dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy męczy was trądzik?
TAK
CZASAMI COŚ WYSKOCZY
NIE
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-16, 18:46 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
wizyta u dermatologa/kosmetyczki też pomaga przy hardcorowym trądziku.
i nie wyciskać, bo brzydkie blizny się robią.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-16, 22:21 
Ja też długo walczyłam z trądzikiem, aż natrafiłam na żel Skinoren. No i on w końcu pomógł mi pozbyć sie tego świństwa. Teraz stosuje go już regularnie, żeby trądzik nie powrócił. i na razie, odpukać, nie powraca.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-17, 09:28 
DZIEKI ZA RADY:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-17, 12:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-07, 14:43
Posty:63
Lokalizacja: Tychy
Spoko, nie ma co zalamywac rak. Ja tez mam tradzik, mimo mojego 'starego' wieku :lol:

Najlpesza rada to uzywac antybakeryjnego mydla, czy zelu plus polecam swietna masc, ktora mozesz kupic na allegro 'kamille zinci', jest chyba z Niemiec sprowadzana....
Stosowac regularnie i problem znika.
Raz jest, raz nie ma ;-) i nie wyciskac!!

_________________
" We must kill them. We must incinerate them. Pig after pig, cow after cow, village after village, army after army. And they call me an assasin. What do you call it when the assasins accuse the assasin ? " ( Colonel Kurtz, Apocalypse Now )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-21, 20:41 
Hej Ludziska!ja wam powiem ze podstawowa rzecza jaka trzeba zrobic to trzeba isc do kosmetyczki na oczyszczanie chemiczne to pomaga po samej wizycie wyglada się fatalnie wiec warto sobie posmarowac twarz pudodermem dostepne bez recepty a nastepnego dnia jest si ja znalazłam dobra kosmetyczkę która nieniszczy warsty skórnej teraz niemam juz problemu z tradzikiem sporadycznie czasem wezme sobie cynk na dotlenienie komórek a na noc masc termo-hermal jest si:*polecam:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-21, 20:43 
Oczyszczanie chemiczne przedewszystkim u kosmetyczki co najmniej co poł roku potem jest coraz lepiej:*


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-03, 10:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-16, 10:03
Posty:2
Lokalizacja: Warszawa
Ja nie mam bardzo silnego trądziku ale czasami jest uciążliwy.
Bardzo dziękuję za rady.
A zna ktoś może jakiś skuteczny preparat na pozbycie sie przebarwień na skórze właśnie po trądziku?
Do kosmetyczki właśnie chce się wybrać pierwszy raz w życiu więc może ktoś poleca jakiś salon?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-04, 08:09 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
hm, drogi estee lauder serum idealist
ew jakies na bazie witaminy C - są takie skondensowane, serum, drogie, ale stosuje sie tylko kropelke wiec starcza na mase czasu:)
no i peelingi i toniki złuszczające np clinicque z serii 3step.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-01, 23:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
Spotkałam ostatnio koleżankę. Od kiedy pamiętam miała kłopoty z cerą. Teraz jednak wyglądała zdecydowanie lepiej, nie powiem, że idealnie, bo chyba trudno tak zupełnie pozbyć się wyprysków i blizn po nich w kilka tygodni, ale muszę przyznać, że wyglądała o niebo lepiej. Podobno to dzięki tabletkom na bazie drożdży i maseczce z białka jaja kurzego. Ja raczej kłopotów z cerą nie mam, ale maseczkę taką zrobiłam, żeby trochę odtłuścić skórę twarzy. Polecam. http://www.inspirander.pl/uroda-i-styl/ ... inspager=2

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-02, 01:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Stan cery powinien się również poprawić po detoksykacji całego organizmu! Rzecz jasna nie mówię o głodówkach, ale o normalnej kuracji za pomocą odpowiedniego suplementu. Moja mama używała preparatu o tajemniczej nazwie sanogel, co prawda do najtańszych on nie należy, ale wygląda mama naprawdę promiennie, a miała sporo problemów skórnych (pomimo, że już dawno nie jest nastolatką :D). Teraz sama myślę o diecie i właśnie takim detoksie...może będę ciut ładniejsza :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO