dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sposób na celluit
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-17, 00:02 
Cellulit to skomplikowana sprawa.
Trzeba zmienić swoje życie. Począwszy od diety, po ruch, a jak już to masz to są potrzebne zabiegi takie jak Karboksyterapia.
To bardzo zaawansowany zabieg, ale daje duże rezultaty. W Arkadia opole robią to bardzo profesjonalnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2016-07-15, 09:52 
Z cellulitem jest ciężko wygrać. Mi pomogły dopiero zabiegi w salonie. Ja chodziłam do Arkadii w Opolu, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Poza tym bardzo miła atmosfera i ceny naprawdę w porządku. Mają też dużo innych zabiegów w ofercie, warto sobie sprawdzić: arkadia-opole.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2016-08-04, 07:27 
Ja spalałem tłuszcz ćwiczeniami z Tabatą i suplementem. Został mi polecony therm line man , rzeczywiście wspomaga redukcji tkanki tłuszczowej. Z tego co mi wiadomo dla kobiet firma olimp też ma tabletki, i podobno redukują cellulit.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2016-08-14, 09:03 
Z cellulitem nie ma tak łatwo. Po pierwsze od wewnątrz zmiana nawyków żywieniowych, nawadnianie organizmu - a dopiero pozniej zabiegi. Osobiście polecić mogę Proshock Ice. Miałam 2 zabiegi w Profemedzie w Warszawie i efekty są super. Zmniejszył mi się obwód w udach, skóra jest ujędrniona. A w ogóle teraz maja promocję -50% na ten zabieg, wiec warto spróbować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2020-01-02, 16:13 
Mega jest Super Koncentrat od Bielendy z linii Body Positice. On ma konsystencję takiego serum i tak też działa. Mam wrażenie, że to taki mocniejszy, skoncentrowany kosmetyk niż krem czy balsam.Wygładza, poprawia elastyczność skóry i widocznie redukuje cellulit :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2020-03-01, 21:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Też polecam ten koncentrat od Bielendy, jest rewelacyjny, potwierdzam. Uważam, że seria body positive to chyba najlepsza jaką do tej pory miałam okazję testować w Bielendzie a było już tego dużo :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO