dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Regenerujący balsam do ciała
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-28, 16:59 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Kupiłam i jestem zachwycona :) Zapach ma delikatny i bardzo przyjemny, dobrze się wchłania, a skóra po nim jest długo miękka i dobrze nawilżona, dzięki samba :) Może jeszcze jakieś inne ich produkty wypróbowałas i polecisz?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-03-23, 15:54 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
O tak kochana, mam ich całą półkę po promocji na Dzień Kobiet. :D Polecam uwadze jeszcze wodę micelarną Phenome. U mnie sprawdza się doskonale jako kosmetyk do codziennej pielęgnacji twarzy. Nawet jak się nie maluję, to przemywam nią buzię, bo świetnie ją koi i łagodzi podrażnienia, a ja niestety mam do nich skłonności. Pachnie anielsko, jest bardzo wydajna i nie wyobrażam sobie życia bez niej aktualnie! :D A może ją znasz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-04-06, 13:11 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ja to jeśli o regeneracje chodzi to rękoma i nogami mogę polecić perfumowany krem do ciała z serii Perfecta. Ja używam Lady Berry. Nie tylko regeneruje i nawilża, ale i pozostawia niesamowity zapach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-04-07, 16:43 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
samba_mamba napisał(a):
O tak kochana, mam ich całą półkę po promocji na Dzień Kobiet. :D Polecam uwadze jeszcze wodę micelarną Phenome. U mnie sprawdza się doskonale jako kosmetyk do codziennej pielęgnacji twarzy. Nawet jak się nie maluję, to przemywam nią buzię, bo świetnie ją koi i łagodzi podrażnienia, a ja niestety mam do nich skłonności. Pachnie anielsko, jest bardzo wydajna i nie wyobrażam sobie życia bez niej aktualnie! :D A może ją znasz?

Niestety nie, ale wszytsko przede mną. Opis brzmi zachęcająco. Jeśli jeszcze powiesz, że nie szczypie w oczy i nie podrażnia oczu to kupuję, bo z tym mam zwykle najwięsze problemy, jesli chodzi o produkty do demakijażu i wyglądam potem jak królik z czerwonymi oczkami :/

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-04-22, 14:58 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Znalazlam genialną reklamę tego kremu pin-up o ktorym pisalam, więc podrzucam. Ostatnio docenilam jeszcze bardziej, bo ne trace czasu na czekanie aż balsam wsiąknie, bo chłonie super szybko.

https://www.youtube.com/watch?v=qLuoM2cNK9s


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-04-24, 12:13 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Fajnie zrobione. Stylowo! :D Kosmetyku nie znam, ale może się skuszę, bo lubię pinup'owe stylówy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2014-04-29, 22:49 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Na skuteczność nie mogę za nic narzekać. Nawilża, wchłania się szybko i pięknie pachnie. Jak dla mnie na razie balsam idealny. Tylko jeszcze jednego zapachu nie testowałam, o tego

http://www.sklep.dax.com.pl/foto/5900525019844_f3_750x550.jpg

ale zamierzam przy następnym zamówieniu z Dax.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2017-07-03, 18:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Ten z Resibo jest całkiem fajny. Ładnie nawilża cerę i przyjemnie pachnie. Do tego bardzo wydajny i z naturalnych składników;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2017-07-05, 22:53 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Ja wybieram dobry peeling, a najlepiej taki domowy i olejek do ciała, nakładany na jeszcze wilgotne ciało...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Regenerujący balsam do ciała
PostNapisane: 2020-03-28, 20:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Bielenda ma świetny regenerujący balsam z papają z serii exotic Paradise. Bardzo go lubię i stosuje regularnie. DUży plusik za zapach :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO