba napisał(a):
A mnie pozytywnie zaskoczyło regenerujące mleczko pod prysznic z balsamem Luksja Care Pro Restore z masełkiem shea, gliceryną roślinną, olejami i kwasem mlekowym. Bardzo dobrze działa na skórę i w zasadzie nie muszę już nakładać balsamu. Próbowałyście może?
a ono dobrze nawilża skórę?? Ja mam bardzo suchą i to jest straszny kłopot.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO