dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sposób na celluit
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-01, 15:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-12-09, 11:42
Posty:8
Dziewczyny, ostatnio na pewnym blogu przeczytałam o sposobie jakim jest body wrapping i jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ jest bardzo dużo pochlebnych opinii. Oczywiście do tego są niezbędne odpowiednie kremy, oferowane na przykład przez naturica.pl, ja tam swoje zakupiłam i postanowiłam zacząć przygodę z tym sposobem. Sama jestem ciekawa efektów i pochwalę się, gdy coś będzie na rzeczy.

_________________
www.delpol.eu serwis laptopów wrocław


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2014-02-01, 17:52 
hej, też mam cellulit. ale powiem Wam że jakoś mi on nie przeszkadza, nie zwracam na niego uwagi, mam niby krem żeby go zniwelować, ale nie chcę mi się, bo to trzeba 10min masować(wcierać)
są gorsze zniekształcenia , wypustki, niż jakiś tam cellulit.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2014-02-15, 00:58 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Ale taka ładna gładka pupcia to jest coś a nie skórka pomarańczowa. Ja tam walcze z cellulitem wszelkimi możliwymi sposobami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2014-02-21, 15:53 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Przeglądałam stronę kliniki vimed, mają tak różne kompozycje walki z niedoskonałościami ludzkiego ciała. Odnośnie cellulitu przeczytałam, że jest coś takiego jak terapia zmiennym podciśnieniem przeprowadzana. Stworzono ją z myślą o kosmonautach z NASA. Wykorzystuje ono podciśnienie do oczyszczania, odżywiania i regeneracji komórek, zwalczania cellulitu oraz nadwagi.

:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2014-09-29, 23:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-20, 14:17
Posty:27
Teraz jest wiele sposobów na cellulit i boczki, wałeczki na brzuchu. Sama wybrałam się na zabieg KRIOLIPOLIZY w salonie www.vicihair.pl efekty widać już po 1 razie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2014-10-19, 13:32 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja od czasu do czasu chodzę do profesjonalnego salonu na zabieg, na pewno coś tam pomaga. Czekam az w centrum ma się otworzyć Tanrei - mam nadzieję że już niebawem się do nich wybiorę.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2015-01-24, 17:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Polecam kapsułki z miłorzębem japońskim z meiers lab, do tego dietka odpowiednia, aktywność fizyczna i super będzie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2015-04-19, 10:26 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Dziewczyny, a może podejmiecie wyzwanie z Mary Kay. Na fanpagu mary kay polska, jest teraz akcja, gdzie w aplikacji trzeba opowiedzieć jak się walczy z pomarańczową skórką. Można wygrać kosmetyki i spersonalizowane porady dietetyczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2015-04-19, 12:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
ja tez na pewno mam celulit,ale dziewczyny to nie jest przeciez taki problem. Ja codziennie cwicze,nie objadam sie az tak bardzo a czuje sie gruba i to jest problem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sposób na celluit
PostNapisane: 2015-09-21, 20:41 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Wiadomo ćwiczenia, zabiegi, odpowiednia dieta wszystko pomaga tylko trzeba chcieć :) a to połowa sukcesu. Warto też w domu masować przed każdym nałożeniem balsamu masować się, szczególnie fajnie jest masować się taką szczotką do ciała Brista z naturalnym włosiem, taki masaż pobudza naczynia krwionośne i świetnie działa antycellulitowi.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO